Airbnb بالا بردن $1 میلیارد دلار در میان ذرات از coronanvirus

مدیر عامل شرکت Airbnb برایان Chesky.

جان ون اسلت | Corbis | گتی ایماژ

Airbnb افزایش 1 میلیارد دلار حتی به عنوان coronavirus بحران بازدید سفر و مهمان نوازی صنایع به خصوص سخت است.

انتشار Airbnb می گوید که شرکت های سهامی خصوصی در دریاچه نقره ای و ششم خیابان شرکای سرمایه گذاری 1 میلیارد دلار در ترکیبی از بدهی و حقوق صاحبان سهام است که پشتیبانی Airbnb را کار مداوم به سرمایه گذاری بیش از مدت طولانی.

این شرکت را فاش نمی کند آخرین ارزیابی. اما در اوایل ماه مارس آن را کاهش داد داخلی خود را ارزیابی دلار به 26 میلیارد دلار از 31 میلیارد دلار رقم آن افزایش پول در سال 2017, با توجه به دو منبع آشنا با این موضوع. در طول ماه گذشته, سفر, سهام, Expedia و رزرو منابع کاهش یافته و حدود 40% و 17% بود.

از نظر دور اعلام نشده اما یک منبع آشنا با موضوع گفت: “هیچ rachet و یا هر گونه دیگر سرکوبگر نظر. آن را جذاب برای Airbnb.” این منبع افزود: بودجه بستگی ندارد Airbnb عملکرد و یا رسیدن به یک هدف تاریخ عمومی.

جمع آوری پول می آید به عنوان مسافران لغو سفرهای میان جهانی coronavirus همه گیر و شروع به چنگ زدن با یک رکود در رزرو.

همچنین دلار روند سرمایه معاملات نهفته پایین به عنوان بازارهای شیرجه رفتن در coronavirus نگرانی. سرمایه گذاران گفت: CNBC آنها پیش بینی جمع آوری کمک های دور به طور کلی به تاخیر انداختن و رسیدن به کمتر چشم ظاهر ارزیابی.

به عنوان CNBC گزارش ماه گذشته Airbnb به میدان فرستاد “قابل توجه علاقه” از سرمایه گذاران بیش از چند هفته گذشته است.

دریاچه نقره ای و ششم خیابان در حال سرمایه گذاران جدید و با توجه به منبع این شرکت را انتخاب کرد و آنها را از آنجا که آنها “با تمرکز بر ماموریت” و “بر این باورند سفر پایدار است.”

سهام خصوصی معاملات در ایالات متحده مربوط به شرکت های فن آوری بزرگ شده اند در سال های اخیر به عنوان برخی از بخش بهترین و شناخته شده ترین نام های افزایش سرمایه خود را برای چنین می پردازد.

در اوایل ماه مارس در توییتر اعلام کرد که 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری از دریاچه نقره ای.

خیابان ششم, همکاران راه اندازی در سال 2009 با پول دانه از TPG است بیش از $34 میلیارد دلار دارایی های تحت مدیریت.

در آزادی مطبوعات, Silver Lake شرکت مدیر عامل و مدیریت شریک ایگون دوربان گفت: “در حالی که محیط فعلی است که به وضوح یکی از دشوار برای صنعت مهمان نوازی میل به سفر و معتبر تجارب اساسی و پایدار.”

او افزود که Airbnb مدل کسب و کار است “به خصوص به خوبی مناسب برای رستگار به عنوان جهان به ناچار بازیابی و همه ما پشت کردن به آن را تجربه کنند.”

مورگان استنلی به عنوان مشاور مالی به Airbnb و سیمپسون Thacher به عنوان مشاور حقوقی به Airbnb. کرکلند & الیس به عنوان مشاور حقوقی به دریاچه نقره ای و ششم خیابان همکاران.

آن را هنوز هم مشخص نیست که چگونه کمک های مردمی دور می تواند تاثیر برنامه های این شرکت برای رفتن است. Airbnb بود گفت: این برنامه ریزی برای اولین بار در این سال, اما این تغییر اقتصادی ناشی از COVID-19 همه گیر انداخته است که امکان در سوال دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>