یک سنجاب آزمایش مثبت برای طاعون در کلرادو

فایل عکس از یک سنجاب به نظر می رسد از یک درخت.

مت Jonas | MediaNews گروه | بولدر دوربین های روزانه | گتی ایماژ

یک سنجاب در کلرادو دارای آزمایش مثبت برای طاعون, همچنین شناخته شده به عنوان “مرگ سیاه” با توجه به بهداشت محلی مقامات.

سنجاب داشت در شهر جفرسون کانتی است که غرب دنور و اولین مورد در منطقه مقامات بهداشت و درمان گفت: در بیانیه منتشر شده در روز یکشنبه ،

این مورد می آید حدود یک هفته پس از آنکه مقامات در یک شهر در منطقه مغولستان داخلی هشدار پس از یک بیمارستان گزارش یک مورد مشکوک به طاعون در انسان است. وجود دارد حداقل چهار موارد گزارش شده از طاعون در مردم از مغولستان داخلی در اواخر سال گذشته با توجه به نیویورک تایمز. دو نفر از آنها بودند pneumonic طاعون مرگبارتر از نوع طاعون.

این طاعون بدنام برای کشتن میلیون ها نفر از مردم در اروپا در طول قرون وسطی است که اغلب منجر به مرگ و بیماری ناشی از باکتری است. انسان معمولا طاعون پس از گاز گرفته شدن توسط یک کک جوندگان که حامل این باکتری طاعون و یا با دست زدن به یک حیوان آلوده به طاعون, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

علائم ممکن است شامل تب بالا و لرز و سردرد و حالت تهوع و درد شدید و تورم گره های لنفاوی. این بیماری می تواند باعث بیماری های جدی و یا مرگ بدون درمان مناسب با توجه به CDC. آنتی بیوتیک موثر در درمان آن است.

طاعون است که در اکثر قاره ها, اما بسیاری از موارد انسان از 1990s رخ داده در آفریقا با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

مقامات محلی در کلرادو به درخواست ساکنان به اقدامات احتیاطی از جمله اجتناب از تماس با بیمار یا مرده حیوانات وحشی و جوندگان و نگه داشتن حیوانات خانگی از رومینگ آزادانه در خارج. گربه ها بسیار مستعد ابتلا به طاعون و مرگ ممکن است اگر نه, درمان بی درنگ با آنتی بیوتیک دارند.

مورد جدید می آید به عنوان جهان همچنان به مبارزه با Covid-19 یکی دیگر از بیماری های جدی پدید آمده است که شش ماه پیش. از سه شنبه این ویروس آلوده بیش از 13 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 573,200 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص است و در مقایسه با آن به سال 1918 آنفولانزای همه گیر که به کشته شدن حدود 50 میلیون نفر با توجه به CDC.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>