رسمی و روزنامه نگار دیده می شود در شبح پس از یک کنفرانس مطبوعاتی در سازمان تجارت جهانی (WTO) مذاکرات در جولای 25, 2008 در مقر سازمان تجارت جهانی در ژنو است.

فابریس COFFRINI

ایالات متحده و اروپا و چین که به درگیری بیش از سیاست های تجاری برای چندین سال و تنش می تواند همچنان برای چندین دهه بدون اصلاحات جدی کارشناسان گفته اند CNBC.

یکی از بحث انگیزترین نقاط است که در آینده از سازمان تجارت جهانی (WTO) — یک نهاد بین دولتی است که به تنظیم تجارت بین المللی شیوه های. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام سازمان تجارت جهانی “شکسته” گفت: کشورهایی مانند چین باید گرفته شود از آن استفاده کرد. آمریکا نیز تهدید به ترک.

صحبت های ماه گذشته در مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “سازمان تجارت جهانی “شده است بسیار ناعادلانه به ایالات متحده برای سال های بسیاری ، و بدون آن چین نمی تواند چین و چین نخواهد بود جایی که آنها در حال حاضر.” ایستاده در سمت راست در کنار رئیس جمهور در سازمان تجارت جهانی مدیر کل ریکاردو Azevedo پذیرفته شده است که آن را “به روز می شود. آن را به تغییر. آن را به اصلاح دارد.”

اما سوال این است که چگونه ؟

یک شکست خورده نهاد ؟

“سازمان تجارت جهانی نشده تولید هر دستاورد از سال 1994 زمانی که دور اروگوئه بسته است و به تدریج خود را از دست داده جذابیت” Fredrik Erixon یک تجارت بین المللی متخصص در بروکسل بر اساس فکر می کنم تانک ECIPE گفت CNBC از طریق ایمیل. اروگوئه دور مذاکرات تجاری مربوط به 123 کشور که منجر به ایجاد سازمان تجارت جهانی.

دومی رسما تشکیل شده در سال 1995 و گسترش تجارت جهانی قوانین فراتر از فقط کالا. ژنو مبتنی بر نهاد تحت پوشش تجارت در خدمات و مالکیت معنوی برای اولین بار. اما منتقدان می گویند این هنوز موفق به تکامل پس از ایجاد آن است.

“این نه به روز رسانی قوانین و تعهد به آنها را متناسب با مدرن قرن 21 اقتصاد قابل ملاحظه ای وابسته به خدمات دیجیتالی و مرزی جریان هستند که متفاوت از کالا-جریان تجارت است که زندگی را به بسیاری از قوانین سازمان تجارت جهانی,” Erixon گفت CNBC.

در آخرین ضربه به سازمان تجارت جهانی ایالات متحده گزارش شده است که به دنبال به ترک سازمان تجارت جهانی دولت تدارکات قرارداد. این بلوک بیشتر خارجی و عدم دفاع پیمانکاران از کشورها مانند کانادا و انگلستان و اتحادیه اروپا از مناقصه در ایالات متحده مناقصات.

بدون یک معامله شامل خرید توسط تمام بازیکنان اصلی تجارت درگیری تبدیل خواهد شد و این طبیعی است.

چاد Bown

ارشد PIIE

علاوه بر این ایالات متحده نیز مانع انتصاب قضات جدید به استیناف بدن از سازمان تجارت جهانی. این گروه مسئول جلسه و تصمیم گیری در اختلافات تجاری بین المللی و این به معنی آن می تواند دیگر موضوع احکام.

برای غلبه بر این اتحادیه اروپا و چین و 15 دیگر اعضای سازمان تجارت جهانی توافق کردند که در ماه ژانویه به یک ad-hoc تجدید نظر بدن با آمریکا بخشی از این موافقت موقت.

چه نوع جدید تجارت جهانی ؟

“سازمان تجارت جهانی نیاز به قوانین جدید برای مقابله با این واقعیت است که چین یک بازار اقتصاد و بعید است برای تبدیل شدن به یکی در هر زمان به زودی. آن سیستم اقتصادی شامل یارانه های که بوجود می آیند در یک تعداد صریح و ضمنی فرم های که در شرکت ها و کارگران در کشورهای دیگر پیدا ناعادلانه” چاد Bown, یک عضو ارشد در موسسه پترسون بین المللی اقتصاد گفت: CNBC.

مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب سرزنش تجارت جهانی برای توقف چین از کمک به خود شرکت. برخی از تجارت کارشناسان معتقدند تهمت وارد جنگ تجاری با پکن به این دلیل که سازمان تجارت جهانی بود و نه پرداختن به این موضوع است. چین عضو سازمان تجارت جهانی در سال 2001 و اقتصاد آن به بالندگی نمایی از زمان.

“چین مایل است به دنبال برخی اصلاحات اقتصادی آن نیز مورد نظر توسط ایالات متحده و اتحادیه اروپا, اما اشتها خود را برای پررنگ اصلاحات نزدیک به صفر است و بنابراین ما به احتمال زیاد از یک دهه و یا دو در مقابل ما با (یک) سری از تجارت اختلاف و سازش” Erixon از ECIPE گفت.

Bown CNBC گفت که اعضای نیاز به موافقت با قوانین جدید در مورد یارانه ها. “بدون یک معامله شامل خرید توسط تمام بازیکنان اصلی تجارت درگیری تبدیل خواهد شد و طبیعی جدید,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de