“این بسیار سخت به در آمده و نگه دارید که در صورت شجاع با همه چیز که در جریان است اما این یکی از مهم ترین دوران زندگی یک زن است و ما فقط می خواهید برای اطمینان بخشیدن به آنها می گوید:” کاترین هاردینگ.

او یک بخش مدیریت در بخش زنان و زایمان در لیورپول بیمارستان زنان و ما به عنوان چت از طریق اسکایپ به مناسبت روز جهانی ماما آن را روشن کنید که چقدر او را دوست دارد کار خود را.

این COVID-19 همه گیر است و تغییر هر جنبه ای از زندگی کاری, اما یک چیز می درخشد از طریق صحبت کردن به کاترین که عزم خود را برای ارائه همان سطح از مراقبت برای هر زن به هنگام تولد است.

“این فقط در مورد اطمینان این است که ما برای آنها وجود دارد و آنها را به بهترین تجربه ممکن است آنها را تا کنون داشته است. ما می خواهیم به مطمئن شوید که بیماران ما اطمینان ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای آنها.

“کارکنان ما واقعا پا به علامت و باید بسیار افتخار خود. ما افتخار به ماماها و راه ما در حال کار در این لحظه ما نمی تواند بیشتر افتخار می کنم. ما پس از ما زنان و همه آنها را به مراقبت از آنها نیاز دارید.”

پس از بیمه خدمات درمانی قرار داده و خود را در بالاترین سطح هشدار بیش از COVID-19 روز 29 ژانویه محلی ماما و زنان و زایمان خدمات در انگلستان کمک کرده اند را تقریبا 160,000 نوزادان به جهان است.

کتی راجرز, 36, از لیورپول به هنگام تولد به لیدیا و نائومی از طریق c-بخش یک هفته پیش مورد ستایش قرار داد و ماماها که برای مراقبت از او به عنوان “کاملا شگفت انگیز”.

بیشتر از Covid-19

Lydia and Naomi with dad Phil Rogers
تصویر: لیدیا و نائومی با پدر Phil Rogers

شوهرش فیل نمی تواند حضور دختران’ تولد تا کتی به حال به راه رفتن به بیمارستان توسط خودش.

“زمانی که من کاهش یافته است در مقابل درب من باید اعتراف من گریه وقتی که من راه می رفت در” او به من گفت از طریق FaceTime.

“اما مردم در پذیرش دیدم که متاسف شدم و دیدم وضعیت و کسی در واقع من راه می رفت به منطقه من نیاز به در می شود, بنابراین من مجبور به راه رفتن در خودم.

“هر کس که در اتاق انتظار خود را به حال تولد همکاران انتظار طبقه پایین در پارک ماشین. ماماها کاملا شگفت انگیز بود. هنگامی که شما در بیمارستان شما حتی نمی دانید که هر یک از این جریان جدا از PPE پوشیدن آنها.

“این کسب و کار به عنوان معمول و حمایت می تواند بهتر بوده است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

یک نظرسنجی که امروز منتشر شده توسط کالج سلطنتی ماماها را نشان می دهد که 94 درصد از ماماها و قابله احساس ارزش توسط انگلیسی ها ،

“من فکر می کنم از آن شده است بسیار نشاط بخشی با دیدن مثبت داستان تولد و شادی تولد” گفت گیل والتون از کالج سلطنتی ماماها.

“زنان شده است ارسال تصاویر آنلاین از نوزادان آنها و همچنین ماماها خود را گفت چگونه افتخار آنها از زنان شده اند مراقبت از آنها را قبول شرایط جدید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de