Airbnb نقدی وعده داده شده برای بازپرداخت coronavirus لغو, اما برخی از مهمانان می گویند آن را که ساده نیست

مدیر عامل شرکت Airbnb برایان Chesky در نیویورک تایمز Dealbook رویداد در تاریخ 6 نوامبر سال 2019.

اعتبار: مایک کوهن/ نیویورک تایمز

ماه گذشته Airbnb وعده داده شده به موضوع کامل بازپرداخت نقدی به مقدماتی که مسافران سفر بوده است نهفته coronavirus اما برخی از مشتریان شکایت که Airbnb است که آنها را به پرش از طریق پرتال تخصصی اولی ها برای دریافت پول نقد خود را به عقب.

Coronavirus است مختل بسیاری از صنایع اما هیچ کدام بیشتر از این سفر میباشد. به عنوان اپیدمی گسترش منجر به مستندات مسافران لغو شد کسب و کار و سفر شخصی در اعداد بزرگ. ایالات متحده در انجمن سفر انتظار این صنعت به از دست دادن 4.6 میلیون شغل در این سال است.

مشتریان از Airbnb و دیگر تعطیلات شرکت های اجاره شده است به خصوص به دلیل آسیب پذیر بر خلاف یک هتل اقامت مهمانان باید برای پرداخت بخش عمده ای از منزل خود را قبل از سفر خود را. Airbnb را خط مشی بازپرداخت ارائه شده برخی از مهمانان اطمینان است که آنها نمی خواهد از دست دادن صدها یا هزاران دلار برای اسکان در سفر آنها دیگر نمی تواند را.

اما چند مهمانان گفت: CNBC آنها در حال ارائه اعتبارات سفر آنها نمی خواهند به جای پول نقد, و آنها نمی توانند پول نقد کامل بازپرداخت مگر اینکه آنها نشان می دهد اسناد و مدارک اثبات این است که آنها منوط به محدودیت های مسافرتی و یا جا به سایر دسته ها. برخی از مهمانان در ادامه به مبارزه برای بازپرداخت خود را در حالی که دیگران مجبور به توسل به ایمیل مدیران و یا شکایت در رسانه های اجتماعی به فشار این شرکت به دنبال از طریق. در همین حال صدها نفر از مشتریان گرفته اند به ق و توییتر به شکایت در مورد چگونه مشکل Airbnb ساخته شده است آن را برای آنها را به دریافت بازپرداخت وجه نقد برای رزرو خود را.

این یک نمایشی به نوبه خود از وقایع برای Airbnb که آماده شد به داغترین تکنولوژی IPO (مستقیم یا مثال) از سال تا COVID-19 بحران زده آمریکا در ماه گذشته. این شرکت تا به حال به انتظارنشسته بودند تا بانکداران منجر به ارائه که تست اینکه آیا Airbnb می تواند زندگی می کنند تا آن 31 میلیارد دلار خصوصی ارزیابی بازار از سال 2017, اما به تازگی پذیرفته $1 میلیارد دلار در سرمایه گذاری خصوصی در کاهش ارزش. وال استریت ژورنال گزارش داد در ماه فوریه که Airbnb از دست داد $322 میلیون بیش از نه ماه اول سال گذشته پس از گزارش یک 200 میلیون دلار سود در سال 2018 به عنوان آن را یافت تا صرف.

اگر Airbnb را انجام نمی بیشتر برای کمک به مهمانان که احساس آنها را مشروع ادعا می کنند برای بازپرداخت این شرکت اجرا می شود خطر از دست دادن آن دسته از مشتریان خود میزبان برای رقبا هنری گفت: Harteveldt, سفر, صنعت تحلیلگر در فضای پژوهشی گروه.

“Airbnb نیاز به استراحت این مشکل قبل از آن را تبدیل به یک بزرگتر و گران تر و مشکل برای آنها حل” Harteveldt گفت.

“جامعه ما تیم پشتیبانی در حال کار در سراسر ساعت در برابر این بحران جهانی برای کمک به هر دو میزبان و مهمان در سراسر یک وضعیت است که به چالش کشیدن برای کل صنعت” سخنگوی Airbnb گفت CNBC در بیانیه ای. “ما فعال ما شرایط تخفیف سیاست به ارائه مهمانان با بازپرداخت و یا اعتباری از آنجا که ما معتقدیم این مسئول چیزی برای انجام با توجه به راهنمایی از دولت ها و کارشناسان بهداشت و درمان.”

درخواست برای اسناد

در مارس 14, Airbnb اعلام کرد که آن را به 100 ٪ بازپرداخت به مهمانان که در حال حاضر رزرو رزرو بين پس از آن و در مارس 14, نوشتن که “Airbnb را شرایط تخفیف سیاست اجازه می دهد تا میزبان و مهمان به لغو واجد شرایط رزرو با هیچ اتهام و یا مجازات.”

این قرار Airbnb جلوتر از رقبای خود از نظر ارائه روشن, خط مشی بازپرداخت کامل. مثلا Expedia متعلق به VRBO گفت: در 18 مارس که آن را درخواست میزبان به بازپرداخت حداقل 50% از آنچه مشتریان پرداخت می شود و تنها پس از آن اگر مهمان مایل به دوباره کتاب در تاریخ دیگری. Booking.com درخواست میزبان به کار به طور مستقیم با مشتریان به جای جدید سفر به تاریخ و یا شماره کوپن و یا بازپرداخت اما یک سخنگوی CNBC گفت این شرکت را فشار بازپرداخت طریق برای رزرو ساخته شده قبل از آوریل 6 اگر مهمان و میزبان نمی تواند به یک توافق است.

در مارس 30, به عنوان میزان coronavirus مستندات رشد Airbnb تمدید آن سیاست مارس 31 و به طور خاص گفت که مهمانان می توانید دریافت پول نقد است.

“هنگامی که مهمانان لغو با توجه به COVID-19-مربوط به شرایط ما در حال دادن به آنها این گزینه را یا بازپرداخت وجه نقد و یا یک سفر اعتباری است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ماندن در تاریخ بعد” این شرکت گفت: در یک پست اعلام تمدید لغو پنجره. در کمک به سند Airbnb نوشت: “رزرو باقی می ماند و Airbnb تجربه های ساخته شده در و یا قبل از مارس 14 سال 2020 با یک چک در تاریخ بین 14 مارس سال 2020 و مه 31 سال 2020 ممکن است لغو شود قبل از چک در. این به این معنی است که مهمانان که انصراف از دریافت آنها را در گزینه های سفر های اعتباری و یا پول نقد کامل بازپرداخت….”

اما با توجه به تصاویر مهمانان مشترک با CNBC Airbnb گفتن برخی از مهمانان آن را تنها به ارائه نقدی بازپرداخت اگر آنها می تواند ثابت کند با اسناد و مدارک که آنها مناسب به یکی از چهار سطل:

  • وجود دارد محدودیت دولت است که آنها را منع از ترک محل سکونت خود و یا رفتن به مقصد خود را.
  • آنها بیمار و ارائه دهنده خدمات بهداشت دستور داده تا آنها را به سفر.
  • معنی خود را از حمل و نقل است و دیگر در دسترس است.
  • آنها یک حرفه ای بهداشت و درمان و نمی تواند سفر.

چند Airbnb مهمانان صحبت کرد که با CNBC گفت: آنها تا به حال مشکل مرور Airbnb وب سایت و خدمات پشتیبانی از مشتری برای جمع آوری پول نقد کامل بازپرداخت این شرکت گفت که آنها واجد شرایط هستند.

حسن نیت ارائه میدهد از KJ Galvan

زمانی که ژول Galvan دریافت اخبار در مارس 25 که او کارورزی به عنوان یک مهندس نرم افزار در گوگل در حال حاضر می تواند انجام شود از راه دور او می دانست که او نیاز به انصراف از سه ماه Airbnb او رزرو کرده بود به ماندن در لس آنجلس برای تابستان.

Galvan سعی خود را به جمع آوری بازپرداخت ابتدا در تاریخ 1 آوریل. او رفت و از طریق برنامه و به او ارائه شد 100% اعتباری سفر بازپرداخت و یا جزئی نقدی بازپرداخت مطابق به او میزبان را لغو سیاست. در زیر بسیار خوب چاپ شد و یک لینک به این فرایند را برای جمع آوری پول نقد کامل بازپرداخت.

Galvan است که بر اساس در ریچلند واشنگتن, تلاش برای انصراف از استفاده از دولت stay-در-خانه سفارش او را به عنوان دولت محدودیت به دلیل ادعای خود را بازپرداخت پول نقد اما Airbnb را تکذیب کرد چرا که واشنگتن سفارش تنها اجرا می شود از طریق مه 4 و رزرو نیست تا مارس 21. او سپس به ارائه یک تصویر از یک دولت صفحه وب جزئیات ایالت کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش به Airbnb.

“وجود دارد فقط کوچک چاپ خوب وجود دارد که باعث می شود همه چیز بیشتر استرس زا برای من استرس زا در حال حاضر زمان” Galvan گفت.

Galvan شنیده از Airbnb که بازپرداخت خواهد تصویب شود و پس از CNBC تماس Airbnb در مورد پرونده.

Wei Shi از بروکلین نیویورک نیز تا به حال مشکل گرفتن بازپرداخت برای دو Airbnb رزرو او در تلاش بود برای صرفنظر کردن از. شیعه شد برنامه ریزی برای سفر به نقاط یونان در اواخر ماه آوریل با یک گروه از دوستان خود.

زمانی که شیعه سعی در انصراف او Airbnb در آتن برای آوریل 1 او داده شد هزینه کامل اما او موفق به دریافت $115 هزینه خدمات بخشی از هزینه به عنوان یک سفر اعتباری. برای او Airbnb در نخس یونان در آوریل 28, شیعه خواسته بود تا ثابت کند که او به ملاقات یکی از Airbnb چهار معیار به منظور دریافت پول نقد کامل بازپرداخت. روز دوشنبه او را مشاهده کنید یک تصویر از یک ایمیل از او هواپیمایی که این پرواز لغو شد و همچنین یک تصویر از CDC سفر محدودیت مشاوره.

پس از CNBC تماس Airbnb شیعه دریافت کامل بازپرداخت پول نقد برای نخس رزرو و $115 اعتباری سفر به آتن رزرو نیز مسترد شد.

“من فقط احساس مانند آن را بسیار مشکوک” شیعه گفت. “قلب من می رود به Airbnb میزبان. این است که واقعا صدمه زدن به جریان درآمد خود را اما در همان زمان, مسافر نباید جریمه برای یک بیماری همه گیر.”

مایک Brosch از Chanhassen, مینه سوتا, برنامه ریزی شده بود در ماندن در یک Airbnb در گالوستون تگزاس در آوریل 15 به صرف شکستن بهار با همسرش, پدر و مادر. پس از Airbnb تمدید لغو آن پنجره Brosch تصمیم به انصراف از او Airbnb رزرو. Brosch گفت: او بخوانید که چقدر اسناد و مدارک مورد نیاز او را در خود درخواست لغو آن در سمت چپ او مطمئن نیستید که آیا او خواهد بود واجد شرایط برای بازپرداخت پول نقد.

Brosch ارائه نسخه هایی از مینه سوتا را پناهگاه در محل سفارش گلوستون پناهگاه در محل سفارش و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری راهنمای سفر خود را به عنوان اسناد و مدارک. Airbnb و سپس خود را تایید درخواست بازپرداخت.

“ساده ، Brosch گفت CNBC.

چند Airbnb مهمانان صحبت کرد که با CNBC گفت: آنها تا به حال مشکل مرور Airbnb وب سایت و خدمات پشتیبانی از مشتری برای جمع آوری پول نقد کامل بازپرداخت این شرکت گفت که آنها واجد شرایط هستند.

حسن نیت ارائه میدهد از KJ Galvan

حرکت ویندوز

دیگر مهمان شده اند قادر به بازپرداخت زیرا آنها کاهش یافت و در خارج از Airbnb اصلی پنجره برای بازپرداخت.

سوزان Youngquist از ساکرامنتو کالیفرنیا تا به حال یک رزرو برای یک Airbnb در کلن آلمان محفوظ است از ماه فوریه و در حال حاضر پرداخت 50 درصد از رزرو. او سعی کرد به انصراف و دریافت پول خود را به عقب, اما, رزرو شد در آوریل 21, فقط در خارج از Airbnb اصلی گروه 14 مارس از طریق مارس 14 لغو پنجره.

Youngquist چندین بار سعی در کمک گرفتن از Airbnb, پشتیبانی از مشتری, اما این شرکت گفته او کاهش یافت و در خارج از پنجره. به جای صبر کنید و شارژ می شود برای نیمه دوم رزرو Youngquist تصمیم به انصراف از رزرو. او موفق به دریافت 4 دلار به صورت نقدی و 30 دلار Airbnb اعتباری.

پس از این شرکت تمدید لغو آن پنجره او در تلاش برای گرفتن بقیه پول خود را به عقب, اما Airbnb پشتیبانی از مشتری به او گفت که او از شانس و باید صبر کردم برای آنها به گسترش پنجره.

“چرا آنها حتی انتخاب مارس 14? شد COVID جادویی فقط رفتن به ناپدید می شوند در مارس 14?” Youngquist گفت.

Taylor Henderson از Charleston, کارولینای جنوبی, تا به حال مشکل مشابه.

او و 15 از دوستان خود تا به حال یک مراسم سفر برنامه ریزی شده در سن دیگو, کالیفرنیا, برای, مارس 16 — در خارج از Airbnb اولیه لغو پنجره. زمانی که مشخص شد این سفر را نمی خواهد اتفاق می افتد, Henderson, تلاش برای انصراف و دریافت پول خود را به عقب. یک بار Airbnb تمدید آن بازپرداخت کامل پنجره, Henderson, اقدام به جمع آوری 3 ، 000 دلار سپرده او قرار داده بود اما او در سراسر Airbnb صفحه درخواست اسناد و مدارک اثبات او جا به یکی از چهار سطل لازم برای دریافت بازپرداخت. در ضمن او با توجه به پرداخت یکی دیگر از $3,000 در چند روز.

نگران آن است که Airbnb را رد مستندات خود و شارژ کارت اعتباری خود را به پول اضافی هندرسون داد تا در کل روند بازپرداخت و فقط پذیرفته $3,000 اعتباری سفر به جای خطر از دست دادن $6000.

“من ترجیح می دهم که پول در حساب من در حال حاضر” هندرسون گفت. “من فکر می کنم که چگونه بسیاری از مهمانان احساس راحتی کنید. همه ما در حال تلاش برای صرفه جویی در پول در این زمان محیط زیست است. ما نمی خواهیم این اتهامات تبدیل به سفر اعتبارات است که ما در حال برنامه ریزی برای استفاده در هر زمان به زودی.”

چند Airbnb مهمانان صحبت کرد که با CNBC گفت: آنها تا به حال مشکل مرور Airbnb وب سایت و خدمات پشتیبانی از مشتری برای جمع آوری پول نقد کامل بازپرداخت این شرکت گفت که آنها واجد شرایط هستند.

حسن نیت ارائه میدهد از KJ Galvan

دین دادلی از Barrington, New Hampshire, چهره یک وضعیت مشابه است. پس از پرداخت $1,100 برای آوریل 1 رزرو برای یک Airbnb در Austin, تگزاس, دادلی لغو رزرو حتی اگر او نمی افتد در Airbnb اصلی گروه 14 مارس از طریق مارس 14 پنجره است. دادلی امیدوار بودم برای جلوگیری از پرداخت یک دوم هزینه از $1,200.

خود را لغو منجر به 70 دلار و هزینه های اعتباری در حدود 250 دلار است.

در حال حاضر که Airbnb یافته coronavirus لغو پنجره دادلی تلاش خود را برای رسیدن به پول اضافی مسترد با هیچ شانس.

“من فکر می کنم آن را با شتاب برای پول گرفتن چرا که آنها مطمئن نیستند که چه مقدار از این بیماری همه گیر در حال رفتن به آنها را تحت تاثیر قرار” دادلی گفت. “آنها می خواهم به جای یک سیاست است که به نظر می رسد خوب بر روی کاغذ اما آنها در واقع می تواند جبران پول برای باقی می ماند که لغو شده اند.”

ایمیل به مدیر عامل و رسیدگی به شکایات در رسانه های اجتماعی

برخی از مهمانان را موفق به جمع آوری پول خود را اما آنها تا به حال به اقدامات شدید در طول راه.

Noel Lane, اتحادیه, New Jersey, حال سفر به لاس وگاس برای رزرو در اوایل ممکن است. او در حال برنامه ریزی برای پرواز وجود دارد با دوستان و خانواده خود را برای ازدواج با نامزد خود را, اما پس از coronavirus کردم بد او شروع به تلاش برای لغو سفر خود را.

لین سعی کردم در هر مرحله Airbnb مشتری خدمات ارائه شده به پول خود را دریافت کنید, اما هیچ چیز کار میکنه. این بود تا پس از او با ارسال یک ایمیل به طور مستقیم به مدیر عامل شرکت Airbnb برایان Chesky و معاون رئیس جمهور از حمایت جامعه Aisling هاسل که خط مورد پیشرفت و او صادر شد, بازپرداخت را انجام دهید.

“این ملی اضطراری و در عین حال سیاست های خود را تنها منعکس کننده حفظ نفس و نه قرار دادن مشتری اول” خط نوشت در ایمیل خود به مدیران. “این است چگونه هتل ها ثابت کند به برتر دلیل منطقی وجود دارد که لغو سیاست در جای اجازه دادن به مردم برای جبران پول خود را هنگامی که غیرمنتظرهء (sic) حوادث مانند این رخ می دهد.”

امی کفاش اورنج کانتی, کالیفرنیا نیز تا به حال برای دریافت تهاجمی برای دریافت پول خود را به عقب.

کفاش بود و رفتن به شیکاگو برای او 10 سال کالج مراسم. پس از مراسم لغو شد در مارس 14, کفاش تماس Airbnb در 15 مارس به لغو رزرو. پس از تلاش برای دو هفته برای دریافت پول خود را به عقب کفاش در نهایت به او در زمان Instagram و حساب های مربوط در 31 مارس به طور علنی در مورد شکایت این شرکت است. بعد Airbnb پشتیبانی از مشتری تماس گرفته ، Airbnb گفته کفاش او را بازپرداخت پول نقد, اما آن را به پنج تا 15 روز کسب و کار برای آن را نشان می دهد.

کفاش و دیگر Airbnb مهمانان صحبت کرد که با CNBC گفت که تجربه از تلاش برای جمع آوری بازپرداخت خود را ترک کرده و آنها را با یک سلیقه بد در دهان خود و آنها مطمئن هستند اگر آنها را به سفر با Airbnb در آینده است.

“این قطعا ساخته شده من فکر می کنم دو بار در مورد استفاده از Airbnb در آینده” کفاش گفت. “من باید برای مقابله با این. من چیزهای دیگر به نگرانی در مورد کنار من Airbnb بازپرداخت را انجام دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>