هواپیمایی بریده بریده سرویس بیش از 90% به کروناویروس کانون نیویورک

یک آمریکایی به هواپیمایی مسافربری جت (بوئینگ 737) اراضی در فرودگاه لاگاردیا در نیویورک New York.

رابرت الکساندر | بایگانی عکس | گتی ایماژ

خطوط هوایی آمریکا روز یکشنبه کاهش آن پرواز به منطقه شهر نیویورک بیش از 90% آخرین حامل به شدت کاهش خدمات به منطقه یک coronavirus کانون.

“به عنوان coronavirus (COVID-19) موارد در شهر نیویورک و منطقه اطراف آن همچنان به افزایش, همراه با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری راهنمای سفر به منطقه تقاضا برای پرواز به منطقه نیویورک است که به سرعت تبخیر” دیوید سیمور و آمریکا و معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات نوشت: به کارکنان در یک یادداشت.

نیویورک فرودگاه های منطقه هستند و به طور معمول در میان شلوغ ترین در کشور با برخی از شلوغ ترین حریم هوایی اما coronavirus باعث شده است تا چند حامل به شدت کاهش خدمات ترک منطقه بیشتر شده است.

بیش از 120,000 نفر تست مثبت برای این بیماری در ایالت نیویورک بیش از نیمی از کسانی که در شهر نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز یکشنبه گفت.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری بیش از یک هفته پیش خواست ساکنان نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات به خودداری از غیر ضروری مسافرت داخلی برای 14 روز.

فورت ورث تگزاس مبتنی بر خطوط هوایی آمریکا گفت: این عمل با هشت خروج از نیویورک در فرودگاه لاگاردیا از حدود 170 در مارس 2019. آن را نیز سه پرواز پروازهای روزانه از John F. Kennedy International Airport, از حدود 80 اواسط هفته اوج خروج در ماه مشابه سال گذشته است. و خطوط هوایی را به کار گیرند یک پرواز روزانه به آن شارلوت hub و دیگر به آن خانه در دالاس-فورت ورث از Newark Liberty International Airport.

آمریکا را به کار گیرند که به تازگی کاهش می یابد برنامه از طریق مه 6.

دیگر شرکت های هواپیمایی از جمله ایران و JetBlue اعلام کرده اند عمیق به کاهش خود را در شهر نیویورک-منطقه خدمات از آنجا که از virus.

هواپیمایی متحده روز شنبه گفت که این کاهش خدمات در نیوآرک hub از 139 پروازهای روزانه فقط 15 از نیویورک در فرودگاه لاگاردیا از 18 به دو پروازهای روزانه به مدت حداقل سه هفته بعد.

“در حالی که نیویورک و نیوجرسی اصلی COVID-19 نقاط مهم امروز ما هم به تماشای این وضعیت بر روی زمین در ایستگاه در سراسر شبکه ما و ارزیابی های اضافی و کاهش اقدامات ما می تواند در آن مکان به عنوان” گرگ هارت ایالات ارشد عملیات افسر نوشت: به کارکنان در روز شنبه. ایالات محلی کارکنان ادامه خواهد داد به پرداخت با منافع با وجود کاهش هارت گفت.

روح خطوط هوایی هفته گذشته را تعلیق عملیات در پنج فرودگاه در منطقه سه جانبه دولت از جمله نیویورک لاگاردیا نیوآرک و Hartford از طریق حداقل ممکن 4 به دلیل CDC هشدار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>