از دست دادن طعم و مزه و بو ممکن است بهترین راه برای گفتن اگر شما coronavirus مطالعه جدید نشان می دهد

در Din Tai Fung رستوران نقاب کارگران را اسفناج و گوشت کوفته در 17 مارس سال 2020 در تایپه, تایوان.

پائولا برونشتاین | گتی ایماژ

اگر آزمون در دسترس نیست و از دست دادن طعم و مزه و بو می تواند بهترین راه برای تشخیص اینکه آیا کسی قرارداد coronavirus, با توجه به u. k. محققان.

یک تیم تحقیقاتی در کالج کینگ لندن ارزیابی واکنش بیش از 400 ، 000 نفر گزارش یکی یا بیشتر مشکوک به علائم COVID-19 به یک برنامه.

این دادهها نشان داد که 59 درصد از کسانی که تست مثبت برای این ویروس گزارش از دست دادن بو و طعم در مقایسه با تنها 18 درصد از کسانی که آزمایش منفی برای این بیماری است. این نتایج محققان گفته بودند “بسیار قوی” در پیش بینی مثبت COVID-19 تشخیص از گزارش خود از تب.

این به نظر می رسد نشان می دهد که یک دست دادن طعم و بوی باید افزودن به لیست مشترک coronavirus علائم. تا به حال مقامات بهداشتی مانند که باید گفت تب سرفه های خشک و خستگی علائم به مراقب است.

به طور کلی توصیه برای کسانی که صفحه نمایش علائم COVID-19 است به ماندن در خانه به منظور کاهش خطر گسترش آن به دیگران و تماس خود را به مرکز درمانی.

از روز شنبه بیش از 1.28 میلیون نفر تا به حال قرارداد COVID-19 در سراسر جهان با 69,789 مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

چه یافته های این مطالعه ؟

محققان در کالج کینگ لندن انجام مطالعه منتشر شده در تاریخ 1 آوریل برای جمع آوری اطلاعات است که می تواند کمک به کارشناسان بهداشت و درک گسترش و پیشرفت این ویروس.

از کسانی که گزارش یکی یا بیشتر از علائم کروناویروس به اصطلاح “Covid Symptom Tracker” نرم افزار: بیش از نیمی (53%) گفت: آنها تا به حال خستگی و یا خستگی; 29 درصد تا به حال سرفه مداوم; 28 درصد گزارش شده تنگی نفس; 18% تجربه از دست دادن بو یا طعم و 10.5 درصد دچار تب.

از این 400,000 پاسخ دهندگان 1,702 گفت: آنها تا به حال تست شده برای coronavirus با 579 دریافت نتایج مثبت و 1,123 دریافت نتایج منفی.

تقریبا 60% از کسانی که تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 گزارش از دست دادن حس بویایی و چشایی.

“هنگامی که در ترکیب با دیگر علائم افراد با از دست دادن بو و مزه به نظر می رسد 3 برابر بیشتر احتمال دارد به قرارداد COVID-19 با توجه به ما داده و بايد از خود جدا برای هفت روز به منظور کاهش گسترش بیماری” پروفسور تیم اسپکتور رهبری محقق در این مطالعه در بیانیه ای گفت:.

چه این که توصیه می کنید ؟

این است که اضافه از دست دادن بویایی و یا چشایی به لیست از علائم شایع به کوروناویروس.

سازمان ملل متحد سازمان بهداشت آمده است که COVID-19 عفونت تحت تاثیر قرار می افراد مختلف به روش های مختلف با علائم رایج این بیماری از جمله تب و سرفه خشک و خستگی. برخی از افراد ممکن است دچار اشکال شدید بیماری هایی مانند ذات الریه اما بسیاری از بیماران بهبود می یابند با تشکر از مراقبت های حمایتی.

آن را توصیه کرده است افراد با علائم خفیف که در غیر این صورت سالم به خود منزوی و تماس های پزشکی خود را ارائه دهنده و یا یک COVID-19 خط اطلاعات برای مشاوره در تست و ارجاع.

کسانی که با تب و سرفه یا تنفس مشکل باید با دکتر خود تماس بگیرید و به دنبال توجه پزشکی را چه کسی گفته است.

سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus حضور روزانه یک نشست خبری در COVID-19 ویروس در این است که دفتر مرکزی آن در ژنو در تاریخ 11 مارس سال 2020 است.

فابریس Coffrini | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

ماه گذشته گوش و حلق و انگلستان بدن است که نشان دهنده گوش و حلق و بینی پزشکان در بریتانیا با صدور یک بیانیه مشترک خواستار از دست دادن حس بویایی به رسمیت شناخته شود به عنوان یک نشانگر از COVID-19 عفونت است.

متخصصان در گوش و حلق و بریتانیا گفت که “شاید تعجب” که coronavirus می تواند بیماران مبتلا به از دست دادن حس بویایی به دلیل داشتن یک ویروس است که یکی از علل از دست دادن حس بویایی در بزرگسالان, حسابداری تا 40 ٪ از موارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>