آدیداس می گوید فعالیت های کسب و کار در چین چهار حدود 85 درصد با توجه به کروناویروس

یک پیاده روی پیاده روی بزرگ آدیداس, آرم و آلمانی چند ملیتی فروشگاه ورزشی.

میگوئل Candela | SOPA تصاویر | LightRocket via Getty Images

آلمانی ورزشی شرکت آدیداس هشدار داد فعالیت کسب و کار در چین به طور چشمگیری کاهش یافته در هفته های اخیر با استناد به مواد تاثیر منفی از شیوع کروناویروس.

می آید در زمانی که بسیاری در صنعت لوازم ورزشی در حال عمیقا در مورد پتانسیل اقتصادی چین سرعت گسترش ویروس.

جهان و دومین اقتصاد کلیدی منابع hub برای این صنعت بسیاری از کفش تولید شده در چین و دیگر کشورهای آسیایی است.

شیوع این بیماری باعث شده است تا آدیداس که ویژگی های تقریبا یک سوم از فروش آن به آسیا به یک “قابل توجهی” تعداد فروشگاه در چین است.

پس از سال جدید قمری در Jan. 25 شرکت گفت که یک “تلفظ کاهش ترافیک درون باقی مانده فروشگاه ناوگان” تا به حال دیده می شود فعالیت های کسب و کار جست و خیز کردن حدود 85 درصد است که نسبت به مدت مشابه سال قبل است.

‘خیلی زود به ارزیابی کامل-سال تاثیر

آدیداس گفت: آن را به حال نیز دیده می شود برخی از ترافیک کاهش قیمت در بازارهای دیگر که عمدتا در ژاپن و کره جنوبی اما هنوز مشاهده هر گونه کسب و کار عمده تاثیر در خارج از سرزمین اصلی چین است.

“به عنوان وضعیت نگه می دارد در حال تحول به صورت روزانه میزان تاثیر کلی در کسب و کار ما به صورت کامل-سال 2020 نمی توان مقدار قابل اعتماد در این نقطه در زمان” آدیداس در بیانیه ای گفت.

آدیداس اعلام کرد ارائه جزئیات بیشتر در مورد تاثیر مالی از کروناویروس که آن را انتشار کامل نتایج سال در آوریل 11.

سهام آدیداس بودند تا حدود 1.5% سه شنبه ،

در اوایل این ماه آدیداس هشدار داده بود سرمایه گذاران آن بود در حال حاضر دچار یک تاثیر منفی بر عملیات خود در چین است. پس مجددا بر آن است که “خیلی زود” برای ارزیابی میزان تاثیر مالی از شیوع بیماری است.

پوما هشدار از coronavirus ضربه به چین کسب و کار

به طور جداگانه آلمانی, ورزشی ساز پوما گزارش داد که coronavirus بود “منفی نهفته کسب و کار ما از ابتدای فوریه.”

“این امر به ویژه در چین که در آن بیش از نیمی از هر دو خود و عمل و شریک فروشگاه به طور موقت بسته به علت محدودیت از مقامات محلی” این شرکت در بیانیه ای گفت: در روز چهارشنبه.

منبع: پوما

“کسب و کار بیشتر است نهفته در بازارهای دیگر به ویژه در آسیا با توجه به کاهش چینی گردشگری کسب و کار.”

پوما گفت: عدم اطمینان در مورد آنفولانزا مانند ویروس “باعث می شود آن را دشوار است به پیش بینی کسب و کار”, اما آن را پیش بینی تاثیر منفی بر کل فروش و درآمد قبل از بهره و مالیات (EBIT) برای سه ماه اول از سال است.

سهام پوما پرید تقریبا 8 درصد در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>