Airbnb انجماد استخدام و تعلیق بازاریابی با توجه به کروناویروس

برایان Chesky مدیر عامل شرکت Airbnb

گتی ایماژ

Airbnb را موسسه استخدام توقف و تعلیق بازاریابی خود را به عنوان شرکت پرانتز تنظیم به تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس در آن کسب و کار یک فرد آشنا با این موضوع گفت: CNBC.

شرکت بنیان گذاران نیز مصرف می شود در هیچ حقوق و دستمزد و مدیران اجرایی آن را به 50% کاهش حقوق و دستمزد برای شش ماه آینده. علاوه بر این کارکنان گفته شده است که بعید است که آنها خود را دریافت کنید 2020 جایزه. استخدام یخ را تحت تاثیر همه نقش با یک استثنای تعداد بسیار کمی از موقعیت بحرانی با توجه به این فرد که خواست ناشناس باقی می ماند بحث در مورد مسائل داخلی.

Airbnb را استخدام یخ و بازاریابی توقف قبلا گزارش اطلاعات روز جمعه.

این یک نمایشی به نوبه خود از وقایع برای Airbnb که آماده شد به داغترین تکنولوژی IPO (مستقیم یا مثال) از سال تا COVID-19 بحران زده آمریکا در ماه گذشته. این شرکت تا به حال به انتظارنشسته بودند تا بانکداران منجر به ارائه که تست اینکه آیا Airbnb می تواند زندگی می کنند تا آن 31 میلیارد دلار خصوصی ارزیابی بازار از 2017. وال استریت ژورنال گزارش داد در ماه فوریه که Airbnb از دست داد $322 میلیون بیش از نه ماه اول سال گذشته پس از گزارش یک 200 میلیون دلار سود در سال 2018 به عنوان آن را یافت تا صرف.

در حال حاضر این شرکت مواجه سفر و صنعت گردشگری است که تعطیل شده در سراسر جهان است و استرداد مهمانان برای cancelations. ایالات متحده در انجمن سفر انتظار این صنعت به از دست دادن 4.6 میلیون شغل در این سال است.

در سراسر جهان وجود دارد که بیش از 585,040 موارد coronavirus با حداقل 26,819 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در ایالات متحده وجود دارد حداقل 97,028 موارد coronavirus با حداقل 1,475 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>