‘یک فرانکشتاین آفرینش’: شاهزاده سعودی می گوید: ما از طرح صلح طول می کشد دور فلسطین در قلب و روح

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صلح خاورمیانه طرح یک “هیولا مفهوم” یک دولت فلسطینی است که قصد ندارم به پیشرفت هر بیشتر به گفته رئیس سابق اطلاعات عربستان.

آمریکا پرده برداری از آن مدتها در انتظار ابتکار صلح برای یک اسرائیلی-فلسطینی مقابله با هیاهو در اواخر ماه گذشته.

این پیشنهاد که تهمت تحویل ایستاده در کنار بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل را به اسرائیل بیشتر از آنچه در آن است به دنبال در طول چند دهه از جنگ است. این شامل اختلاف شهر اورشلیم و به رسمیت شناختن اسرائیل حاکمیت بر شهرک سازی در کرانه.

فلسطین را رد کرد آمریکا پیشنهاد آشکار در حالی که اسرائیل به شدت از آن پشتیبانی می کند.

“آنچه که من تا کنون دیده می شود که معامله آن است که تلاش برای ایجاد فلسطین آنچه که من می توانید تماس بگیرید و یک فرانکشتاین ایجاد” عربستان سعودی شاهزاده ترکی الفیصل گفت: CNBC هدلی قمار در hariri منا اجلاس در ابوظبی در روز سه شنبه.

آن است که “به طور کلی فقط یک هیولا مفهوم یک دولت فلسطینی. آن را بحق از سرمایه های بیت المقدس است که از آن محروم, به طوری که طول می کشد دور قلب خود و مرزهای خود در حال تعریف نشده است و طول می کشد دور روح خود را.”

“پس, آن است که رفتن به بسیار دور نه تنها در بخش ما از جهان — اما تمام جهان را رد کرد و آن را” الفیصل گفت.

کاخ سفید بود فورا در دسترس است به نظر در هنگام تماس با CNBC در روز سه شنبه.

یک گام به عقب ” در فلسطین

نظرات خود را بیا یک هفته پس از اتحادیه اروپا را رد کرد و بخش هایی از مغلوب ساختن پیشی جستن به طرح صلح خاورمیانه است.

بلوک که در زمان زمان برای پاسخ به منظور اجازه می دهد برای به اتفاق آرا از تمام اعضای آن گفت: Feb. 4 که طرح خروج از “توافق بین المللی پارامترهای” رویترز گزارش داد.

اسرائیل کرده است و وزارت خارجه پس از توصیف موقعیت اتحادیه اروپا به عنوان “تاسف بار و به حداقل می گویند عجیب و غریب.”

وقتی پرسیده شد که در مورد درک از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در منطقه الفیصل در پاسخ گفت: “در فلسطین قطعا آن را یک گام به عقب, من به شما گفتم. آنها را رها همه مشروع تاریخچه و وزن از شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه ها و اتخاذ یک دوره است که بسیار یک طرفه.”

“تا آنجا که به ایران مربوط می شود او را قطعا در نظر گرفته شده البته حق. چرا که ایران اجازه داد ایران به جای تبدیل شدن به یک شریک سازنده در خاورمیانه به عنوان یک مخرب بازیکن در خاورمیانه است.”

“پس reconvening که مذاکره و معامله است آنچه که او ارائه شده است. ایرانیان را پذیرفته نیست renegotiating معامله و من فکر می کنم آنها باید” الفیصل گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>