مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فراگیر جدید محدودیت های مسافرتی با هدف مبارزه با گسترش این کروناویروس جدید — جمعه اعلام کرد — در اثر بعد از ظهر یکشنبه خروج کارکنان خطوط هوایی در اطراف جهان تقلا برای به اجرا درآوردن آنها.

بیش از 17,200 مردم کاهش یافته است بیمار به کروناویروس در سراسر جهان تا کنون کشته شدن حداقل 361 نفر در چین و 44 ساله در فیلیپین با توجه به بین المللی مقامات بهداشتی.

جدید سفر قوانین منع اتباع خارجی که در چین در 14 روز گذشته از ورود به ایالات متحده مگر اینکه آنها به یک عضو خانواده یک شهروند ایالات متحده اقامت دائم و یا سایر معافیت ها. ایالات متحده تحمیل 14 روز قرنطینه در شهروندان که در بازدید از چین هوبئی — که در آن ووهان کانون virus واقع شده است — و خود قرنطينه برای شهروندان شده اند که در چین بیش از 14 روز گذشته. هنگ کنگ و ماکائو معاف هستند با توجه به رئیس جمهور اعلام.

اداره امنیت حمل و نقل در روز یکشنبه دستور خطوط هوایی با پرواز به آمریکا از دیگر کشورها به نمایش مسافران قبل از سوار شدن به پیدا کردن اینکه آیا آنها بوده ام در چین به تازگی با توجه به امنیت بخشنامه که بررسی شد توسط CNBC. چک در و دروازه عوامل یا دیگر کارکنان ملزم به سوال مسافران از طریق نگاه های اخیر رزرو و احتمالا گذرنامه های خود را برای ورود یا خروج تمبر با توجه به سفارش ارائه شده است که نمونه هایی از این تمبر از چین است.

خطوط هوایی ایالات متحده توصیه می شود محدود مسافران وارد در فرودگاه زودتر از معمول است.

TSA اشاره کرد آن است که در غربالگری مسافران هوایی محدود برای ایالات متحده از خارج از کشور اما یک سخنگوی آژانس گفته است که نیاز به حمل به اجرای بخشهایی از رئیس جمهور را اعلام آن حد که ممکن است هیئت مدیره هواپیماهای تجاری به مقصد ایالات متحده است.”

هواپیمایی آیا صرفا باید به تکیه بر مسافر پاسخ و باید با ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها را تعیین سخنگوی گفت.

محدودیت های پیچیده هستند و معنی خواهد بود که همه مسافران عازم آمریکا خواهد شد به احتمال زیاد مورد سوال نیست و فقط افرادی که به طور مستقیم از چین از جایی که بسیاری از حامل در حال حاضر قطع مسیرهای. از مکزیکو سیتی برای رم به دبی هواپیمایی کارکنان و یا پیمانکاران محلی خواهد شد که به سوال همه مسافران قبل از آنها می توانید هیئت مدیره در ایالات متحده محدود پرواز در مورد آنها سفر کرده بود از چین به کشور دیگری خود را قبل از پرواز به آمریکا

نمایش اعمال خواهد شد به ده ها هزار نفر از مسافران در روز به عنوان یک نتیجه. ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی و ارقام نشان می دهد آن را پردازش و به طور متوسط 371,780 مردم در ایالات متحده به فرودگاه در هر روز در سال مالی گذشته اگر چه مه سفر تقاضا بسیار کمتر از تابستان است. برخی از 14000 نفر پرواز به آمریکا از چین هر روز که در آن سال.

مسافران خارجی که سقوط آمریکا محدودیت محروم خواهد شد شبانه روزی. آمریکا شهروندان و دارندگان اقامت دائم که در چین در 14 روز گذشته باید جایگزین به یکی از 11 فرودگاه — آتلانتا و شیکاگو اهار, Los Angeles, بین المللی, سان فرانسیسکو, بین المللی, هونولولو, سیاتل, نیوآرک, واشنگتن دالس, دیترویت, دالاس/فورت ورث و کندی نیویورک فرودگاه — برای افزایش غربالگری.

“ما متوجه این می تواند استرس اضافه شده و طولانی شدن زمان سفر برای برخی از افراد, اما, بهداشت عمومی و امنیت کارشناسان معتقدند این اقدامات لازم برای جلوگیری از ویروس ها و محافظت از مردم آمریکا” DHS وزیر چاد گرگ گفت: در بیانیه ای در روز یکشنبه. “به حداقل رساندن اختلالات, CBP و هوایی در حال کار برای شناسایی مقدماتی مسافران قبل از پرواز برنامه ریزی شده. یک بار در ایالات متحده ضروری است که افراد افتخار خود قرنطینه دستورات برای کمک به محافظت از مردم آمریکا.”

که بدان معنی است که اگر یک شهروند ایالات متحده شد و در چین و سپس سفر به دوبلین با پرواز بعد به بوستون حامل نیاز به rebook آنها را به یکی از کسانی که تعیین شده آمریکا در فرودگاه به طوری که آنها می تواند به نمایش در هنگام ورود.

مانند یک سیستم متکی به خود-گزارش دهی توسط مسافران و چقدر اطلاعات کارکنان شرکت هواپیمایی می تواند تایید.

“این یک سیستم ناقص” گفت: هنری Harteveldt بنیانگذار سفر شرکت مشاوره فضای پژوهشی گروه. “این است که بهترین رویکرد است. آن را بر روی سیستم افتخار و برخی از مسافران هستند و نه فقط رفتن به راستگو باشد.”

این اولین بار نیست کارکنان شرکت هواپیمایی شده است موظف به اجرای قوانین جدید برای مسافران است. دروازه عوامل و دیگران مجبور به صفحه نمایش مسافران برای چه بوده است و گاهی اوقات گیج کننده محدودیت های مانند 2017 در کابین الکترونیک ممنوعیت و آشکار ممنوعیت شهروندان چندین کشور.

شکست به دنبال محدودیت را می توان به عنوان هزینه شرکت های هواپیمایی مسئول پرواز افراد بدون اسناد قابل قبول بازگشت. آنها همچنین می توانند در صورت جریمه در حدود $3,500 با توجه به بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن های هواپیمایی تجاری ،

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im