هواپیمایی سهام جست و خیز کردن به عنوان coronavirus گسترش در خارج از چین

هواپیما نشستن روی آسفالته در جان اف کندی فرودگاه (JFK) در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 در شهر نیویورک است.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

هواپیمایی سهام کاهش یافت و روز شنبه به عنوان نگرانی در مورد گسترش coronavirus فراتر از چین اضافه شده به نگرانی در مورد تقاضای سفر و گسترده تر اقتصاد با وجود کاهش در قیمت سوخت.

خطوط هوایی آمریکا سهام led S&P 500 پایین تر با 9.8% اسلاید در ظهر تجاری هدف قرار دادن بیش از چهار ماه اخیر است. خطوط هوایی دلتا’ سهام از دست 7.2 درصد به پایین ترین قیمت در حدود چهار ماه در حالی که ایالات هواپیمایی خاموش بود 4.3 درصد است.

همه ایالات متحده هواپیمایی سهام بودند پایین تر به شدت از بازار گسترده تر. S&P 500 با کاهش 2.6%.

نزدیک به 80,000 موارد این ویروس در حال حاضر شناخته شده به عنوان COVID-19 گزارش شده به همراه حداقل 2,621 مرگ و میر. موارد خارج از چین که در آن بسیاری از عفونت ها واقع شده اند افزایش یافته با ایتالیا گزارش بیش از 220 و کره جنوبی تایید بیش از 830.

ایرلند وزارت امور خارجه و تجارت هشدار داد شهروندان را به سفر به مناطق آسیب دیده, کمک به درایو کردن سهام های اروپایی حامل. بودجه خطوط هوایی easyJet از دست داده و بیش از 16 ٪ در حالی که رقیب Ryanair پایین بود 12 درصد. دویچه لوفت هانزا کاهش 8.8% بریتیش ایرویز’ پدر و مادر, بین المللی تثبیت خطوط هوایی گروه خاموش بود 9 درصد و Air France-KLM کاهش 8.4%.

بیش از 200 ، 000 پرواز به از و در چین در حال حاضر لغو شده است چرا که این ویروس با توجه به حمل و نقل هوایی شرکت مشاوره Cirium و بیشتر اختلالات ممکن است اگر این ویروس همچنان در حال گسترش است.

Coronavirus انتظار می رود که برای غذا خوردن به حامل درآمد این سال است. مسافرت هوایی و تقاضا در سطح جهان است به سقوط برای اولین بار پس از سال 2009 و هزینه شرکت های هواپیمایی برخی از 29 میلیارد — بیشتر در منطقه آسیا و اقیانوس آرام — در درآمد بین المللی حمل و نقل هوایی هشدار داد در هفته گذشته.

ایالات متحده تمام حامل در حال حاضر به حالت تعلیق خدمات به سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ به دلیل شیوع COVID-19. موارد جدید در کره جنوبی, ایران و ایتالیا اضافه شده اند به نگرانی در مورد گسترش سریع این ویروس به عنوان شرکت های هواپیمایی نگاه به آینده به خود مشغول سفر در دوره های دوم و سوم و چهارم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>