‘یک لحظه از ملی اضطراری’: پلیس برای به اجرا درآوردن مستند

بوریس جانسون “در خانه ماندن” مستند شده است حمایت مخالفان سیاسی رهبران کسب و کار و اتحادیه های کارگری با وجود ترس از عمده زیان کار در خیابان بالا.

نخست وزیر دستور داده است تا تمام مغازه ها به غیر از فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها به بلافاصله برای حداقل سه هفته و توقیف بیش از یک ورزش روزانه و تجمعات بیش از دو نفر است.

اما خود را چشمگیر اعلام در سرنوشت تلویزیون آدرس – جارو محدودیت در زندگی روزمره با جریمه از بین £30 و 1000 پوند برای افرادی که دست انداختن قوانین جدید است برنده سوء نیت پشتیبانی می کند.

در یک حرکت آوردن انگلستان به خط با بسیاری از اروپا آقای جانسون اعلام کرده است یک “لحظه ای از ملی اضطراری” و با بسته شدن مغازه ها به فروش “غیر ضروری کالا” همراه با زمین های بازی و کتابخانه ها و کلیساها.

و در حالی که او تمایلی به معرفی چنین سخت آن است که ادعا شورش تهدید ارشد و وزرای کابینه او را مجبور به بازگشت از خواسته های خود را علمی و پزشکی مشاوران برای سرکوب.

مردم تنها مجاز به ترک خانه خود را به صورت “بسیار محدود” اهداف:

  • برای خرید نیازهای اساسی به ندرت ممکن است
  • یک شکل از ورزش در روز – برای مثال دویدن, پیاده روی یا دوچرخه سواری – به تنهایی و یا با اعضای خانواده خود
  • هر پزشکی نیاز به ارائه مراقبت و یا به کمک یک فرد آسیب پذیر
  • سفر به و از کار, اما تنها جایی که این کاملا ضروری است و نمی توان از خانه انجام می

آقای جانسون را حزن انگیز پخش می آمد به عنوان دولت Coronavirus لایحه اورژانس قانون شامل جارو قدرت برای تحمیل یک مستند کامل تصویب آن از طریق عوام در یک روز.

بیشتر از Covid-19

آن را در حال حاضر حرکت به مجلس اعیان است و در دوره برای تبدیل شدن به قانون تا پایان این هفته را قادر می سازد که دولت به اجرای اقدامات اعلام شده توسط این ساعت که بسیار فراتر از هر چیزی که دیده می شود در زمان جنگ.

این اقدامات را به اجرا در آمده بلافاصله:

  • بسته شدن تمام مغازه های فروش غیر از کالاهای اساسی از جمله پوشاک و فروشگاه های الکترونیکی و محل های دیگر از جمله کتابخانه ها و زمین های بازی و سالن های ورزشی و اماکن عبادت
  • بسته شدن هتل ها و خوابگاهها, تخت خواب و صبحانه campsites کاروان پارک ها و خانه های شبانه روزی برای تجاری/اوقات فراغت با استفاده از (به استثنای اقامت دائم و کلید کارگران)
  • توقف تمام تجمعات بیش از دو نفر در ملاء عام – به استثنای افرادی که شما زندگی می کنند با
  • توقف تمام برنامه های اجتماعی از جمله مراسم تعمید و مراسم اما به استثنای مجالس ترحیم

با وجود پایین آوردن کرکره در بسیاری از انگلستان در ساعت است که اجازه می دهد گوشه مغازه های پمپ بنزین, پارک, پست, دفاتر, دامپزشکان, حیوان خانگی مغازه های سخت افزار, فروشگاه, بانک, newsagents, laundrettes و undertakers به باز بماند.

توضیح این تصمیم دولت او گفت: “آدرس: “بدون بزرگ ملی تلاش برای توقف رشد این ویروس در یک لحظه به وجود آمد زمانی که هیچ خدمات بهداشتی در جهان احتمالا می تواند برآید; زیرا نمی خواهد به اندازه کافی هواکش به اندازه کافی مراقبت های ویژه تخت به اندازه کافی پزشکان و پرستاران.

“و ما به عنوان دیده می شود در جای دیگر در کشورهای دیگر است که همچنین باید فوق العاده سیستم مراقبت های بهداشتی است که لحظه ای از خطر واقعی.

“برای قرار دادن آن را به سادگی اگر بیش از حد بسیاری از مردم به طور جدی ناخوشی در یک زمان بیمه خدمات درمانی خواهد بود قادر به آن رسیدگی – به معنی مردم بیشتر احتمال دارد به مرگ نه تنها از coronavirus اما از بیماری های دیگر نیز هست.

preview image
ساعت را کامل بیانیه به این کشور

بعد سایه وزیر بهداشت Jonathan Ashworth به نام برای یک مستند کار رهبر جرمی Corbyn گفت: “نخست وزیر راست به تماس مردم برای ماندن در خانه ما محافظت بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.

“این است که پاسخ درست به این بیماری همه گیر کوروناویروس و یکی از ما را خواستار شده است ،

اما آقای Corbyn افزود: “در حال حاضر وجود دارد نیاز به راهنمایی روشن برای کارفرمایان و کارگران که در مورد محل کار باید دید – و دولت باید نقاط ضعف را به امنیت به همه کارگران از جمله خود اشتغالی و همچنین اجاره و دارندگان وام مسکن.”

لندن کار شهردار, صادق خان گفت: “من خوش آمدید این قوانین جدید هستم و به طور مستقیم درخواست همه اهالی لندن به دنبال آنها در تمام اوقات به منظور صرفه جویی در زندگی می کند.

“این قوانین اختیاری نیست. آنها دستورالعمل در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش این ویروس است. شما باید آنها را دنبال کنید.

“هر کسی که مرا می شناسد می داند که من لیبرال غرایز و من این کار را نه به آرامی اما این بی سابقه شرایطی نیاز به اقدامات فوق العاده.”

Commuters were packed in on a Tube train at Leytonstone on Monday
اجتماعی فاصله قرار می دهد انگلستان به آزمون

سرپرست رهبر حزب لیبرال دموکرات آقا اد دیوی گفت: “بسیاری از مردم خواهد شد نگران مراحل دولت گرفته است اما از آن است که حق تصمیم گیری برای محدود کردن عادی ما راه زندگی را برای مقابله با این بحران است.

“ما باید تمام ما می توانیم برای جلوگیری از گسترش این ویروس و من مصرانه از مردم را به بازی بخشی خود را با پیروی از این اقدامات است که تعیین شده است و نه خود را در معرض خطر خود و یا دیگران به بهداشت و تندرستی با نادیده گرفتن این.

“مشروع وجود دارد سوال که آیا این گام باید گرفته شده است هر چه زودتر و چگونه به خوبی مشاوره از کارشناسان در حال ارتباط برقرار کردن با مردم است.”

حتی نخست وزیر قوی ترین منتقدان در اتحادیه های کارگری اذعان کرد که این مستند لازم بود هر چند آنها خواستار حفاظت بهتر برای کارگران است.

Tesco workers in Belfast applauded NHS workers and gave them flowers as they entered to do their shopping
تسکو کارکنان تحسین بیمه خدمات درمانی کارگران

متحد دبیر کل لن McCluskey گفت: “نخست وزیر بیانیه نشان می دهد گرانش از این وضعیت است. این ملی بهداشت و درمان اضطراری و هر منبع کسب و کار و جامعه در کشور باید لیزر متمرکز کشیدن با هم به انجام آنچه باید انجام شود برای محافظت از سلامت عمومی است.

“این پیام را به کارفرمایان روشن است – مسئول کمک به کارگران بود بخشی از ضروری تلاش برای حمایت از ملت است. نگه داشتن کارگران و خانواده خود را امن است. این بدان معناست که به نوبه خود به دولت را حفظ طرح به پرداخت حقوق و دستمزد به نگه داشتن خانواده های شناور. لطفا فراموش نکنید گونی کارگران – استفاده از مکانیسم های که ما را متقاعد این دولت را به جلوگیری از انبوه مشکلات.

“اما من همچنین می گویند به دولت شما بسیار آگاه است که وجود دارد بسیاری از میلیون ها نفر از مردم در این کشور با ناامن اشتغال و دستمزد. آنها نیاز به کمک فوری. آنها به شدت می خواهید را به توجه به این روشن بهداشت عمومی پیام, اما آنها باید بدانند که افتضاح غلط انتخاب بین سلامت و مشکلات برداشته شده است.”

صدایی دبیر دیو Prentis گفت: “در حال حاضر بریتانیا همچنین به مستند, همه ما باید پایبند به قوانین است. غیر مسئولانه رفتار را گسترش ویروس و محل بار قابل تحمل بر بیمه خدمات درمانی.

“بهداشت کارگران در خط مقدم تلاش برای صرفه جویی در زندگی می کند. با ماندن در خانه ما می توانیم همه ما کمی و کمک به آنها را امن نگه دارید بیش از حد.”

از جامعه کسب و کار بانک مرکزی است مدیر کل خانم کارولین Fairbairn گفت: “حفاظت از مردم را از کسب و کار در دراز مدت است.

“این آخرین اقدامات خواهد شد البته در حال حاضر چالش های بزرگ, اخلال در زندگی روزمره و عادی اجرا کسب و کار. اما همه ما آن را مدیون به یکدیگر به عمل مسئولانه مردم و کسب و کار.

“این حمایت اقتصادی دولت در ارائه و عزم شرکت برای حمایت از کارکنان خود را معنی هم که به حق عمل می تواند گرفته شده برای محافظت از زندگی و معیشت.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

هلن Dickinson, مدیر ارشد اجرایی بریتانیایی خرده فروشی کنسرسیوم گفت: “خرده فروشان درک نیاز به دولت به سرعت و قاطعانه عمل برای محافظت از بهداشت عمومی و مبارزه با کروناویروس.

“ایمنی از مشتریان و کارکنان میباشد به همین دلیل است که خرده فروشان در پاسخ سریع و مثبت به تحول دولت در هدایت اجتماعی فاصله و بهداشت مهم است. بسیاری از خرده فروشان رفته بود بیشتر و در حال حاضر مغازه ها بسته به طور موقت.”

و اتاق بازرگانی مدیر کل آدم مارشال گفت: “کسب و کار باید بازی بخشی خود را برای کمک به محدود کردن گسترش Coronavirus.

“به انگلستان می رود به مستند وزیران باید شفاف در مورد آن کسب و کار می تواند همچنان به کار و کسانی که در حال حاضر باید بسته خود را درب.

“محدودیت های جدید آن را همه مهم تر که عظیم بسته حمایت مالی اعلام کرد وزیران در هفته گذشته تحویل داده شده است به شرکت ها و کارکنان بر روی زمین به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>