آکادمی نیروی هوایی فارغ التحصیلان دانشجویان در اوایل میان شیوع کروناویروس اولین بار فضای افسران نیروی پیوستن به صفوف

فاصله هشت پا, جدا, United States Air Force Academy دانشجویان جشن فارغ التحصیلی خود را به عنوان یک تیم از F-16 Air Force Thunderbirds, پرواز بیش از آکادمی در تاریخ 18 آوریل سال 2020 در کلرادو اسپرینگز کلرادو.

مایکل Ciaglo | گتی ایماژ

واشنگتن — ایالات متحده در آکادمی نیروی هوایی اش فرستاده 2020 فارغ التحصیلان به صفوف شش هفته در اوایل روز شنبه — یک حرکت نظامی انجام نشده پس از جنگ جهانی دوم به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نوردد ملت است.

این مراسم برای نزدیک به 1000 دانشجویان در محل این آکادمی در زمینه های نظامی و سرشار از شهر کلرادو اسپرینگز با مهمانان و خانواده, تماشای تقریبا به منظور تطابق با اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“زمانی که شما وارد در سال 2016 و یا شما می دانستند فارغ التحصیلی خود را روز به یاد ماندنی خواهد بود اما آیا شما تصور کنید که خود را شروع خواهد را در اواسط ماه آوریل یا این که هر یک از ما می توانست یک ماسک صورت آماده و یا که می خواهد مارس یک Covid سازگار با 8 پا جدا روی موزاییک سیمانی مرمر نما و یا برای آن ماده است که راه اندازی به فضا زور خواهد بود یک گزینه” وزیر نیروی هوایی باربارا بارت مطرح شده به فارغ التحصیلی کلاس.

“شما تاریخچه زندگی,” او اضافه شده است.

از فارغ التحصیلی دانشجویان, 86 راه اندازی شده و برای اولین بار به ایالات متحده در فضا نیروی. معاون رئیس جمهور مایک پنس در دست به ارائه شروع آدرس.

“شما نخبگان است. شما پا به جلو به خود را در خدمت ملت است. شما تحمل سختی از آموزش در اینجا در آکادمی نیروی هوایی و شما انجام می شود بنابراین در برخی از سخت ترین شرایط در تاریخ این طبقه موسسه” پنس گفت: اشاره به شیوع کروناویروس.

“آمریکا در حال آزمایش است. و در حالی که نشانه هایی وجود دارد که ما در حال پیشرفت هستیم و کاهش گسترش به عنوان ما امروز اینجا ایستاده بیش از 700 ، 000 آمریکایی ها قرارداد coronavirus و غم انگیز بیش از 37,000 از هموطنان ما جان خود را از دست” او اضافه شده است. “اما به عنوان هر یک از شما نشان داده شده است در زمان خود را در اینجا و به عنوان مردم آمریکا همیشه نشان می دهد در زمان به چالش کشیدن — هنگامی که سختی می آید آمریکایی ها گرد هم می آیند.”

پس از شروع آدرس, U. s. Air Force General جان “جی” ریموند اول رئیس عملیات فضایی ایالات متحده آمریکا در فضا نیروی خواسته اول 86 دانشجویان به منظور بالا بردن دست راست خود را و سوگند. باقی مانده دانشجویان ایستاده بود و در زمان خود سوگند از نیروی هوایی ایالات متحده ژنرال دیوید Goldfein رییس ستاد نیروی هوایی.

طبق سنت این کشور تازه ضرب افسران پرتاب کلاه خود را به سوی آسمان به عنوان نیروی هوایی ایالات متحده تاندربرد جت پرواز کرد.

اولین دانشجوی پیوستن به آمریکا در جدیدترین خدمت سربازی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین شناور در فضا نیروی ایده به عنوان بخشی از استراتژی امنیت ملی در 13 مارس سال 2018 است. در آن زمان رئیس جمهور توضیح داد که چگونه او در اصل اصطلاح به عنوان یک شوخی در حالی که بحث در ایالات متحده هزینه های دولت و سرمایه گذاری بخش خصوصی در فضا است.

“فضای جنگ-مبارزه دامنه, درست مانند زمین, هوا و دریا” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مخاطبان از خدمات اعضای Marine Corps Air Station میرامار. “ما حتی ممکن است یک فضای نیروی, توسعه, یکی دیگر, فضا, نیروی. ما نیروی هوایی ما باید فضا زور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس کارگردانی پنتاگون به سرعت شروع به ایجاد شعبه جدید.

“من بدین وسیله هدایت وزارت دفاع و پنتاگون بلافاصله پس از آغاز فرایند لازم برای ایجاد یک فضای زور به عنوان ششمین شاخه ای از نیروهای مسلح” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ژوئن 2018 قبل از درخواست دریایی سپاه ژنرال جوزف Dunford و سپس رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا برای دیدن بخشنامه از طریق.

“سرنوشت ما فراتر از زمین است که نه تنها یک ماده از هویت ملی اما یک موضوع امنیت ملی” نسبت ناروا گفت.

در ماه اوت پنس اعلام کرد که پنتاگون برنامه ریزی دقیق برای مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز فضایی نیروی.

در حال حاضر نیروی هوایی ایالات متحده مدیریت فضا و دامنه را از طریق فضای فرمان. فضا نیروی ایستاده به عنوان یک شاخه جداگانه در کنار ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی و سپاه تفنگداران دریایی. اما جدیدترین شعبه انتظار می رود که شبیه به ساختار سپاه تفنگداران دریایی است که یک جزء از ایالات متحده, نیروی دریایی است اما جدا نمایندگی در ستاد مشترک.

جدید خواهر شاخه خدمات خواهد شد نشان داده شده در ستاد مشترک و نظارت توسط یک نیروی هوایی وزارتخانه برای فضا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>