دادگاه اسکاتلند اول سابق وزیر الکس سالموند شنیده است چگونه او وانمود به یک زامبی قبل از اتهام تجاوز جنسی.

یک زن که با این نسخهها کار برای SNP گفت: دادگاه عالی در ادینبورگ که سالموند کشیده اسلحه خود را راست و آیا تصور یک زامبی راه رفتن به سوی او.

سالموند التماس کرد گناه نیست تا 14 به اتهام جرائم جنسی علیه زنان 10 از جمله یکی از اقدام به تجاوز به عنف و یکی به قصد تجاوز به عنف.

SNP کارگر که نمی توان به نام به دلایل قانونی به دادگاه گفت او با وزیر اول اسکاتلند در اقامتگاه رسمی از Bute خانه هفته قبل از استقلال اسکاتلند همه پرسی در ماه سپتامبر 2014.

او گفت که او “بسیار خشمگین” در یک داستان خاص در خبری که شب و قدم زدن به عقب و جلو در طبقه بالا اتاق نشیمن.

او گفت که او رفته بود به توالت و هنگامی که او بازگشت و او دروغ گفتن بر روی زمین مشغول به کار در یک سخنرانی. او گفت: او را به دراز کشیدن در کنار او.

او به دادگاه گفت او تا به حال یک کپی از سخنرانی خود را در مقابل او و کپی اضافی. او گفت که او به نظر نمی آید و فقط گفت: “بیا اینجا و کار در این گفتار” را بدون تماس با چشم.

بیشتر از الکس سالموند

او گفت: “او متوقف شد برای دومین و رفت به انتخاب کنید تا بیان. او به دادگاه گفت او اذیت میکنه در خودش نمی خواسته او را به نشستن در جدول. او به پایان رسید تا دروغ گفتن در نزدیکی او.

PICTURE ADVISORY. Editors of newspapers printed or that have editions circulating in Scotland and all Internet subscribers or broadcasters whose content is visible in Scotland are advised to seek legal advice before publication of this photograph as, under Scottish Law, the use of a picture of an untried person may be held to be in Contempt of Court. Former Scottish first minister Alex Salmond arrives at the High Court in Edinburgh for the second day of his trial over accusations of sexual assau
تصویر: سابق اسکاتلند و وزیر اول همه اتهامات را انکار می کند

او گفت که وزیر اول اسکاتلند و سپس به طور ناگهانی ایستاد.

“از آبی او گفت:” آیا شما دیده می شود که زامبی فیلم؟’

“و او گفت: ‘شوی’.

“به من ایستاده بود تا او کشیده اسلحه خود را مستقیم به سمت من و برای یک یا دو ثانیه او تصور یک زامبی راه رفتن به سمت من.

“او یک زن و شوهر از دست و پا چلفتی قدم به سمت من. او با قرار دادن دست خود را بر روی شانه های من و سپس به او تکیه داد به من بوسه بر روی گونه.

“او سپس خم شد و به من به من بوسه بر لب.

“من مطرح آغوش من برای شکستن این اتصال بر روی شانه های من.”

روز جمعه دادگاه شنیده از یک زن سابق کارمند دولت چه کسی گفت که عکس های گرفته شده از او به عنوان وزیر اول اسکاتلند برداشت نگه دارید و از پایین است.

او گفت که این عکس گرفته شد در یک رویداد در قلعه استرلینگ در سال 2014.

او به دادگاه گفت سالموند شده بود “بسیار مصر” که او باید او عکس گرفته شده با او.

او ادعا کرد که در حالی که آنها ایستاده بودند در مقابل عکاس سالموند قرار دادن بازوی خود را دور او قبل از گرفتن نگه دارید از پشت او “کاملا با زور و اجبار” خود را با “دست پر”.

او گفت که او تا به حال احساس “شوک و ناباوری” اما تا به حال سعی کردم به نگه داشتن لبخند بر لب و تشکیل شده است.

او افزود: “من فقط می خواستم به انجام کار و احساس افتخار می کنم کار من و این احساس من بود که demeaned هستند.

“این غیر حرفه ای, اما وجود دارد هیچ چیز من می توانم در مورد آن انجام دهد.”

یکی دیگر از اتهام قربانی یک کارمند در دولت اسکاتلند گفت: دادگاه چگونه سالموند, خواهد, در زمان, محل دست خود را بر پشت او و پایین پایین در پایین. او گفت: از آن ساخته شده او احساس بسیار ناراحت کننده است.

پرسیده شده توسط مدافع-depute الکس Prentice کنترل کیفیت اگر او تا به حال به فکر گرفتن برخی از اقدام او پاسخ داد: “او رهبر کشور است. من واقعا دوست داشتم کار من ارزش کار من است. من احساس کردم که اگر من شکایت آن خواهد بود سخن من در برابر او بود و من واقعا نگران این امر آسیب های زندگی حرفه ای من.”

او به دادگاه گفت که در یکی از مناسبت او را در صندلی عقب یک ماشین با سالموند. او dozed کردن و تا به حال او. او بیدار او را نوازش گونه اش. او گفت که او فکر او تا به حال شروع به پریدن کرد, کردم کاملا وحشت و واقعا شوکه شد بسیار مبهوت و از آن ساخته شده او را احساس می کنم “خیلی بد”.

جداگانه مناسبت او ادعا کرد که او تا به حال شده است در یک آسانسور با وزیر اول اسکاتلند و یکی از همکاران مرد زمانی که وزیر اول اسکاتلند رسیده دوباره به لمس صورت خود را. او گفت: او همکار batted دست خود را دور و گفت: چیزی در امتداد خطوط از “چه شما فکر می کنم شما انجام می دهند؟”

محاکمه قبل از بانوی Dorrian ادامه می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de