Adele کرده است تشکر بهداشت و ضروری کارگر “فرشتگان” در یک Instagram پیام مارک تولد او.

نمودار-شکوه خواننده که نیست پرکار رسانه های اجتماعی کاربر به اشتراک گذاشته یک عکس به عنوان او تبدیل 32 و تشکر برای طرفداران خود خواسته تولد.

Adele همچنین ادای احترام به کارگران ضروری “نگه داشتن ما امن در حالی که خطر زندگی خود را” در طول coronavirus مستند.

“با تشکر از شما برای تولد عشق,” او نوشت: در این عنوان برای او 33.6 میلیون پیروان. “من امیدوارم که شما تمام ماندن امن و سالم در طول این زمان.”

“من می خواهم برای تشکر از همه ما اولین پاسخ دهندگان و ضروری کارگران که در حال نگه داشتن ما امن در حالی که خطر زندگی خود را! شما واقعا ما فرشتگان است.”

Adele آخرین پست شده در Instagram به آرزو طرفداران کریسمس مبارک در ماه دسامبر.

در ماه فوریه او به نظر می رسد برای تایید او تا به حال یک آلبوم جدید در راه است بعد از این سال.

بیشتر از Adele

پس از اجرا در جشن عروسی از دوست نویسنده لورا Dockrill و مکابی گیتاریست هوگو سفید در ویدئوهای آپلود شده توسط مهمان او گفت: “انتظار من از آلبوم در ماه سپتامبر است.”

او تازه ترین آلبوم بود نمودار-شکوه 25 شامل بازدید سلام هنگامی که ما جوان بودند و ارسال عشق من (جدید خود را عاشق) در 2015.

:: گوش دادن به پشت صحنه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

تاتنهام-متولد آدل منتشر شد اولین آلبوم خود, 19 که شامل آهنگ Chasing Pavements و زادگاه جلال در سال 2008.

از مقدار پیش بینی follow-up, 21 آورده و حتی موفقیت های بیشتر در سال 2011 به لطف تک آهنگ Someone Like You, Rolling In The Deep و شایعه است.

این رکورد در صدر نمودار در 30 کشور از جمله آمریکا و انگلستان و سمان وضعیت او به عنوان یکی از بهترین در جهان-عاشق هنرمندان.

چند گرمی و بریت برنده جایزه ستاره اعلام کرد در مارس سال گذشته که او و شوهر, Simon Konecki حال تقسیم و او برای ثبت طلاق در ماه سپتامبربا استناد به “نمایند”.

این زوج یک پسر هفت ساله آنجلو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de