Airbnb گسترش coronavirus لغو پنجره به مه 31, مجموعه گذشته 250 میلیون دلار به پرداخت هزینه برای میزبان از دست رفته باقی می ماند

برایان Chesky مدیر عامل و موسس Airbnb

مایک Segar | ایسنا

Airbnb روز دوشنبه اعلام کرد که اجازه می دهد مهمان به دریافت کامل بازپرداخت برای هر سفر شروع و یا قبل از 31 مه که رزرو قبل از 14 مارس به عنوان شرکت همچنان به مبارزه از طریق coronavirus’ تاثیر در صنعت مسافرت. این شرکت نیز خود را کنار بگذارند 250 میلیون دلار به پرداخت هزینه برای میزبان از دست رفته رزرو.

Airbnb اعلام کرد این تصمیم در نامه ای به میزبان روز دوشنبه در تلاش برای بازسازی Airbnb رابطه با شرکای خود. قبلا شرکت کرده بود گفت که این امر اجازه می دهد مهمان به انصراف از دریافت کامل بازپرداخت برای سفرهای بین 14 مارس و آوریل 14.

که تصمیم overrode بسیاری از میزبان های موجود و لغو سیاست هایی که تضمین آنها هنوز دریافت پرداخت های جزئی برای کسانی که رزرو. بسیاری از میزبان به شدت انتقاد Airbnb که برای تصمیم گیری و چندین CNBC گفت که آنها خواهد بود در حال حرکت خواص خود را بر روی وب سایت های دیگر و به اجاره بلند مدت بازار است.

در دوشنبه, نامه, Airbnb, مدیر عامل برایان Chesky ابراز پشیمانی بر تصمیم و او گفت که این شرکت خواهد پرداخت 250 میلیون دلار برای میزبان به پوشش هزینه های کروناویروس لغو شد. به طور خاص, Airbnb پرداخت خواهد شد میزبان 25 درصد از آنچه که آنها به طور معمول دریافت از طریق سیاست لغو آنها. پرداخت خواهد شد و شروع به صادر شده در ماه آوریل است.

“من عمیقا پشیمان راه ما ابلاغ این تصمیم و من متاسفم که ما مشورت شما مانند شرکای باید” Chesky نوشت. “ما شنیده ام از شما و ما می دانیم که ما باید به شما اجازه پایین. شما شایسته بهتر از ما است.”

علاوه بر این, Airbnb کارکنان اهدا به 10 میلیون دلار صندوق است که رفتن به سمت شرکت Superhosts و شاغل تجربه میزبان. با شروع در ماه آوریل این میزبان اعمال می شود برای $5,000 کمک های مالی.

“اعتماد پایه و اساس یک همکاری و ساخته شده است در طول زمان” Chesky نوشت. “ما می دانیم که ما باید برخی از کار را به انجام در به دست آوردن مال شما اما این اولویت ما است و ما به آن متعهد است.”

هفته گذشته Airbnb گفت: کارکنان آن است که آن را موسسه استخدام یخ تعلیق آن بازاریابی برش مدیران’ حقوق و دستمزد است که آن را انتظار ندارد به دادن پاداش برای سال 2020 است.

این یک نمایشی به نوبه خود از وقایع برای Airbnb که آماده شد به یکی از داغترین تکنولوژی عرضه اولیه اوراق بهادار یا مستقیم, لیست, از سال تا COVID-19 بحران زده آمریکا در ماه گذشته. این شرکت تا به حال به انتظارنشسته بودند تا بانکداران منجر به ارائه که تست اینکه آیا Airbnb می تواند زندگی می کنند تا آن 31 میلیارد دلار خصوصی ارزیابی بازار از 2017. وال استریت ژورنال گزارش داد در ماه فوریه که Airbnb از دست داد $322 میلیون بیش از نه ماه اول سال گذشته پس از گزارش یک 200 میلیون دلار سود در سال 2018 به عنوان آن را یافت تا صرف.

در حال حاضر این شرکت مواجه سفر و صنعت گردشگری است که تعطیل شده در سراسر جهان است. ایالات متحده در انجمن سفر انتظار این صنعت به از دست دادن 4.6 میلیون شغل در این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>