افغان ها امید برای صلح به طالبان تعیین شده برای خروج نیروهای نظامی مقابله

یک افسر ارتش ایالات متحده پیاده روی در سراسر سنگهایی در حالی که گشت در جنوب Pashmul افغانستان در سال 2012.

سباستین مایر | Corbis | گتی ایماژ

میلیون ها نفر از افغان ها در حال پیش بینی است که امریکا طولانی ترین جنگ در کشور خود را تا پایان روز شنبه به ایالات متحده و طالبان مذاکره کنندگان انتظار می رود به ثبت نام در یک معامله اجازه می دهد تا نیروهای نظامی ایالات متحده کاهش و دائم آتش بس.

اگر آمریکا-طالبان توافقنامه امضا می شود و سپس افغانستان که در جنگ شده است پس از گذاری آمریکا آغاز شد و در پاسخ به سپتامبر. 11 سال 2001 حملات را شاهد پتانسیل پایان خشونت که ادعا کرده است دهها هزار نفر از زندگی است.

31-عضو هیئت طالبان وارد قطر در روز شنبه برای نظارت بر امضای خروج نیروهای نظامی ایران گفت: مقامات تندرو اسلامگرا گروه و اضافه کرد که خود را سیاسی رئیس ملا عبدل غنی ملا امضا خواهد شد از طرف آنها.

مراسم امضای بین طرف متخاصم است که مجموعه ای را در هتل شرایتون قطر در پایتخت از دوحه.

عکس از محل نشان داد یک بنر بزرگ بیان کرد “توافق برای آوردن صلح به افغانستان” قرار داده شده در یک کنفرانس اتاق مجاور هتل.

امنیتی تشدید شده است در خارج از هتل به عنوان هتل مهمانان روزنامه نگاران و مقامات دولت فشار می آوردند لابی.

کارشناسان امنیتی گفت: ایران یک سیاست خارجی قمار برای رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خواهد به طالبان مشروعیت بین المللی.

اما برای میلیون ها نفر از افغان ها از آن باز می شود یک امکان برای پایان دادن به مبارزه جاری برای مقابله با ترس اضطراب و خشونت است.

“صلح بسیار ساده و کشور من آن را سزاوار. امروز روزی است که شاید ما را به دیدن یک تغییر مثبت” گفت: جاوید حسن, 38, معلم مدرسه زندگی در حومه پایتخت کابل ،

حسن کودکان کشته شدند در انفجار بمب انجام شده توسط طالبان در سال 2018 است. پس از آن او شده است و نوشتن نامه به رهبران جهان ترغیب آنها برای پایان دادن به جنگ افغانستان است که تحت سلطه چشم انداز از زمین قفل شده است.

شنبه قرارداد می تواند اولین گام به سوی بازنشانی آینده افغانستان به عنوان وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo تنظیم شده است تا شاهد امضای توافقنامه و آماده سازی زمین برای حل و فصل سیاسی بین طرف متخاصم.

آمریکا دیپلمات ایستاده با رهبران سیاسی از طالبان افغانستان سابق حاکمان که در پناه اسامه بن لادن و شبکه های شبه نظامی تا سال 2001 او به عنوان رسم و انجام 9/11 حملات.

بیانیه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت: Pompeo خواهد بود در حال حاضر برای امضای قرارداد است که هموار راه را برای سربازان امریکایی اعداد به رها کردن به 8,600 از حدود 13,000 در هفته بعد از معامله.

کاهش بیشتر از غربی نیروهای لولا طالبان پیوستن به “کاهش خشونت” تعهد یک بیماری است که خواهد شد مورد بررسی قرار توسط ایالات متحده است.

اما چشم انداز جنگ زده افغانستان در آینده نامشخص است. توافق مجموعه صحنه را برای مذاکرات صلح مربوط به افغانستان جناح که به احتمال زیاد پیچیده است.

بر اساس این توافق طالبان می خواهد 5,000 مبارزان منتشر خواهد شد از افغانستان اجرا زندان اما روشن نیست که آیا دولت افغانستان به توافق برسند.

نیز وجود دارد سوال در مورد این که آیا طالبان جنگجویان وفادار به تندرو اسلامگرا متلاشی شدن گروه خواهد بود مایل به پایبندی به کاهش خشونت قرارداد.

برخی از فرماندهان ارشد طالبان که وارد دوحه برای امضای مراسم گفت: آنها اطمینان خواهد داد که ایالات متحده و دولت افغانستان را قبول تمام شرایط توسط این گروه که کنترل حدود 40 درصد از افغانستان, به گفته مقامات وزارت دفاع.

منابع طالبان در اوایل این ماه گفت: آنها آماده برای راه اندازی یک بهار توهین آمیز بود و استخدام بیش از 6000 جنگجویان و انتحاری اگر توافق فرو می ریزد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>