‘یک گام بیش از حد’: نیویورک هشدار داد مراسم تشییع جنازه ممنوعیت نقض حقوق بشر

یک شورای تصمیم به متوقف کردن تمام خدمات مراسم تشییع جنازه با توجه به کروناویروس “یک گام بیش از حد” و نقض احتمالی سازمان ملل متحد اعلامیه جهانی حقوق بشر یک نماینده گفته است.

شهر نیویورک شورای گفت خانواده عزادار که تنها “مستقیم cremations” خواهد شد در نظر گرفتن محل با عزاداران ممنوع از حضور در.

“وجود خواهد داشت بدون استثنا برای این” شورای وب سایت می گوید.

نیویورک مرکزی MP راشل Maskell گفت: شورای “پا راه فراتر از” این دولت هدایتکه اجازه می دهد تا مجالس ترحیم به ادامه اجتماعی فاصله اقدامات در محل.

او گفت که او تا به حال شده است در تماس با خانواده پریشان و را مطرح کرده و نگرانی خود را با شورا و دولت های محلی, منشی, رابرت Jenrick.

“این یک زمان بسیار دشوار برای همه, اما زمانی که جمعیت هنوز هم در سوپر مارکت ها و کار در انبارها در سراسر شهر برای جلوگیری از اعضای خانواده که قادر به خداحافظی یک کودک پدر و مادر و یا شریک زندگی کاملا حساس و عمیقا مخرب” کار MP است.

“مجالس ترحیم با ارائه نقش مهمی در فرایند هایی و به توان انکار کرد چنین فرصتی را علت ماندگاری درد برای خانواده ها.

بیشتر از Covid-19

“در این زمان برخی از مردم قادر به با اعضای خانواده به عنوان آنها می میرند و پس از آن قادر به با آنها در مراسم تشییع جنازه خود را یک گام بیش از حد.”

A family held a virtual funeral service to celebrate the life of their father.
خانواده نگه مجازی تشییع جنازه’

نیویورک شورای اسلامی گفت: آن را گرفته بود یک تصمیم دشوار بود اما نه تنها قدرت برای انجام این کار با لیدز برادفورد زیر همین سیاست است.

شارون Stoltz, مدیر بهداشت عمومی برای شهر نیویورک شورا گفت: “من درک می کنم چقدر دشوار است این تصمیم خواهد بود برای بسیاری از مردم و درد آن ممکن است اضافه کردن به از دست دادن یک دوست و قلب من می رود به هر کسی که تحت تاثیر آن است.

“بیشترین اولویت ما این است که ما حفاظت از مردم از گسترش coronavirus که در آن ممکن است به انجام این کار و به اطمینان حاصل شود که سلامتی کسانی که با ما کار می کنند با, مردم, شورای, کارکنان, مدیران مراسم تشییع جنازه و دیگر شرکای محافظت می شوند.

“پس از این تصمیم اعلام شد, ما تا به حال بحث بیشتر با مدیران مراسم تشییع جنازه و رهبران مذهبی و با آنها توافق کردند که به ما اجازه خواهد داد که یکی برگذار یا وزیر برای انجام یک سرویس است که فیلم برداری می شود رایگان است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

یک دولت محلی ارتباط گفت: این بود “بیشتر به دنبال راهنمایی در مراسم تشییع جنازه خدمات از دولت مرکزی”.

بهداشت عمومی انگلستان ارشاد آمده است که عزاداران باید دو متر از هم در مجالس ترحیم و فقط اعضای همان خانواده و یا خانواده باید حضور داشته باشد.

PHE نیز گفت: مردم برای جلوگیری از “تماس نزدیک” با بدن از هر کسی که مرده است با علائم COVID-19 وجود دارد به عنوان یک “خطر واقعی” از انتقال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>