یک منچستر یونایتد فن, 10, نوشت, به لیورپول رئیس Klopp. این است که پاسخ خود را

Jurgen Klopp ممکن است در میان مصرف لیورپول به لیگ برتر افتخار, اما متوقف شده است که او در پاسخ به نامه ای از یک فن از رقبای منچستر یونایتد.

به عنوان بخشی از یک پروژه مدرسه 10 ساله Daragh Curley, نوشت, به آلمانی, مدیر درخواست او برای کمک کردن مورد علاقه خود را تیم با از دست دادن چند بازی.

در نامه خود Daragh که از ایرلند نوشت: “لیورپول در حال برنده شدن بیش از حد بسیاری از بازی ها. اگر شما برنده شوید و نه بازی های بیشتر و سپس شما باید بهترین اجرا شکست نخورده در فوتبال به زبان انگلیسی. اینکه ایالات فن که بسیار غم انگیز است.

10 yr old Man Utd fan Daragh Curley's letter to Liverpool manager Jurgen Klopp. Pic: North West Newspix
تصویر: Daragh نوشت: این نامه به عنوان بخشی از یک پروژه مدرسه. عکس: شمال غرب Newspix

“بنابراین دفعه بعد لیورپول بازی لطفا آنها را از دست بدهند. شما فقط باید اجازه دهید که تیم های دیگر نمره. من امیدوارم که من متقاعد شده شما به پیروزی در لیگ و یا هر گونه دیگر بازی دوباره.”

پس از ارسال این نامه بسیار به Daragh تعجب او موفق به دریافت یکی از تیمهای که به او گفت که با وجود شور و شوق خود را, او نمی خواهد بود قادر به موافقت با درخواست.

او در پاسخ Klopp نوشت: “متاسفانه در این مناسبت من نمی تواند کمک مالی درخواست خود را نه از طریق انتخاب هر حال.

“تا آنجا که شما می خواهید لیورپول به از دست دادن آن کار من است به انجام همه چیز را که من می توانم به کمک لیورپول را به نفع خود به عنوان وجود دارد میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان که می خواهند که به اتفاق می افتد, بنابراین من واقعا نمی خواهید به آنها اجازه پایین.

بیشتر از انگلستان

The letter from Liverpool manager Jurgen Klopp to 10 yr old Man Utd fan Daragh Curley. Pic: North West Newspix
تصویر: نامه Jurgen Klopp ارسال در پاسخ. عکس: شمال غرب Newspix

“خوشبختانه برای شما, ما از دست داده اند و بازی در گذشته و ما از دست دادن بازی ها در آینده به این دلیل است که فوتبال.

“مشکل این است که هنگامی که شما 10 سال شما فکر می کنم که همه چیز همیشه خواهد بود به عنوان آنها در حال حاضر اما اگر یک چیز وجود دارد من می توانم به شما بگویم که 52 سال است که این قطعا مورد نیست.”

“پس از خواندن نامه خود را هر چند من فکر می کنم من با خیال راحت می توانید می گویند که یک چیز است که نمی خواهد تغییر است شور و شوق خود را برای فوتبال و برای باشگاه خود است. منچستر یونایتد خوش شانس را به شما.

“من امیدوارم که اگر ما به اندازه کافی خوش شانس برای برنده شدن بازی های بیشتر و شاید حتی بلند کردن برخی از غنائم شما نمی خواهد بیش از حد نا امید اینکه اگر باشگاه های ما بزرگ هستند رقبای ما همچنین احترام زیادی برای یکدیگر است.

“این برای من چیزی است که فوتبال همه چیز در مورد. مراقبت و موفق باشید Jurgen.”

Daragh پدر گوردون گفت: او را تحسین لیورپول مدیر و پسر او “می تواند آن را باور نمی کند” زمانی که او این نامه است.

Liverpool manager Jurgen Klopp during a training session at Melwood Training Ground, Liverpool.
تصویر: تیمهای زنده کرده است لیورپول بخت و اقبال از او شد مدیر در 2015

به زبان ایرلندی بار او گفت: “من به وضوح یک منچستر یونایتد فن اما باید بگویم من واقعا تحسین Klopp. آنچه که من واقعا دوست داشتم در مورد این نامه به Daragh بود که آن شخصی بود.

“شما می توانید بگویید با زبان است که او با استفاده از عبارات آلمانی و که آن را شخصی پاسخ.

“Daragh نمی توانستم آن را باور و آن را بزرگ می شود قادر به آن را به مدرسه و معلمان خود و تمام دوستان خود را.”

در پاسخ به یک سوال در مورد این نامه در لیورپول در کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه بعد از ظهر زیدان گفت: “من نمی توانم جواب همه نامه ها, من یک مقدار زیادی. خوب بود اما آن را دارای گونه های برامده. ما در زمان حال است که این نامه را خوانده و من جواب دادم.

“من هیچ مشکلی با هواداران از باشگاه های دیگر را رایگان در جهان بنابراین ما می توانید انتخاب کنید باشگاه ما فکر نمی کنم هر کس به یک لیورپول فن.

“من می خواهم کار را برای لیورپول و من مانند رقابت ما است. اما من دوست دارم حتی بیشتر اگر ما می توانید نگه دارید که (رقابت) در زمین. اما جدای از آن می توان آنها را شاد و از ما می تواند شاد باشد.

“من امیدوارم که Daragh خوشحال است او خوشحال در تصویر. ما سعی می کنیم برای پاسخ به عنوان بسیاری که ممکن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>