Airbnb توقف پکن رزرو تا زمانی که ممکن است با توجه به شیوع کروناویروس

گردشگران خارجی پیاده روی در منطقه مهاجران در فرودگاه پکن پایتخت در 30 ژانویه 2020 در پکن ،

Kevin Frayer | گتی ایماژ

Airbnb تعلیق رزرو در پکن تا زمانی که ممکن است به عنوان سریع گسترش coronavirus دست خانه های غول پیکر نوع جدیدی از چالش است.

تعداد موارد مستند از این ویروس شروع به پریدن کرد بیش از 15000 به حداقل 60,000 یک شبه بسیاری از آنها در چین است. افزایش در اعداد است تا حدی با توجه به مقامات بهداشت در هوبئی استان, مرکز شیوع تغییر روش از گزارش موارد است. حداقل 1,369 نفر کشته شده اند.

Airbnb به مشتریان که در حال رزرو در پکن بین Feb. 7 مارس 30 مسترد خواهد شد سخنگوی سفر شروع گفت و اضافه کرد که این شرکت به دنبال دولت های محلی هدایت به کوتاه مدت شرکت های اجاره.

Coronavirus که سازمان بهداشت جهانی به نام COVID-19 ارائه جدید باد مخالف برای Airbnb. این شرکت با هدف قرار دادن این سال برای مدتها در انتظار عرضه اولیه عمومی پس از گذراندن سال مبارزه با مسائل دیگر مانند قوانین محلی با هدف مهار آن در کوتاه مدت اجاره ،

به عنوان تلاش برای کنترل این رمان شیوع کروناویروس در ادامه ما را با رعایت اضافی ارشاد صادر شده برای این صنعت در طول این بهداشت عمومی اورژانس” Airbnb در بیانیه ای گفت. “ما بازپرداخت خواهد شد و پشتیبانی از مهمانان که به لغو رزرو. و ما ادامه خواهد داد به کار مجدانه برای ساخت برنامه هایی که ما حمایت جامعه میزبان است.”

رزرو در شهر ووهان کانون ویروس به حالت تعلیق درآمد تا 31 مارس است. در گوچنگ در منطقه چونگ کینگ در چین مرکزی و Wuxi در نزدیکی شانگهای وجود دارد یخ تا فوریه. 20.

گسترش ویروس roiled سفر به چین و جاهای دیگر باعث بیش از یک دوجین شرکت های هواپیمایی بین المللی از جمله ایالات دلتا و آمریکا برای توقف و یا مقیاس چین خدمات. هواپیمایی لغو بیش از 85,000 چین پرواز از Jan. 23 طریق Feb. 11 دلیل coronavirus ارقام از حمل و نقل هوایی شرکت مشاوره Cirium نشان داد در روز چهارشنبه.

خرید اینترنتی از این ویروس موثر بر صنعت سفر و حتی خارج از چین به عنوان شرکت کنندگان در حال دور ماندن از مشخصات بالا رویدادهایی مانند نمایشگاه هوایی سنگاپور. کنگره جهانی موبایل در بارسلونا, بزرگترین در جهان, ارتباطات, کنفرانس, که تا به حال در مورد 100,000 شرکت کنندگان در سال گذشته لغو شد. این سازمان گفت که “غیر ممکن” به برگزاری نمایشگاه تجاری به دلیل شیوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>