ایرباس قصد دارد تا سطح شیب دار تولید به عنوان رقیب بوئینگ است که درگیر در 737 Max بحران

اروپا ایرباس در حال برنامه ریزی به سطح شیب دار تا تولید آن A320neo تک راهرو جت قرار دادن فشار بر روی بوئینگ در مدت کوتاهی پس از آن ایالات متحده رقیب ثبت بدترین حالت آن سالانه سفارشات در دهه.

ایرباس است که به طور گسترده ای تصور می شود به خوبی قرار داده شده برای بهره مندی از بوئینگ طولانی مرگ. آمریکا شرکت هواپیمایی شده است درگیر در بحران پس از آن بهترین فروش 737 Max هواپیمای مبتنی بود در ماه مارس گذشته پس از دو تصادفات مرگبار.

در اوایل این هفته بوئینگ گزارش صفر هواپیما سفارشات جدید برای هواپیما در ماه ژانویه. آن را نیز ثبت شده منفی منظور رای دادن برای 2019 برای اولین بار در دهه به عنوان مشتریان یا لغو و یا تبدیل سفارشات.

در مقابل ایرباس گزارش روز شنبه که تحویل A320neo هواپیما — رقیب مستقیم برای بوئینگ 737 Max — افزایش 43 ٪ در سال در سال 551 در سال 2019.

این “ramp-up” ادامه داد: برای ایرباس کابین فلکس (ACF) نسخه A321 هواپیما بیش از حد این شرکت گفت: با تقریبا 100 تحویل بیشتر از در سال 2018 است.

هوافضا گروه همچنین تایید آن بحث بود “بیشتر به سطح شیب دار تا بالقوه” برای A320 برنامه فراتر از یک رای 63 هواپیما در هر ماه. آن را در حال حاضر می بیند “مسیر روشن” بیشتر برای افزایش تولید ماهانه نرخ توسط یک یا دو هواپیما که به معنی آن می تواند تولید 67 هواپیما در هر ماه توسط 2023.

“ما مقدار زیادی پشت سر ما در سال 2019′

“این رقیب مستقیم به 737 Max است A320 در ایرباس خانواده از محصولات. و در A320 به عنوان شما می دانید که ما به فروش می رسد تا سال 2025 بنابراین ما هیچ فرصت واقعی در کوتاه مدت برای جبران پیامدهای ناشی از زمین” ایرباس مدیر عامل گیوم Faury گفت CNBC در روز پنج شنبه.

نظرات خود آمد و مدت کوتاهی پس از ایرباس اعلام آن به توافق رسیده اند برای خرید باقی سهام از بمب افکن را A220 مسافر از برنامه.

مانند A320neo هواپیمای A220 نیز یک تک راهرو هواپیما, اما از آن است که از اندازه کوچکتر.

Faury گفت: این گروه تصمیم به خرید باقیمانده سهام از A220 مسافر از برنامه “برجسته و تایید تعهد از ایرباس به هواپیما.”

“ما واقعا باور بسیار قوی پتانسیل 220. در حال حاضر می توان آن را راه حل برای برخی از اپراتورها از 737 اما آن است که یک بیت از بخش های مختلف پس از آن مورد تجزیه و تحلیل” Faury گفت.

ایرباس ضرر و زیانی برای 2019 روز پنج شنبه پس بین المللی رشوه حل و فصل مشکلات با A400M حمل و نقل هواپیما.

سهام ایرباس بیش از 1 درصد کاهش پنج شنبه بعد از ظهر.

“ما با قرار دادن مقدار زیادی پشت سر ما در سال 2019 و به خصوص پایان انطباق بررسی و حل و فصل آن رسیده با بریتانیا و ایالات متحده آمریکا و مقامات فرانسوی کمی در اوایل سال جاری” Faury گفت.

“نتایج ما منعکس کننده و همچنین بسیار قوی بهبود در زمینه عملکرد,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>