عظیم انرژی های تجدید پذیر طرح در استرالیا شده است توصیه می شود برای محیط زیست تصویب

pedrosala | iStock | گتی ایماژ

گسترده انرژی های تجدید پذیر طرح شده است توصیه می شود برای محیط زیست تایید توسط غربی استرالیا سازمان حفاظت از محیط زیست (EPA).

آسیایی, انرژی های تجدید پذیر Hub یک برنامه ریزی توسعه در شرق منطقه Pilbara در غرب استرالیا است. تنظیم برای پوشش 6,500 کیلومتر مربع از زمین های آن پیش بینی شده است که این پروژه تولید خواهد شد تا آنجا که 15 گیگاوات (GW) از باد و انرژی خورشیدی با عنوان بسیاری از 1,743 توربین های بادی استفاده می شود.

پروژه کنسرسیوم ساخته شده است CWP انرژی آسیا بین قاره ای, انرژی Vestas و Macquarie Group.

طرح وب سایت آمده است که تا 3 GW از قدرت خواهد بود و در کنار مجموعه ای از انرژی کاربران در منطقه Pilbara در حالی که “بخش عمده ای از قدرت را قادر خواهد ساخت در مقیاس بزرگ تولید سبز هیدروژن محصولات داخلی و بازارهای صادراتی.” با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست یک زیر دریا کابل برق استفاده می شود برای ارسال انرژی به دو کشور اندونزی و سنگاپور.

با توجه به آژانس بین المللی انرژی (IEA) و هیدروژن است “همه کاره حامل انرژی”. تولید آن دارای اثرات زیست محیطی ، آژانس بین المللی انرژی گفته است که هیدروژن تولید مسئول حدود 830 میلیون تن دی اکسید کربن در هر سال. آن را در این زمینه است که ایده سبز هیدروژن تولید شده با استفاده از منابع تجدید پذیر مانند باد و انرژی خورشیدی بسیار جذاب است.

در بیانیه منتشر شده در روز دوشنبه سازمان حفاظت محیط زیست گفت: توصیه آن برای محیط زیست تصویب شد “منوط به شرایط از جمله مدیریت و نظارت بر اثرات بر پرندگان مهاجر است.” شرایط دیگر شامل مشاوره در برنامه های مدیریت با ذینفعان که شامل سنتی صاحبان زمین.

تام هاتون EPA صندلی گفت که یکی از کلیدی ترین مسائل زیست محیطی در نظر گرفته شده توسط سازمان حفاظت محیط زیست بود که “پیشنهاد پاکسازی 11,962 هکتار از پوشش گیاهی بومی و تاثیر بالقوه آن بر جانوران زیستگاه گیاهان و پوشش گیاهی است.”

“سازمان حفاظت محیط زیست نیز در نظر گرفته شده تاثیر بالقوه از ساخت و ساز و بهره برداری از چهار زیر دریا کابل در benthic جوامع و زیستگاه محیط زیست دریایی با کیفیت و دریایی جانوران” هاتون اضافه شده و اشاره کرد که آتش مدیریت نیز به عنوان یک “مسئله کلیدی است.”

سازمان حفاظت محیط زیست گزارش در حال حاضر موضوع به یک هفته دو درخواست عمومی دوره آن به پایان خواهد رسید و در مارس 18. تصمیم نهایی در این طرح ساخته خواهد شد توسط وزیر مربوطه برای محیط زیست است.

در حالی که روز دوشنبه, اخبار, است, افزایش, آسیایی, انرژی های تجدید پذیر Hub طرح است که هنوز هم برخی از سالها ، نهایی تصمیم گیری سرمایه گذاری انتظار می رود که در سال 2025 با ساخت و ساز میله میله برای 2026 و اولین صادرات انتظار می رود در 2027.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>