اجتماعی فاصله در فرودگاه معنی کیلومتر-صف های طولانی برای هیئت مدیره هر یک جامبو جت هیترو را اجرایی کرده است.

John Holland-کی هشدار انگلستان به فرودگاه های بزرگ لازم نیست به اندازه کافی فضا برای اجتماعی فاصله به یک راه حل برای ایمن سفر پس از coronavirus مستند به پایان می رسد.

“فراموش اجتماعی فاصله آن را نمی خواهد کار در حمل و نقل هوایی و یا هر شکل دیگری از حمل و نقل عمومی و مشکل این است که این هواپیما از آن است که کمبود فضا در فرودگاه” او نوشت: در دیلی تلگراف.

“فقط یک جت ادم تنومند و بدقواره نیاز به یک صف یک کیلومتر طولانی است.”

Heathrow
میلیون ها شغل نیاز هیترو ‘و در حال اجرا’

بزرگترین مسافر هواپیما A380 – استفاده شده توسط بسیاری از خطوط هوایی جهان – صندلی حدود 500 مسافر.

به جای اجرای اجتماعی فاصله در فرودگاه Mr هلند-کی به نام بوریس جانسون به سرعت پیدا کردن یک “مشترک بین المللی استاندارد” از راه حل های جایگزین است که می تواند آماده در تابستان.

:: گوش دادن به Sophy ریج روز یکشنبه در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

بیشتر از Covid-19

او گفت که باید اجباری چک های بهداشتی برای مسافران و “فوق العاده سطح بهداشت” در فرودگاه به خاطر خطر عفونت در طول سفر “بسیار پایین”.

هیترو رئیس که قربانی حقوق و دستمزد خود را به مدت سه ماه گفت: حمل و نقل هوایی است که “سنگ بنای اقتصاد” و این که 40 درصد از صادرات سالانه از انگلستان در حال حمل و نقل مسافر در پرواز از فرودگاه هیترو.

“اگر آن هواپیما پرواز نمی بریتانیا کارخانه ها نمی توانند قطعات آنها نیاز دارند و نه می تواند آنها تمام شده کالا به بازار,” او گفت:.

او همچنین هشدار داد هزاران نفر از مشاغل در معرض خطر هستند اگر فرودگاه را باز نکنید به زودی به دلیل “هیترو بزرگترین سایت تک کارفرما در کشور” و دیگر بخش های گردشگری از جمله تکیه بر مسافرت هوایی.

به عنوان او باور ندارد, اجتماعی, فاصله امکان پذیر است در فرودگاه گفت: تنها راه برای شروع بین المللی مسافرت هوایی دوباره به عفونت رای تحت کنترل در این کشور و در دیگران است.

او گفت که می تواند بین دو تا چهار ماه.

Queues at airports could be a kilometre-long if social distancing is implemented, Heathrow's boss said
تصویر: صف در فرودگاه می تواند از یک کیلومتر طولانی اگر اجتماعی فاصله اجرا شده است

Mr هلند-کی این پیشنهادات آمده روز پس از او هشدار داد که “فقط از لحاظ فیزیکی غیر ممکن است به لحاظ اجتماعی فاصله با هر حجم از مسافران در فرودگاه”.

او گفت: اجتماعی فاصله در هواپیما را کاهش می دهد ظرفیت بیش از نیمی از و معنی “قیمت خواهد شلیک کردن”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net