یک رسوایی ما فرزندان و نوه های ما را از ما بخواهید در مورد

رسوایی در میان رسوایی در طول این بیماری همه گیر است که این مراقبت صفحه اصلی ساختار در بریتانیا.

ما را نگاه در این وحشتناک غم انگیز در قسمت ما جهانی, تاریخچه و ما فرزندان و نوه های خود را از ما بپرسید: “آیا این واقعا اتفاق می افتد ؟ آیا شما واقعا ترک های آسیب پذیر از جامعه ما – افراد ناتوان از دفاع های مبهم بیمار و ضعیف – در مراقبت از خانه در بسته و دور از نزدیک ترین بستگان ؟ آیا آنها شما را به ویران شده توسط یک ویروس کشنده و بسیار کمی به آنها کمک کند؟”

زیرا این چیزی است که اتفاق می افتد در حال حاضر. هستند افراد بسیاری مبتلا به آلزایمر بسیاری با زوال عقل بسیاری از ضعیف – در هزاران نفر از خانه های مسکونی بالا و پایین بریتانیا و آنها بسیار در خطر است.

The elderly and vulnerable in care homes can no longer be visited by their loved ones
تصویر: افراد مسن و آسیب پذیر در مراقبت از خانه های دیگر می تواند بازدید توسط خود عزیزان

یک بار COVID-19 تراوش می کند به این خانه آن است که یک monumentally کار دشوار را برای حفاظت از ساکنان در داخل. این بیماری تنفسی حملات ریه و آن را دشوار است برای نفس کشیدن.

ما گفته کارشناسان که از آن بازدید کسانی که با بدترین شرایط اساسی. که تبدیل به یک catch-all عبارت بدان معناست که بسیاری از ما بر این باورند که احتمالا نمی تواند اعمال ما و یا هر کسی که ما می دانیم و یا عشق.

و در عین حال آن را ندارد. این اساسا به پوشش همه.

من در مصاحبه های مناسب در 30s خود را که سقوط کرده اند پس از آنها انجام داده اند آموزش خود را اجرا می شود. من صحبت کردم به فرزندان پزشکی مدیران که هنوز کار فراتر از بازنشستگی پرستاران با فرزندان جوان و بازنشستگان. همه آنها مستعد ابتلا به این بیماری است.

بیشتر از Covid-19

بنابراین تصور کنید که اگر شما در یک خانه مسکونی. یک خانه مسکونی است که یک خانه سالمندان است.

شما بیمار نیست. شما فقط افراد مسن. شما فقط نیاز به یک کمی بیشتر حمایت – کمی بیشتر به کمک گرفتن از خارج شدن از رختخواب در صبح آماده سازی وعده های غذایی خود را گرفتن و حمام رفتن به حمام که کمک کرد از پله ها پایین.

تصویر: مراقبت از خانه یک محیط لمسی مکرر با آغوش لمس و بوسه بر گونه

شما ممکن است برخی از زوال عقل است. شما نمی ممکن است. اما شما را به شرکت در هر روز است. همیشه وجود دارد مردم در اطراف شما وجود دارد و در حال مراقبت از دستیاران که کمک خواهد کرد که شما خود را با قلم مو حرکت شبیه چمچه زنی سوپ به دهان خود را و خواندن روزنامه است.

این مراقبت از دستیاران نیستند پزشکی آموزش دیده است. آنها نمی پرستاران. اما اگر شما احساس بد آنها را از تماس با پزشک یا پرستار به جامعه آمده و بررسی کنید.

همیشه وجود دارد برای کمک در دست است. آن را به شما می دهد امنیت. آن است که ایمنی در سن شما. شما نگران نباشید نمیتوانیم. شما نگران نباشید در مورد وعده های غذایی. شما نگران نباشید در مورد تمیز کردن.

و پس از آن در سراسر جهان همه گیر و مراقبت از خود را در صفحه اصلی شما. شما نمی توانید بیرون بروید. بستگان خود را می توانید در نمی آیند اما این ویروس فقط نوردد و در خانه و توسط یکی از ساکنان مریض است.

اما حتی هنوز هم پس از یک عمر کار و مراقبت از دیگران و آنهایی که شما برای مراقبت بیشتر می آمد و خداحافظی به شما به عنوان شما را مریض تر و مریض تر و شما در نهایت نفس آخرین نفس خود را.

The care assistants' devotion to residents and duty to care is often beyond question
تصویر: یک بار COVID-19 تراوش در آن monumentally کار دشوار را برای حفاظت از ساکنان در داخل

این coronavirus همه چیز تغییر کرده است – و آن را در معرض بسیار ضعیف خطوط در اجتماعی ما مراقبت از ساختار.

مراقبت دستیاران پایین هستند پرداخت می شود و آنها به طور کلی کار طولانی در روز صفر ساعت قرارداد.

یکی به ما گفت: “ما در حال درمان مانند شهروندان درجه دوم. ما فکر می کنم بیمه خدمات درمانی کارکنان ممتاز در مقایسه با.

“اگر من حلقه در بیمار آنها از من بپرسید:” آیا شما بیش از حد بیمار به کار می کند ؟ می تواند به شما هنوز هم می آیند در هر حال چون ما واقعا کوتاه کارکنان?’

“من هیچ نظری ندارم که اگر ما حق PPE (محافظ شخصی تجهیزات). همه من می بینم این است که آن را بسیار متفاوت از آنچه که من در اخبار است.”

این افرادی که در حال مراقبت از سالمندان ما مردان و زنان – کسانی که به صرف تمام زندگی خود را کمک به جامعه.

از خود گذشتگی برای ساکنان و وظیفه مراقبت است که اغلب فراتر از سوال است. ما شاهد برخی از الهام بخش ایثار است.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

در Beechside در خانه لیورپول, مراقبت دستیاران باید نقل مکان کرد و از خانواده خود خانه و نقل مکان به خانه مراقبت برای جلوگیری از این ویروس داخل. آنها نمی خواهید به خطر از آوردن COVID-19 و آلوده کردن ساکنان.

به عنوان مراقبت دستیار چوپان ویلیامز به ما گفت: “آنها خانواده ما در پایان و ما می خواهم می خواهم هر کسی که برای انجام همین کار را برای ما.

“مردم وجود دارد در این خانه که در جنگ. آنها بوده ام ماماها و اجتماعی کارگران… آنها به مبارزه برای کشور ما است و این ما را برای مبارزه با آنها… ما آنها را پرداخت برای آنچه آنها انجام داده اند برای ما.”

وجود دارد وحشتناک آمار در مورد تعداد مرگ در کشور مراقبت های مسکونی خانه. شیوع این ویروس در یک جامعه بسته مانند یک خانه مراقبت ها فوق العاده دشوار است برای کنترل.

محیط زیست بسیار لامسه یکی. در Beechside مراقبت دستیاران صرف بعد از ظهر رقص با ساکنان و نگه داشتن دست خود را. وجود دارد مکرر آغوش لمس بوسه بر روی گونه. این چیزی است که آنها را خاص می کند. این چیزی است که باعث می شود ساکنان لبخند.

اما آن را نیز باعث می شود آن را یکی از حساس ترین مکان ها برای ویروس برای دوباره پر کردن و تکثیر آن در داخل.

گرفته اند اقدامات شدید حرکت مراقبت از دستیاران داخل. بسیاری از کسانی که ما صحبت کردیم به بازی کردن آن – گفت: آن را به نظر می رسید طبیعی ترین چیز در دنیا برای آنها را به انجام. تا کنون آن را کار کرده است اما برای چه مدت ؟

در نیمه راه از طریق بعد از ظهر وجود دارد تماس بگیرید. نزدیک خانه نیاز به ماسک. می تواند به آنها کمک کند ؟ Beechside تا به حال موفق به تهیه یک مقدار راحت از PPE برای کارکنان خود را – ماسک و دستکش و پلاستیک pinnies. این احتمالا کافی نیست و اگر وجود دارد شیوع ولی حداقل مقدار و مطابق با NHS انگلستان دستورالعمل.

خانه در اطراف گوشه است که درخواست کمک بلوط است چشمه – مراقبت در منزل است که درد و رنج شیوع و تا به حال 14 مرگ و میر در دو هفته گذشته است.

تنها دو نفر بودند که به بیمارستان منتقل شده اند و در واقع آزمایش شده است و هر دو مثبت بودند. اما چند وجود دارد در خانه و بر این باور است که هر چیزی غیر از COVID-19 که عجله خود را به مرگ.

خانه و همه کسانی که کار در داخل در حال پریشان. مدیر خودش است و در حال حاضر بیمار با علائم اما او به ما گفت که قبل از او رفت و بیمار است که “آنها در مبارزه با” و او نمی تواند ستایش کارکنان خود را به شدت به اندازه کافی. “آنها را تحت فشار بزرگ” او گفت:.

یکی از بستگان که می خواست ناشناس و که مادر بزرگ که در داخل خانه تشبیه وقوع یک آتش سوزی. “احساس من نان بود که در آن ساختمان در حال سوختن بود و آن را دشوار است برای گرفتن پاسخ به این… و به من گفت: در تمام طول تنها تفاوت این است که شما فقط نمی توانید ببینید آتش: آتش سوزی یک ویروس است.”

وجود دارد که بسیار جنجال بر سر این که چگونه این شیوع برخورد با. قابل توجه وجود دارد مشکلات در حال حرکت افراد از محیط های آنها آشنا هستند و به آنهایی که عجیب و غریب. آن را اغلب می تواند مضر بیشتر از سودمند است.

Matt Hancock still
Hancock: ‘خانه بمانند اما گرم آب و هوا’

اما محلی نماینده مجلس معتقد است زمان آن رسیده به ریشه فکر می کنم که چگونه برای مقابله با این آسیب پذیر در جامعه ما است. افراد مسن نمی شود و فقط از چپ به هلاک اصرار پائولا بارکر MP برای لیورپول Waverley.

“همه زندگی باید ارزش مساوی” او گفت:. “من اهمیتی نمی دهند که آیا شما در حال 108 و یا اگر شما 10… زندگی خود را به عنوان با ارزش زمانی که شما جوان هستند به عنوان زمانی که شما قدیمی هستند.

“همه آنها کمک به جامعه… این مردم سزاوار مطلوب شانس بقا و ما رو به انجام همه چیز را در قدرت ما برای اطمینان حاصل شود که آنها در حال تامین است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>