Air France-KLM به دریافت تا 12 میلیارد دلار در کمک های دولت برای مقابله با Covid-19 ضربه

Air France-KLM گروه جدید لوگو تصویر در این گروه 2018 سال مالی ارائه در پاریس در 20 فوریه 2019.

اریک PIERMONT

Air France-KLM را دریافت خواهد کرد تا به 11 میلیارد یورو (12 میلیارد دلار) کمک مالی از فرانسه و هلند دولت به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس هل بسیاری از شرکت های هواپیمایی و نزدیک به ورشکستگی است.

دولت هلند روز جمعه گفت که آن را ارائه می کنند بین 2 میلیارد یورو و 4 میلیارد یورو کمک های دولت به KLM در حالی که فرانسه کابینه اعلام کرد یک بسته حمایتی از 7 میلیارد یورو برای Air France.

این قرارداد که هنوز به تایید مقامات رقابت شامل شرایط بازگشت جزوه. KLM نمی خواهد بود قادر به پرداخت سود سهام و یا جایزه و پاداش برای تا زمانی که آن را دریافت حمایت دولت و کارگران را مجبور به قطع پرداخت با توجه به بیانیه ای.

شرکت هواپیمایی نیز مجبور به اتخاذ سبزتر رویکرد برای مثال با کاهش تعداد پرواز در شب.

تقاضای مسافر رها شده می تواند 55 درصد در سال 2020

معامله در یک زمان می آید زمانی که صنعت هواپیمایی است که در مواجهه با یک چالش بی سابقه با مسافرت های بین المللی به ارمغان آورد به نزدیک وقفه به عنوان یک نتیجه از یک بهداشت جهانی بحران. بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) گفت: هفته گذشته که درآمد بالقوه از دست دادن توسط خطوط هوایی اروپا در این سال می تواند به عنوان بالا به عنوان $89 میلیارد دلار است.

IATA نیز تخمین زده است که تقاضای مسافر می تواند 55 درصد زیر 2019 سطوح و حدود 6.7 میلیون شغل تصور میشد در معرض خطر است.

بازار انتظارات بیشتر حمایت دولت به مشکل شرکت های هواپیمایی برداشته بخش تجاری اروپا ساعت. سفر سهام بالای 3% صبح روز دوشنبه با لوفت هانزا پیشرو در این رشد تا بیش از 9 درصد.

دولت آلمان در حال مذاکره با یک بسته مالی با شاخص حامل لوفت هانزا.

صحبت کردن در یک ایستگاه رادیویی در دوشنبه پیتر Altmaier اقتصاد, وزیر برلین می خواهد “بزرگ و مهم شرکت است که نقش مهمی در بازار جهانی به رقابتی باقی می ماند پس از بحران” به گزارش رویترز،.

لوفت هانزا روز پنجشنبه گفت که درآمد حاصل از آن کاهش یافت و تقریبا 1.4 میلیارد یورو در ماه مارس به تنهایی در پشت جریان همه گیر. این شرکت هواپیمایی همچنین اعلام کرد که انتظار دارد کاهش قابل توجهی در حجم نقدینگی در هفته های آینده.”

در ایتالیا, دولت اعلام کرد جمعه آن خواهد شد در نظر گرفتن کنترل کامل Alitalia در ماه ژوئن.

ویرجین آتلانتیک نیز خواسته U. K دولت برای حمایت مالی در حالی که EasyJet امن £600 میلیون دلار وام از انگلستان خزانه داری برای جبران برخی از شوک اقتصادی از ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>