ابوظبی بورس به نظر می رسد برای سرمایه گذاران خارجی به عنوان همه گیر بازدید معاملات

مشاهده ابوظبی افق در غروب آفتاب از لنج بندر در امارات متحده عربی.

گتی ایماژ

ابوظبی بورس در حال ساخت یک تازه زمین به سرمایه گذاران بین المللی آن را به عنوان به دنبال معکوس کاهش در نیمه اول ارزش معاملات مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس.

ابوظبی اوراق بهادار (ADX) گفت: مجموع ارزش معاملات کاهش یافت و به AED 40.7 میلیارد دلار ($11.08 میلیارد دلار) در مدت شش ماه به 30 ژوئن نسبت به AED 54.7 میلیارد دلار در مدت مشابه یک سال پیش. حجم کمتر نهفته با 14.2 میلیارد سهم معامله شد در نیمه اول از پایین به 14.6 میلیارد دلار است.

“ما امیدواریم که برای دیدن معاملات ارزش و حجم برداشت تا به سطح خود را از سال 2019 یا بهتر” ADX اجرایی خلیفه آل منصوری گفت: CNBC سرمایه اتصال. ارز گفت: در سال در سال کاهش اجتناب ناپذیر بود با توجه Covid-19 و شبیه به تجربه دیگر مبادلات در سراسر جهان است.

ابوظبی ارز دومین ارز در منطقه پشت عربستان سعودی Tadawul. این نقش میزبان را به امارات متحده عربی بزرگترین موسسات ذکر شده از جمله اولین ابوظبی بانک و شرکت مخابراتی اتصالات و, بازار سرمایه بیش از AED 600 میلیارد دلار در تجارت در روز دوشنبه.

مانند رقبای منطقه ای آن ارز در حال حاضر در تلاش برای جذب بیشتر سرمایه گذاران خارجی پیدا کردن با کیفیت بالا لیست و توسعه بیشتر و متنوع سرمایه گذار داخلی پایه برای حمایت از ابوظبی را بهبود اقتصادی به عنوان شرایط بازار را بهبود بخشد.

“ما در نگاه هر مانعی که سرمایه گذاران و شرکت های درک شده و ما در حال صحبت کردن به آنها را یک به یک” آل منصوری اضافه شده است. وی با اشاره به 25% افزایش در تعداد از غیر اتباع امارات متحده عربی ثبت نام برای سرمایه گذاری در ADX در مقایسه با نیمه اول سال 2019 به عنوان یک نشانه آن است که علاقه به آرامی در حال رشد است.

در شش ماه اول سال 2020 سه ADX-لیست شرکت های مطرح خارجی حدود مالکیت به 49 درصد و افزایش یافته و به 40 درصد ساخت AED 6.3 میلیارد دلار از سهام خود در این شرکت قابل دسترس برای سرمایه گذاران خارجی است.

“مالکیت خارجی بوده است و در طول تاریخ یکی از عوامل محدود کننده زمانی که آن را به جذب سرمایه گذاران” آل منصوری گفت. “دادن فرصت برای سرمایه گذاران بیشتر می شود از نظر قانونی مجاز به سرمایه گذاری در این شرکت ها و این بخش یک ایده خوب و شرکتهای درک ارزش است که می آید از تازه به پول و سرمایه گذاری از خارج از کشور به سهام خود را.”

او گفت: 55 ADX-شرکت پذيرفته شده بودند در حال حاضر در دسترس برای سرمایه گذاران خارجی به نمایندگی از 80 درصد از ارز.

همه گیر جرقه های جدید سرمایه گذاری درایو

فشار برای کسب و کار جدید می آید به عنوان امارات متحده عربی در تلاش برای ضربه زدن سریع به جلو در آن پست-coronavirus بهبود اقتصادی مانند دیگر کشورهای حوزه خلیج فارس ضربه توسط سقوط قیمت نفت و همه گیر.

“ما در حال خوش” آل منصوری گفت. او انتظار دارد که شاخه های سبز از بهبود اقتصادی به تحقق در اوایل سال 2021 که تاثیر محرک اقتصادی دولت اقدامات بهتر خواهد بود منعکس شده در بازار سرمایه.

آل منصوری همچنین استقبال یک حرکت اخیر عربستان سعودی به معرفی یک تجارت مشتقات بازار گفت: این امر افزایش بلوغ منطقه ای بورس.

“ما در حال کار با Tadawul و بازارهای دیگر برای افزایش آگاهی و آموزش در مورد انواع مختلف مشتق شده تجاری و ابزار,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>