رفت و آمد مکرر در صحرا ثابت می کند وجود دارد بیشتر به یوتا از اسکی

پس از یک سفر انفرادی به لاس وگاس من نیاز به برخی از زمان به دور از چراغ های روشن و اواخر شب. یک دوست توصیه من به رهبری به یوتا به کوه رفت و آمد مکرر در نزدیکی سنت جورج در حدود دو ساعت رانندگی در شمال شرقی شهر گناه.

و من آموخته شده است وجود دارد مقدار زیادی به انجام در ایالت یوتا از رفتن به اسکی.

رفت و آمد مکرر ساخته شده است تا از کم دروغ گفتن زنگ-ساختمان های رنگی در میان مجموعه 60000 هکتار صخره سرخ کویر رزرو مخلوطی از زمینهای پست و ناهموار ماسه سنگ کوه.

انگار گدازه زمینه بعدی به رفت و آمد مکرر که در آن ماگما خشک بود به سنگ سیاه و کاملا در تضاد با صخره های اطراف. من یک نمایش بزرگ از این از کف به سقف پنجره در رفت و آمد مکرر را Sagestone آبگرم که در آن مهمان می تواند را انتخاب کنید از انواع متخصص ماساژ.

جایی که برای اقامت

قرمز کوه توچال است و نوع محل شما می تواند از دست داده و برای یک هفته یا بیشتر در یک روال سالم, مواد غذایی, آبگرم, انتصاب افزایش در اطراف پارک های ملی و خیال پرستی در شب.

من فقط سه شب پس از من با تمرکز بر کاوش در برف Canyon State Park — راست در رفت و آمد مکرر آستان — و بازدید از arty جامعه در این نزدیکی هست. من هم در زمان بخشی در بسیاری از کلاس های تناسب اندام که شامل در بسته.

قرمز رفت و آمد مکرر کوه در نزدیکی سنت جورج یوتا است.

حسن نیت ارائه میدهد از قرمز کوه توچال

اتاق من یک ویلای لوکس, حال پادشاه به اندازه تخت, تراس و یک نمایش بیش از یک استخر در فضای باز به کوه فراتر از آن. آن را بیش از حد سرد برای نشستن در شب وقتی که من تعداد بازدید در ماه آوریل, اما زمانی که آفتاب بهار آمد در صبح آن را با شکوه بود. ویلا همچنین دارای شومینه و اندازه وان حمام.

برخی ممکن است شنیدن واژه “یوتا” و “کویر” و تعجب می کنم اگر به اندازه کافی وجود دارد به انجام است. من شمارش 27 فعالیت اعم از کتری بل تمرینات و آموزش فاصله با شدت بالا به rappelling و canyoning در پارک ملی (برای پرداخت هزینه اضافی). نیز وجود دارد مقدار زیادی از کمتر پرماجرا همه چیز برای انجام مانند استقرار کارگاه های آموزشی و جلسات مراقبه.

روزانه افزایش هدایت ملاقات در ساعت 8 صبح و از شرکت کنندگان خواسته نام خود را که در آن آنها سفر کرده ایم و اینکه آیا آنها بازدید کرده اید قبل از — و مردم اغلب در دوم یا سوم خود را بازدیدکننده داشته است. افزایش تقسیم آسان و استقامت و وجود دارد در حال گشت و گذار به صهیون و برایس کنیون پارک ملی برای هزینه های اضافی.

نویسنده به بررسی Kayenta با دوچرخه.

من پیاده هر روز صبح به یک چشم انداز بود که به دور از هر چیزی که من می خواهم قبل از دیده می شود که در آن سنگ قرمز کشیده به فاصله و زرد شب گل پامچال و عصاره گلابی cacti گلدار بر روی زمین است. من حدودا به همسایه Kayenta یک منطقه مسکونی که در آن میلیون دلار خانه محاصره مرکزی هنرمندان ایجاد کرد با روندا سابق پلیس که پیوست توچال به عنوان یک راهنمای یک دهه پیش.

بعد از ظهر بعد من قرض دوچرخه از رفت و آمد مکرر و سوار در امتداد یک جاده دنباله به برف دره عمیق و باریک که در آن من عاشق مناظر و چگونه نور ساخته شده روی صخره سرخ رنگ را تغییر دهید. چشم انداز بسیار استارک با توجه به متوسط بارندگی سالانه تنها 7.5 اینچ, اما وجود دارد مقدار زیادی از حیات وحش از جمله پلنگ و سوسمار و دره درخت قورباغه — اگر شما به اندازه کافی بیمار هستید.

دلایل رفتن

کوه سرخ نیز محل خوبی برای رفتن انفرادی به عنوان کاملا چند از مهمانان خود را. من با دیگر مسافران در رستوران جامعه جدول که دوست game, این رفت و آمد مکرر برای آن ارزش و انواع فعالیت های.

آن را هنوز هم بیش از 400 دلار یک شب برای یک نفر در یک اتاق استاندارد بر روی یک کوه سرخ ضروری عقب نشینی اما که شامل مواد غذایی روزانه افزایش کلاس های تناسب اندام, دوچرخه, اجاره, استفاده از سه استخر و شب شد.

برخی از مسافران آمده به یوتا در جستجوی ماجراجویی و ورزش.

پیتر آنگر

مدیر تریسی ویلز به یاد کارکنان است که مردم به رفت و آمد مکرر برای تمام انواع دلایل و من با زوج هایی که وجود دارد زیرا آنها دوست فعال تعطیلات زنان در جفت با بهره گیری از زمان دور از شوهران و فرزندان و دیگران که فقط نیاز به خارج شدن از شهر است. یک زن گفت که او می خواست به او یاد داشته باشید نام خود در زمان او باقی مانده است.

من با چند نفر از کالیفرنیا که دوست game, این رفت و آمد مکرر خود را برای آرام پرنیان و محیط زیبا. یکی از سیلیکون ولی به تازگی تبدیل 50 طلاق گرفتم شد خالی nester و نیاز به یک استراحت پس از او به رهبری ایالت یوتا است.

“گاهی اوقات شما فقط باید برای پر کردن جام خود را,” او گفت: همانطور که ما در خانه نشسته مینی بوس در راه به یک پیاده روی صبح.

سلامتی استراحت و تمدد اعصاب است و همچنین کسب و کار برای یوتا تفریحی.

حسن نیت ارائه میدهد از قرمز کوه توچال

دیگری زندگی می کند که در ساکرامنتو گفت که او “انجام شد” را با شهر شلوغ زندگی تناسب اندام صاحب حق رای دادن گفت که او تا به حال شده است در هزینه کالیفرنیا خلوت است که رژیم غذایی بسیار محدود و او می خواست چیزی بیشتر بی خیال.

برخی از مردم به رفت و آمد مکرر به از دست دادن وزن در یک بسته است که شامل یک ترکیب بدن تست تناسب اندام شخصی طرح توجیهی و کارگاه های آموزشی و آشنا شدم orthodontist شد که با استفاده از تعطیلات خود را به پا زدن شروع هدف او از شرکت در تناسب اندام مدل سازی رقابت است.

بهداشت مواد غذایی و پیاده روی

رفت و آمد مکرر را مبتکر رستوران فراهم می کند برای هر نوع رژیم غذایی و من سعی کردم هویج کره بادام زمینی روی نان تست صبحانه و یک کاکتوس سالاد با jicama (یک سبزی ریشه) برای ناهار. شب منو جداجدا سفارش داده شده با گزینه های مانند سوپ زرت لازانیا با اسفناج و راتاتویی یا ماهی کبابی با yams. دسر فراوان در شب; من عاشق گیلاس شکلات تیره لاوا کیک با انواع توت ها.

دخمه پرپیچ و خم در کوه توچال.

ایران با ارائه بیش از حد اعم از کسانی که وعده داده شده برای کمک به شما “خود را کشف شهودی هدیه” به ارائه که به بررسی ارتباط بین ذهن و بدن, سلامت. نیز وجود دارد یک دخمه پرپیچ و خم — یک سری از حلقه های متحد المرکز مشخص شده توسط سنگ — در گدازه زمینه است که شما آگاهانه می تواند راه رفتن در اطراف.

من می خواهم که دوست داشت در آنجا ماند اما سه شب فقط به اندازه کافی برای من به لحن و خنک کردن.

آن هم یک تونیک پس از وگاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>