نگاهی به خرس و گاو بازار از طریق تاریخچه

با بازار سهام به طور رسمی در بازار خرس در اینجا یک نگاه در هر کاهش حداقل 20% از 1930s به ببینید که چه مدت و چگونه شدید از جمله رکود به طور معمول هستند.

در اینجا یک نمودار از شاخص S&P 500 را برمی گرداند در گاو و خرس بازار:

(بر روی تصویر کلیک کنید برای بزرگنمایی آن)

بازارهای گاو نر تمایل به گذشته به مراتب طولانی تر و تولید حرکت بسیار بیشتر قدر از بازارهای خرس. زمان پس از زمان یاد بازارهای ثابت کرده اند به خوبی فرصت خرید برای بلند مدت سرمایه گذاران. مشکل این است که گاهی اوقات آن را طول می کشد بسیاری از سال است که فرصت را به پرداخت کردن.

این شاخص میانگین صنعتی داوجونز و S&P 500 در روز پنج شنبه دچار بدترین روز کاهش بیش از 30 سال به عنوان تمایلات سرمایه گذار بیش از coronavirus همه گیر بدتر از عدم اطمینان به وحشت. S&P 500 است اصلی سهام ایالات متحده معیار و آنچه که مورد استفاده برای تعیین این چرخه بازار در وال استریت رسمی.

سرعت این کاهش شده است یکی برای کتاب های تاریخ.

برخی بر این باورند که coronavirus و تلاش برای مهار گسترش آن می تواند نکته اقتصاد جهانی به رکود اقتصادی در نیمه اول سال 2020 است. سرمایه گذاران در انتظار در اطراف برای دیدن چقدر بد اقتصاد می شود, نجات در سهام.

دوشنبه پاپ کاسته برخی از درد اما خرس بازار نمی رسما بود تا زمانی که S&P 500 می تواند صعود به بالاتر از رکورد قبلی خود مجموعه در ماه فوریه است.

تاریخ نشان می دهد که می تواند برخی از زمان.

CNBC جان, هاردکور, کون بزرگ و Nate Rattner کمک گزارش.

اشتراک به CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>