هوابرد انتقال coronavirus در رستوران ها و سالن های ورزشی و سایر فضاهای بسته را نمی توان رد کرد که می گوید:

یک عضو نیروی محرکه بازی رایانه بدنسازی آسانسور یک دمبل در طول یک جامعه فاصله تمرین کلاس در ژوئیه 08, 2020 در پمبروک پاینز فلوریدا.

جانی لوئیس | گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی منتشر شده جدید ارشاد روز شنبه گفت: آن را نمی توانید رد کردن این احتمال که coronavirus منتقل می شود از طریق ذرات هوا در فضاهای بسته در داخل خانه از جمله در ورزشگاه و رستوران ها.

که قبلا اذعان کرد که این ویروس ممکن است هوابرد در برخی از محیط های مانند “روشهای پزشکی است که تولید ذرات معلق در هوا.” جدید ارشاد به رسمیت می شناسد برخی از تحقیقات نشان می دهد که این ویروس ممکن است قادر به گسترش از طریق ذرات در هوا در “داخلی فضاهای شلوغ.” آن ذکر شده “گروه کر عمل در رستوران ها و یا در کلاس های تناسب اندام” را به عنوان ممکن است مناطق هوابرد انتقال است.

“در این حوادث کوتاه برد آئروسل انتقال خاص به خصوص در مکان های سرپوشیده مانند شلوغ و نامناسبی تهویه فضاهای بیش از یک دوره طولانی از زمان با افراد آلوده نمی توان رد کرد” سازمان ملل متحد سازمان بهداشت جدید هدایت می گوید.

که گفت: در آن هدایت است که در حالی که شواهد اولیه نشان می دهد امکان انتقال هوابرد در چنین محیط های گسترش قطرات و سطوح همچنین می تواند توضیح دهد که انتقال در آن موارد.

“با این حال تحقیقات دقیق از این خوشه ها نشان می دهد که قطرات و fomite انتقال نیز می تواند توضیح دهد که انسان به انسان انتقال درون این خوشه” هدایت می گوید.

که اضافه شده است که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای بررسی بیشتر یافته های اولیه. آژانس می گوید حالت اصلی انتقال است که هنوز هم اعتقاد بر این بود از طریق قطرات تنفسی.

جدید هدایت می آید پس از 239 دانشمندان از 32 کشور مختلف انتشار نامه سرگشاده ای در اوایل این هفته تماس برای چه کسانی و دیگر مقامات بهداشتی برای به روز رسانی اطلاعات خود را در coronavirus.

در مقاله ای تحت عنوان “وقت آن است که به آدرس هوابرد انتقال COVID-19” این گروه از دانشمندان ادعا می کنند که که نیاز به وزن بیشتر به نقش هوابرد گسترش Covid-19.

در روز سه شنبه بالا که مقامات به خبرنگاران گفت: آنها بررسی آخرین شواهد و همکاری با گسترده تر جامعه علمی به موضوع جدید راهنمایی در آنچه در حال حاضر شناخته شده در مورد این که آیا و چگونه به راحتی این ویروس گسترش می یابد از طریق هوا.

“بدن از شواهد همچنان به رشد می کنند و ما در انطباق با” دکتر Soumya Swaminathan این که دانشمند ارشد گفت: روز سه شنبه. “این را ما بسیار جدی است. ما البته با تمرکز بر بهداشت عمومی ارشاد.”

برخی از دانشمندان با انتقاد از کسانی که به صورت آهسته به موضوع راهنمایی در آخرین تحقیقات به کروناویروس که ظهور در ووهان چین کمی بیش از شش ماه پیش. این است که در دفاع از آن راهنمایی کرد و گفت که این شفاف در مورد آن فرایند بررسی و مورد شک و تردید سالم به تحقیقاتی که شده است نه کارشناسی.

در برخی از روزها که, بررسی, تا 1000 انتشارات Swaminathan روز سه شنبه گفت. یک روز معمولی ممکن است معنی که محققان در حال ترکیب از طریق حدود 500 مطالعات جدید در مورد موضوعات مختلف از چگونه به آن را حذف به مواد مخدر برای درمان Covid-19.

اگر هوابرد انتقال ثابت می شود یک عامل عمده در گسترش شیوع آن می تواند گسترده سیاست عواقب. ماسک ممکن است حتی مهم تر در کاهش عفونت به خصوص در محیط داخلی و حتی در مناطقی که فاصله فیزیکی امکان پذیر است. ویژه مجهز تهویه واحد می تواند تبدیل به هنجار در فضاهای داخلی و کارشناسان بهداشت عمومی میگویند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>