بازیگران راه رفتن از مراسم به عنوان پولانسکی برنده سه جایزه

چند هنرپیشه های زن باید راه می رفت از کسر مراسم اعطای جوایز در پاریس پس از رومن پولانسکی است که در مواجهه با یک فیلم تاریخی حمله ادعا علیه او برنده بهترین کارگردان.

پولانسکی 86 که فیلم یک افسر و یک جاسوس هم برداشت دو جایزه دیگر شد در این مراسم در عصر روز جمعه گفت: قبل از آن که او می ترسید برای او و خانواده اش را به ایمنی.

در بیانیه این هفته فرانسوی-لهستانی مدیر گفت: این مراسم تبدیل شد به یک “مجازات عمومی”.

در میان بازیگران که در سمت چپ محل در اعتراض Adele Haenel که در سال گذشته نشان داد او شده بود مورد آزار جنسی به عنوان یک کودک توسط یکی دیگر از مدیر.

Adele Haenel
تصویر: Adele Haenel بود در میان بازیگران که در سمت چپ این رویداد

تصویری از یک خانم در آتش ستاره نیویورک تایمز گفت قبل از این مراسم که فرانسه را به “از دست رفته قایق” در #MeToo و انتقاد Cesars برای به رسمیت شناختن پولانسکی.

“تشخیص پولانسکی است تف کردن در صورت از همه قربانیان است. به این معنی تجاوز به زنان نیست که بد نیست,” او گفت:.

در اوایل این ماه کل کسر هیئت مدیره استعفا داد و یکهو پس از دو هفته جنجال بر پولانسکی فیلم.

بیشتر از Metoo

تا حد زیادی-تخته نر از آکادمی مدیران گفت: این تصمیم به اتفاق آرا ساخته شده بود در یک پیشنهاد به “افتخار کسانی که فیلم ساخته شده در سال 2019 به دست آوردن آرامش و سینما جشنواره یک جشن”.

Feminist groups attend a protest against film director Roman Polanski near the venue for the Cesar Awards ceremony in Paris
تصویر: ضد پولانسکی اعتراض برگزار شد در نزدیکی این مراسم در پاریس

به عنوان بزرگترین نامها در فیلم فرانسوی وارد پاریس’ Pleynel سالن کنسرت ضد پولانسکی اعتراض برگزار شد در این نزدیکی هست.

برخی از تظاهرکنندگان با پلیس درگیر شدند در حالی که دیگران مسالمت آمیز دست تکان داد پلاکارد نخوری “یک صنعت است که محافظت از تجاوزگران”.

در سال گذشته یک بازیگر فرانسوی پولانسکی متهم تجاوز به او در سال 1975 زمانی که او 18 سال در طول تعطیلات اسکی در گستاد سوئیس. پولانسکی این اتهام را رد کرده است.

مدیر نیز فرار کرد ما پس از شفاعت گناه در سال 1977 به داشتن غیر قانونی جنسی با یک دختر 13 ساله در لس آنجلس.

می آید در همان هفته که تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein محکوم شد برای تجاوز جنسی و تجاوز به عنف و مشخص شده است که یک نقطه عطف برای #MeToo جنبش است.

پولانسکی قبلا اشاره انگشت در Weinstein برای شلاق تا تبلیغات منفی در مورد او در یک پیشنهاد برای جلوگیری از 2003 فیلم پیانیست برنده جایزه اسکار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>