خطوط هوایی’ سیاتل چمن جنگ گرم با آمریکا, آلاسکا, توسعه و فناوری کارگران جایزه

آمریکا و عربستان در سمت چپ برگ یک منطقه دروازه در نزدیکی آلاسکا هواپیمایی, هواپیما, پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, در فرودگاه بین المللی سیاتل تاکوما در سیاتل.

تد S. وارن | AP

شرکت های هواپیمایی پله تا نبرد خود را بیش از سیاتل که در آن غنایم بالا-هزینه های شرکت های بزرگ مسافران از فن آوری های غول مانند آمازون و مایکروسافت و میلیون ها نفر از دیگر مسافران در یکی از کشور سریعترین رشد فرودگاه.

آخرین شات اخراج در چمن جنگ آمد در هفته گذشته زمانی که خطوط هوایی آمریکا و شرکت هواپیمایی آلاسکا اعلام کرد که برنامه ای برای گسترش همکاری های خود شامل آمریکا پروازهای بین المللی از, West Coast, تنها چند هفته قبل از متقابل مکرر بروشور مزایای راه اندازی شد به مقیاس در پایان ماه فوریه.

که توافق بین سیاتل وطن هواپیمایی و بین المللی غول آمریکایی پس از تشکیل دلتا صرف سال beefing تا خدمات از سیاتل که یکی از سود آور ترین آن مراکز. تعجب توافق نیز پس از دلتا swooped در سپتامبر گذشته با برنامه ریزی برای خرید 20 درصد سهام در آمریکا را شریک دیرین LATAM یک حرکت است که افزایش دلتا حضور در آمریکا را hub در میامی.

آمریکا-آلاسکا مقابله “می تواند به عنوان یک رقابتی پاسخ به دلتا را بسیار پررنگ اخیر تاخت و تاز بر روی آمریکایی میامی چمن” گفت: Craig جنکس موسس رئیس شرکت هواپیمایی/هواپیما پروژه های نیویورک حمل و نقل هوایی شرکت مشاوره.

رفتن به خارج از کشور

غیر معمول آلاسکا-آمریکا توافق اجازه می دهد آلاسکا به کتاب آن مسافران در آمریکا پروازهای خارج از کشور از سواحل غرب است. در آن اطلاعیه آمریکایی پرده برداری از برنامه ریزی برای پرواز بدون توقف از سیاتل به تکنولوژی hub بنگلور, هندوستان با شروع در ماه اکتبر. بنگلور یکی از آمازون سه کسب و کار-بازار سفر گفت: Brett Catlin, آلاسکا, رئیس شبکه برنامه ریزی و اتحاد است. سرویس های جدید راه اندازی خواهد تقریبا یک دهه پس از آمریکا به پایان رسید آن پرواز به هند است.

“هند به شدت تحت خدمت بازار رغم تعدادی از کسب و کار با حضور عمده در هر دو کشور هند و سواحل غرب” Vasu رجا و آمریکا و معاون ارشد رئیس جمهور برای شبکه استراتژی گفت: در انتشار اخبار. “با اضافه کردن سیاتل به بنگلور ما به مشتریان از بیش از 70 شهرستانها ایالات متحده دسترسی به هند در توقف و یا کمتر در مقابل دو یا سه یا چهار متوقف می شود و آنها باید برای رسیدن به آنجا در گذشته است.” آمریکا همچنین اعلام کرد یک پرواز بین سیاتل و هیترو لندن, شروع در ماه مارس سال 2021 اضافه کردن به پرواز در این مسیر است که آمریکا را به سوی اقیانوس اطلس شریک بریتیش ایرویز ارائه می دهد از سیاتل.

باارزش رشد

مسافر boardings در Seattle-Tacoma International Airport رسید 44 درصد از 2013 تا 2018 بیش از دو کلیپ از رشد در سراسر کشور با توجه به ایالات متحده حمل و نقل وزارت اطلاعات. تا سال 2018 — جدید ترین سال کامل بخش حمل و نقل داده ها — فرودگاه رتبه هشتم برای boardings از 15 پنج سال قبل.

توافق جدید افزایش رقابت بین آلاسکا که غالب فرودگاه و دلتا نزدیک ترین رقیب وجود دارد. آن را نیز می تواند کمک به آلاسکا که پرواز نمی کند در سطح بین المللی فراتر از آمریکای شمالی گسترش در خارج از کشور.

دلتا گسترش یافته به شدت در سیاتل در سال های اخیر رو به رشد آن در دسترس صندلی مایل اندازه گیری ظرفیت نزدیک به 50 درصد از سال 2014 تا 2018 با توجه به شرکت مشاوره ICF. مارک آن پنج سال سالگرد hub ماه ژوئن گذشته دلتا گفت: اوج خود روز خروج از سیاتل بیش از دو برابر به 174 سال گذشته از 76.

آلاسکا ظرفیت رشد 41 درصد در پنج سال منتهی به سال 2018 با توجه به ICF داده است. حامل هنوز هم غالب آن خانه فرودگاه با 54 درصد سهم کرسی در سیاتل در حالی که دلتا رتبه دوم با 24 درصد و در آمریکا رتبه پنجم با 6 درصد از کرسی های, با توجه به برآورد از کردیت سوئیس هواپیمایی تحلیلگر خوزه Caiado. دلتا اما غالب در سطح بین المللی با 29 درصد از کرسی بین المللی سیاتل پرواز در خارج از آمریکای شمالی از جمله nonstops به چین, کره جنوبی و ژاپن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>