آلودگی هوا قطره 30 درصد در شمال شرق آمریکا به عنوان coronavirus مستند سفر کند: ناسا

یک نقشه از شمال شرقی ایالات متحده نشان دادن کاهش آلودگی هوا با توجه به کروناویروس stay-at-home اقدامات است.

ناسا

در سراسر ایالات متحده و هوا و ترافیک خودرو کاهش یافته است به طور چشمگیری بیش از چند هفته گذشته که مردم به ماندن در داخل و توقف روال زندگی روزانه خود را به سرعت گسترش coronavirus.

آلودگی هوا به طور موقت کاهش یافته است بیش از حد. در شمال شرقی ایالات متحده دیده است جوی سطوح دی اکسید نیتروژن آلودگی هوا قطره 30 درصد در ماه مارس در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته با توجه به داده های ماهواره ای از پرواز فضایی گودارد ناسا ،

این کمترین ماهانه اتمسفر نیتروژن دی اکسید سطوح از هر گونه مارس در ناسا داده های ماهواره ای ضبط آغاز در سال 2005.

سطح دی اکسید نیتروژن که در درجه اول تحت تاثیر قرار با ماشین و کامیون تولید گازهای گلخانه ای و تولید برق نیز کاهش یافته است بیش از عمده آلودگی شهرهایی مانند سیاتل و لس آنجلس و آتلانتا و نیویورک و شیکاگو است.

لس آنجلس ترافیک-متراکم شهر با برخی از بالاترین دود سطوح در آمریکا دیدم سطوح نيتروژن افت قابل توجهی در دو هفته اول ماه مارس با توجه به داده های اولیه از سازمان فضایی اروپا نگهبان-5P. این شهرستان در ساعت شلوغی ترافیک اساسا از بین رفته پس از مدارس و کسب و کار بسته شده در مارس.

و محققان در دانشگاه کلمبیا را دیدم مونوکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای سقوط بیش از 50 درصد زیر سطح نرمال در شهر نیویورک به عنوان یک نتیجه از یک حادثه ترافیکی در ترافیک وسیله نقلیه.

سطوح نيتروژن نوسان می تواند با تغییرات در شرایط آب و هوایی و محققان می گویند که تجزیه و تحلیل بیشتر است و نیاز به تعیین دقیق تاثیر این ویروس خاموش کردن در آلودگی هوا.

دانشمندان هشدار می دهند در برابر جشن هر گونه منافع کوتاه مدت از آلودگی هوا قطره در ایالات متحده و در سراسر جهان از آلودگی سطح واکنش خواهد شد و پس از coronavirus محدودیت برداشته می شوند.

دانشمندان همچنین اشاره می کنند که در طولانی مدت قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا بزرگترین تاثیر را در سلامت مردم و بهداشت عمومی بحران است نه یک راه پایدار برای جلوگیری از آلودگی است.

این بیماری همه گیر در حال حاضر آسیب دیده اقتصاد و ضعف در سیستم مراقبت های بهداشتی. محققان هشدار می دهند آن را نیز می تواند تهدید دراز مدت تغییر آب و هوا پیشرفت جهانی به خطر انداختن سرمایه گذاری در انرژی پاک و تضعیف صنعت اهداف زیست محیطی به منظور کاهش انتشار دی اکسید کربن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>