تعداد فزاینده ای از خطوط هوایی در حال پرواز هواپیما به گلاسترشر فرودگاه به صرفه جویی در هزینه های ذخیره سازی در طول بیماری همه گیر.

ذخیره سازی و قطعات شرکت افق Aero محدود – بر اساس در کاتسوولد فرودگاه – می گوید آن دیده می شود سوالات از خطوط هوایی مایل به پارک هواپیما افزایش می دهد “چند صد”.

شرکت, مدیر اجرایی, Bradley گرگوری گفت: آسمان اخبار هواپیمایی که در حال صرفه جویی در هزینه های ذخیره سازی هواپیما به دور از hub فرودگاه.

Planes stored at Cotswold Airport as airlines seek cheap storage options
تصویر: بخش حمل و نقل هوایی است که مبارزه با اثرات این ویروس شیوع

او گفت: “زمانی که شیوع اول شروع کردیم و دریافت کاملا موجی از ابتدا شرکت های لیزینگ و سپس شرکت های هواپیمایی به دنبال به فروشگاه هواپیما را برای طول طولانی تر از زمان. من می خواهم بگویم سوالات هستند تا چند صد درصد است.”

اخبار آسمان در بازدید از این فرودگاه دو روز پس از یک هواپیما از ایتالیا وارد, برای ذخیره سازی.

سه بریتیش ایرویز هواپیما از جمله دو 747s وارد فرودگاه در ماه آوریل است.

این شرکت معمولا معاملات با 40 تا 50 هواپیما پس از رسیدن به در هر سال – به طور عمده به پایین شکسته شود برای قطعات.

بیشتر از Covid-19

در طی شیوع ویروس کسب و کار تبدیل شده است تقریبا به طور کامل متمرکز بر روی ذخیره سازی به عنوان صنعت دعوا برای آن بسیار زنده ماندن است.

با اکثریت هواپیماهای مبتنی بخش کسب و کار سقوط کرده است.

Planes stored at Cotswold Airport as airlines seek cheap storage options
تصویر: با بسیاری از هواپیماهای مبتنی تقاضا برای قطعات خشک شده است

آقای گریگوری گفت: “ما دیده ایم تعداد سوالات سقوط حدود 90 درصد به صورت جزء و قطعه قطعات.

“شده اند وجود دارد چند سوالات جالب برای هواپیما که هنوز هم در تعمیر و نگهداری – بنابراین مبهم تر قطعات هنوز در حال درخواست شده اما بیشتر از معمول بخش هایی که شرکت های هواپیمایی تغییر روزانه فقط خریداری شده و از آنجا که وجود دارد فقط به عنوان بسیاری از هواپیماهای پرواز.”

تعدادی از شرکت های هواپیمایی از جمله کارشناسی و Ryanair اعلام کرده اند برنامه ای برای افزونگی و پروفسور اندرو قبر یک هوافضا تحلیلگر در دانشگاه, داخل حمام, معتقد است این بخش ممکن است هرگز بازگشت به قبل از همه گیر سطوح.

او گفت: “ما بیش از 800 شرکت های هواپیمایی در جهان است. آن را همیشه بسیار دشوار صنعت به اجرا سودآوری. بهترین پیش بینی های ما در حال حاضر 400 تا 500 ممکن است ورشکسته در ماه ژوئن.”

وی افزود: “بسیاری از کسانی که هواپیما در حال اجاره به شرکت های لیزینگ می خواهد آنها را به عقب و یا به نوعی از پاداش پس از آن یک چالش عظیم برای شرکت های هواپیمایی و شرکت های لیزینگ و بانک ها که از آنها حمایت کنند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de