یک راننده قیمت سهام رو به بدترین شروع در 7 سال است که می تواند تغییر

به اشتراک گذاری buybacks یکی از کلیدی ترین بلوک های ساختمان برای نزدیک به 11 سال bull بازار اجرا شده اند را به یک شروع کند در سال 2020 است که اگر پایدار می تواند تهدیدی برای وال استریت تجمع است.

شرکت در ماه ژانویه اعلام کرد فقط $13.7 میلیارد دلار از repurchases کمترین بازکن از سال 2013 و آینده یک 2019 که دیدم 30 درصد افت از سال گذشته با توجه به AllianceBernstein. با وجود قابل توجه جلسه از نوسانات بازار با این وجود تا به حال یک جامد ژانویه افزایش حدود 1.2 درصد.

هنوز ضعیف بیع متقابل شروع شده است علت برخی از نگرانی.

“اگر این نشانه ای از بسیار پایین تر اجرا نرخ buybacks این امر می تواند نگران کننده داده می شود که چگونه وابسته به بازار است که در شرکت های بزرگ خرید سهام,” AB استراتژیست علامت غواص گفت: در یک توجه داشته باشید. “ما نمی فکر می کنم در این مورد است.”

یکی مثبت است که در فوریه تا کنون دیده است بسیار قوی اشتها برای به اشتراک گذاری buybacks با مبلغ 34 میلیارد دلار اعلام کرد از طریق Feb. 14.

غواص می بیند یک فرصت است که برخی از شرکت ها ممکن است برگزاری شده است در ماه ژانویه قبل از اعلام buybacks و ممکن است شروع به ramping تا آنها را به عنوان فرصت خود را ارائه.

“شرکت های بزرگ بیع متقابل برنامه ها شاید در حال تبدیل شدن بیشتر فهیم در زمان اجرای خود برنامه های بیع متقابل و شاید به تاخیر انداختن repurchases تا جذاب تر از نقطه ورود خود را ارائه,” او نوشت:, و اضافه کرد که “این به نظر می رسد قابل قبول برای ما و حداقل بخشی از توضیح این آمار ضعیف در ماه ژانویه است.”

این روند می آید پس از یک جامد 700 میلیارد دلار در سال برای repurchases. که پایین بود از 1 تریلیون دلار در سال 2018 هر چند که شکل ممکن است متورم با توجه به بازگشت انگیزه در سال 2017 کاهش مالیات ،

علاوه بر این دو سال گذشته نشان می دهد که buybacks هیچ تضمینی برای موفقیت در بازار: $1 تریلیون شد برای هیچ یک سال است که شاهد S&P 500 از دست دادن نزدیک به 7 درصد در سال گذشته به نظر می رسد کاهش همزمان با قوی نزدیک به 30 درصد افزایش بزرگ کلاه شاخص.

درگیری بیش از buybacks

نیز وجود دارد متناقض ضریب اطمینان در بازار در مورد اثربخشی buybacks.

مدیران صندوق در ماهانه بانک مرکزی آمریکا به طور مستمر بررسی می گویند که آنها می خواهم به جای دیدن شرکت های نقدی اختصاص داده شده به هزینه های سرمایه و پرداخت بدهی. در فوریه نظرسنجی 42 درصد از سرمایه گذاران حرفه ای می گویند که آنها می خواهند می خواهید پول را صرف بازسازی ترازنامه در حالی که 40 درصد گفت: capex. فقط 15% حمایت از بازگشت پول به سهامداران از طریق buybacks و سود سهام.

هنوز غواص گفت: بازار همچنان به پاداش buybacks.

شرکت های بالاترین در این لیست تا کنون در سال 2020 شامل کونوکو فیلیپس, ورایزون, Bristol-Myers Squibb, HCA بهداشت و درمان و بروکفیلد اموال شرکای.

علاوه بر این غواص با اشاره به این که برخی از شرکت ها اعلام کرد که بزرگ buybacks در سال گذشته به حال اتمام آنها. گنجانده شده است که در لیست هستند CSX, Lam تحقیقات چارلز شواب و Lennar.

غواص گفت: buybacks “رشد کرده است برای تبدیل شدن به یک منبع مهم ترین تقاضا برای سهام شرکت های بزرگ آمریکا به ویژه در سال های اخیر که برخی از منابع سنتی از تقاضا مانند فعال صندوق و صندوق های بازنشستگی شده اند و فروشندگان خالص.”

از سال 1950 سهم repurchases باید قریب 7 تریلیون به بازار اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>