شرکت های هواپیمایی باید شروع به شنیدن در مورد بازگشت خود را نجات برنامه های کاربردی توسط جمعه Mnuchin می گوید

خطوط هوایی آمریکا هواپیماهای مسافربری جمعیت یک باند که در آن آنها پارک شده با توجه به پرواز کاهش به سرعت گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) در فرودگاه بین المللی تولسا در Tulsa, اوکلاهما, ایالات متحده, مارس 23 سال 2020 است.

نیک آکسفورد | ایسنا

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز پنجشنبه گفت او امیدوار است شروع به ارائه “اطلاعات اولیه” به شرکت های هواپیمایی در مورد برنامه های کاربردی خود را برای کمک به دولت شروع جمعه برای کمک به جلوگیری از درد ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما امیدواریم که برای رسیدن به بسیاری از خطوط هوایی شروع فردا و بیش از آخر هفته با اطلاعات اولیه,” Mnuchin گفت: در یک مصاحبه با CNBC.

خطوط هوایی روز جمعه گذشته از جمله دلتا, JetBlue, آمریکا, ایالات و روح و گفت: آنها تا به حال برای اعمال فدرال کمک های اولیه با هدف پوشش حقوق و دستمزد به عنوان دستور توسط دولت. کسانی که کمک های مالی تصویب شد به عنوان بخشی از یک بیش از 2 تریلیون دلار بسته امداد توسط کنگره تصویب اواخر ماه گذشته. این لایحه همچنین ارائه $29 میلیارد دلار وام به مسافری و باری خطوط هوایی اما کمک های مالی گرفته اند به عنوان اولویت اول دولت امید برای نجات شغل و شرکت های هواپیمایی خونریزی پول نقد.

“این است که هدف ما برای اطمینان حاصل کنید که من گفته ام این است که یک کمک مالی اما شرکت های هواپیمایی باید این نقدینگی را به نگه داشتن کارگران خود را در محل. به طوری که چیز بزرگ بعدی ما خواهید بود نورد” Mnuchin گفت.

در حال حاضر دولت از دست رفته است و از روز دوشنبه مهلت تعیین شده توسط $2 تریلیون لایحه برای ارسال پرداخت های اولیه به شرکت های هواپیمایی و حامل.

مذاکرات جاری در معرض خطر برگزار می شود تا بیشتر به شرکت های هواپیمایی برای مبارزه با شرایط بهتر و خزانه به نظر می رسد برای جلوگیری از ظاهر یک دست کردن برای شرکت های بزرگ. تسکین بسته مذاکره با کنگره گفت: وزارت خزانه داری ممکن است تقاضا ابزارهای مالی مانند حکم همراه با کمک های مالی. قانونگذاران اتحادیه ها و دیگران هشدار داده اند در برابر خزانه ساخت هر سهام که تقاضا هواپیمایی خیال ناپایدار.

روز جمعه برنامه گرانت شامل خطوط هوایی’ طرح های پیشنهادی برای مقدار و ساختار درخواست امداد که در حال حاضر در حال ارزیابی توسط وزارت خزانه داری و مشاوران مالی. وزارت خزانه داری نیز به دنبال اطلاعات اضافی پس از عدم اطمینان اولیه از میان مدیران شرکت هواپیمایی و مشاوران خود در مورد این سطح از جزئیات این بخش را تقاضا در اطراف مسائل مانند سرمایه دسترسی و طرح کسب و کار.

کسانی که درخواست های اضافی بودند انتقاد دموکرات ها.

وزارت خزانه داری مقدماتی راهنمایی موفق به ارائه متقاضیان با جهت روشن در تعدادی از موارد بسیار مهم از جمله مراحل درخواست برای کارفرمایان که کار یک شرکت مادر با شرکتهای تابعه” نوشت سنسور. Tammy Duckworth و Dick Durbin, ایلینوی دموکرات به Mnuchin چهارشنبه.

“با توجه به فقدان جهت روشن در اوایل روند و از آنجا که بسیاری از سهامداران در حال حاضر باید ارسال اصلاح برنامه های کاربردی است که مطابق با دستورالعمل های آنها دریافت اواخر روز جمعه, ما می خواهم خود را تضمین است که ارزیابی این برنامه ها را نمی شود به تعویق افتاد” آنها نوشت.

در روز یکشنبه منجر دموکرات ها از جمله مجلس نانسی پلوسی و اقلیت Lader چاک شومر نوشت Mnuchin به اصرار او را به اجتناب از هر گونه خواسته است که ممکن است تاخیر در آمدن به مقابله قرار دادن مشاغل در معرض خطر است.

لسلی Josephs کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>