A&E پرستار قادر به اطمینان ‘گریه’ دختر ‘بدون دروغ” در مورد PPE

A&E پرستار انتقاد مت Hancock بیش فاقد تجهیزات حفاظتی تجهیزات پس از دخترش به رختخواب رفت “گریه و التماس” او را به رفتن به محل کار.

کیت که او را نمی خواهم نام خانوادگی برای انتشار توییتی وزیر بهداشت در روز جمعه گفت: او هشت سال بود قطره قطره التماس کرد که او نمی خواست مادرش به مرگ با استفاده از کلمات او گفت: “شکست” ،

او نوشت: “عزیز مت Hancock – این دختر من است که من را به تخت امشب گریه و التماس من کار نمی کند در A&E – کلمات او شکست من ‘مومیایی من فقط 8 من به تو نیاز دارم – I dدر شما نمی خواهید برای مردن.'”

نقل مکان کرد به دست در پرستاری نقش در ماه فوریه پس از 25 سال با بیمه خدمات درمانی, کیت گفت که او “خیلی عصبانی” است که او احساس او نمی تواند اطمینان او دختر “بدون دروغ” در مورد اینکه در امان نگه داشته شود در کار است.

“من خیلی عصبانی بود,” او گفت:, و اضافه کرد: “چطور جرات او [مت Hancock] ما را در این موقعیت.

“من حتی نمی تواند خود را با اطمینان و بدون دروغ گفتن که من تجهیزات کافی برای نگه داشتن من امن در محل کار. در واقع واقعیت این است که من رفتن به محل کار برای هفته در یک تلخه پلاستیک pinny و پایه فولاد ،

“من حتی نمی تواند خود را با اطمینان به طور موثر و بدون دروغ گفتن که ما باید همه چیز را که ما نیاز داریم.”

بیشتر از Covid-19

کیت نگرانی مطرح شد که هزاران نفر از پزشکان در سراسر انگلستان گفت: تعداد قابل توجهی از آنها بدون حفاظت لازم در برابر COVID-19.

بیشتر گزارش باید گفت که برخی از بیمه خدمات درمانی اعتماد هستند و با توجه به کاملا اجرا از لباسهای محافظ ظرف مدت 24 تا 48 ساعت است.

یک نظرسنجی که توسط کالج سلطنتی پرستاری پیدا کرده است نیمی از پرستاران به حال احساس تحت فشار برای ادامه کار کافی بدون تجهیزات حفاظتی در میان همه گیر.

:: گوش دادن به همه سیاست پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

در ضمن کیت گفت که او باقی می ماند “مراقب باشید به نه افشای فرزندان من به هر چیزی است.”

اما او افزود: “آنها گوش دادن به رادیو, اخبار, است که در خارج وجود دارد, آنها را ببینید 5 بعد از ظهر جلسه آنها را درک کنند. آنها می دانند که آنها در حال تمام کردن مدرسه به دلیل خطرات عظیم تاج پس از آن وزن به شدت در ذهن خود را به هر حال.

“من متوقف های تخت من با دختر من, به نظر من حرکت من فکر کردم” این است که بهترین چیزی است؟’

“من نقل مکان کرد و به طبقه پایین اتاق یدکی و پس از آن زمانی که من او را به رختخواب در شب گذشته او گریه او کمی قلب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>