بیش از 40 مورد جدید از coronavirus تایید شده اند در قرنطینه کشتی کروز که در آن ده ها تن از انگلیسی ها به دام افتاده است.

در مجموع 61 مسافران روی عرشه کشتی الماس شاهزاده آلوده شده اند و 20 نفر از آنها شده اند همراهی کردن کروز لوکس بوش برای درمان بیشتر.

کشتی است که برگزار می شود به مدت دو هفته در بندر یوکوهاما در ژاپن – و در مورد 3,700 مردم در هیئت مدیره.

The Diamond Princess cruise ship, with over 3,700 people quarantined onboard due to fears of the new coronavirus, is seen anchored at the Daikoku Pier Cruise Terminal in Yokohama port on February 6, 2020. - Thousands of people were stranded aboard two cruise ships in Asia on February 6, quarantined by officials desperate to stem the spread of a deadly virus that has killed hundreds in China and spread panic worldwide. (Photo by Kazuhiro NOGI / AFP) (Photo by KAZUHIRO NOGI/AFP via Getty Images)
تصویر: کشتی کروز خواهد بود لنگر انداخت به مدت دو هفته

بسیاری شده اند پروری به کابین خود با یک رشته گردشگری در مقایسه با جو به یک “شناور زندان”.

ژاپن نیز انکار ورود مسافران خارجی در یکی دیگر از کشتی کروز – در حال حاضر سفر از هنگ کنگ به اوکیناوا – به دلیل مشکوک coronavirus موارد شناسایی شده در هیئت مدیره.

شیوع این بیماری در حال حاضر به کشته شدن حداقل 636 مردم در سرزمین اصلی چین با مجموع 31,161 موارد تایید شده.

با توجه به انگلیسی, توریستی روی الماس شاهزاده خانم مسافران داده می شود دماسنج خود را برای نظارت بر درجه حرارت و گفته شده است برای تماس با پزشکان اگر آنها به بالای 37.5 C.

بیشتر از Coronavirus

رشته های توریستی آلن از ناتینگهام گفت: آسمان خبر که کارکنان در کشتی لنگر انداخت بودند “کار قلب خود را” به بعد از آنها نگاه کنید اما در توصیف این وضعیت به عنوان “ترسناک”.

اعتقاد بر این است که 78 نفر با گذرنامه – از جمله خدمه در حال حاضر در الماس شاهزاده خانم.

آلن گفت: “ما واقعا نگران ویروس آن را به عنوان از دست ما (اما) آن است که صحبت کردن در یک نقطه که 61 مردم ما شده اند mingling با بیش از دو هفته آزمایش شده اند مثبت گرفته و خاموش کردن کشتی.

“برخی از مسافران آگاه هستند که برخی از مسافران آنها شده اند خوردن با در حال حاضر آزمایش شده است مثبت و حذف از کشتی و شما تعجب می کنم اگر آن را به شما بود که تست مثبت چگونه آن را کار کند.

“این یک وضعیت فوق العاده ای است که به مدیریت و روش ها به طور مداوم در حال توسعه برای دیدار با نیازهای شما. ما با اعتماد به نفس است که در حال حاضر همه چیز در حال انجام است.”

YOKOHAMA, JAPAN - FEBRUARY 06: Emergency service workers in protective clothing prepare to remove coronavirus victims from the Diamond Princess cruise ship while it is docked at Daikoku Pier where it will be resupplied and newly diagnosed coronavirus cases taken to hospital as it remains in quarantine off the port of Yokohama after a number of the 3,700 people on board were confirmed to have coronavirus, on February 6, 2020 in Yokohama, Japan. 20 passengers are confirmed to be infected with coro
تصویر: خدمات اورژانس کارگران را حذف کرده و تایید بیماران
Personnel dressed in white protective suits load relief supplies for passengers onboard the Diamond Princess cruise ship at the Daikoku Pier Cruise Terminal in Yokohama port on February 6, 2020. - Ten more people on a cruise ship off Japan's coast have tested positive for the new coronavirus, the health minister said February 6, raising the number of infections detected on the boat to 20. (Photo by STR / JIJI PRESS / AFP) / Japan OUT (Photo by STR/JIJI PRESS/AFP via Getty Images)
تصویر: بیش از 60 مسافر تشخیص داده شده اند

گروه های کوچک از مسافران هستند که مجاز به تعیین و کنترل عرشه منطقه برای برخی از نور روز و هوای تازه و ورزش, اما آنها درخواست شده است برای جمع شدن در گروه و یا در داخل یک متر از یکدیگر است.

آلن گفت که ماسک و دستکش نیاز به توان هنگامی که در خارج از کابین با زمان باقی مانده را صرف داخل مانیتورینگ دمای خوردن تحویل وعده های غذایی و تماشای رسانه های هلیکوپتر و قایق.

دیوید آبل یکی دیگر از برخی از 3,700 مردم سرگردان نوشت: در Facebook که او رزرو کروز خود را برای 50th wedding anniversary, و که آن را در حال حاضر مانند بودن در یک “شناور زندان”.

اما آلن گفت که اخبار آسمان بود که او در هیچ عجله “برای رفتن به صفحه اصلی و خطر گسترش آن بیشتر” پس از مورد سوم – یک مرد میانسال – تایید شد در انگلستان.

وزارت بهداشت و درمان گفت: او تشخیص داده شد در برایتون و انتقال به سنت توماس ” بیمارستان در لندن است اما نه اظهار نظر در گزارش او قرارداد این ویروس در سنگاپور است.

Journalists have congregated on the harbour
تصویر: روزنامه نگاران باید جمع در بندر
The Diamond Princess cruise ship, with over 3,700 people quarantined onboard due to fears of the new coronavirus, is seen anchored at the Daikoku Pier Cruise Terminal in Yokohama port on February 6, 2020. - Thousands of people were stranded aboard two cruise ships in Asia on February 6, quarantined by officials desperate to stem the spread of a deadly virus that has killed hundreds in China and spread panic worldwide. (Photo by Kazuhiro NOGI / AFP) (Photo by KAZUHIRO NOGI/AFP via Getty Images)
تصویر: هنوز هم وجود دارد برخی از 3,700 مردم در هیئت مدیره بوش
Passengers onboard the Diamond Princess cruise ship look out from their balconies as the ship docks at the Daikoku Pier Cruise Terminal in Yokohama port on February 6, 2020. - Ten more people on the cruise ship off Japan's coast have tested positive for the new coronavirus, the health minister said February 6, raising the number of infections detected on the boat to 20. (Photo by Kazuhiro NOGI / AFP) (Photo by KAZUHIRO NOGI/AFP via Getty Images)
تصویر: مردم بیشتر شده است پروری به کابین خود

تعداد موارد در الماس شاهزاده ژاپن ساخته شده است خانه را به بسیاری coronavirus بیماران در خارج از چین – ارشاد دولت بریتانیا برای اضافه کردن این کشور به سفر خود را از مشاوره با توجه به شیوع.

هر کسی که وارد شده از کشور و سرزمین در گذشته دو هفته و شروع به احساس ناخوشی توصیه شده است به خود منزوی و تماس با بیمه خدمات درمانی در 111 برای مشاوره:

  • چین
  • دلار هنگ کنگ
  • ژاپن
  • ماکائو
  • مالزی
  • سنگاپور
  • کره جنوبی
  • تایوان
  • تایلند

علائم به تماشای شامل سرفه و تب و تنگی نفس.

برای کسانی که از بازگشت مرکزی چین در شهر ووهان و هوبئی استان کانون شیوع آنها توصیه به ماندن در خانه اجتناب از تماس با افراد دیگر و تماس 111.

‘ما در حال قرنطینه به مدت دو هفته’

دو مورد اول در انگلستان تایید شد در ژانویه 31 – هر دو اقامت در یک هتل در نیویورک زمانی که آنها بیمار و یکی از آنها یک دانشجو در دانشگاه نیویورک در حالی که دیگر مربوط به آنها.

آنها در حال درمان در یک بیمارستان تخصصی واحد در نیوکاسل و بهداشت عمومی انگلستان اصرار به طور کلی خطر ابتلا به مردم در انگلستان باقی مانده است کم است.

Coronavirus ساخت حضور خود را احساس به مراتب بیشتر به شدت در تعدادی از کشورهای دیگر در سراسر جهان, اما اکثریت قریب به اتفاق موارد و مرگ و میر باقی می ماند محدود به چین و به طور خاص هوبئی.

Jaimuay Sae-ung
Coronavirus بازمانده جوک های خارج از بیمارستان

در میان کسانی که پس از ابتلا به کروناویروس یک دکتر که در تلاش برای هشدار دادن به دیگران در مورد شیوع.

Li Wenliang یک زن 34 ساله چشم پزشک مشغول به کار در ووهان روز جمعه درگذشت.

او زنگ خطر مطرح شده در مورد سارس-مانند بیماری در 30 دسامبر هنگامی که او با ارسال یک پیام به دانشکده پزشکی فارغ التحصیلان گروه هشدار آنها را به پوشیدن لباس های محافظ.

دکتر لی به آنها گفت که هفت نفر از محلی غذاهای دریایی بازار شده است تشخیص داده و قرنطینه در بیمارستان تنها برای پلیس در ووهان به او را متهم به “شایعه اذهان عمومی” و سعی کنید به سکوت او.

Worshippers wear masks at Che Kung Temple in Hong Kong
تصویر: نمازگزاران پوشیدن ماسک در Che کونگ معبد در هنگ کنگ
A member of the Thai Airways crew disinfects the cabin of an aircraft
تصویر: یک عضو از خدمه خطوط هوایی تایلند disinfects کابین هواپیما

دیگر مورد تایید شده – اما نه مرگ و میر – یک کودک در ووهان که تست مثبت فقط 36 ساعت بعد از متولد شدن جوانترین فرد شناخته شده به توان و حذف.

آن است که روشن نیست که چگونه نوزاد آلوده شد و هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است اگر این ویروس میتواند در رحم مادر است.

Zeng Lingkong مدیر نوزادان بیماری در ووهان بیمارستان کودکان گفت: چینی تلویزیون: “نوزاد بلافاصله جدا از مادر پس از تولد و تحت مصنوعی تغذیه.

“وجود دارد هیچ تماس نزدیک با پدر و مادر و در عین حال آن را مبتلا به این بیماری است.”

Women wear face masks in London
تصویر: زنان پوشیدن ماسک صورت در لندن
A man wears a face mask in Chinatown, London
تصویر: یک مرد می پوشد یک ماسک صورت در محله چینی ها در لندن

در خارج از سرزمین اصلی چین و ژاپن تا به حال در بسیاری از موارد با 86 در حالی که سنگاپور و تایلند و کره جنوبی به دنبال به راحتی پشت با 30 25 و 24 بود.

هنگ کنگ تا به حال 24 نفر و یک مرگ و تایوان و استرالیا و مالزی تا به حال 16 و 15 و 14 مورد بود.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

سیزده موارد از جمله دو کودک شناسایی شده در آلمان – همه را با لینک به یک تامین کننده قطعات خودرو که مقر خارج مونیخ شد بازدید یک مربی.

کشورهای دیگر با موارد ساخت تا حداقل 260 خارج از سرزمین اصلی چین شامل ایالات متحده و کانادا و هند است.

گسترده ای گسترش درخواست سازمان جهانی بهداشت برای اعلام جهانی اضطراری برای بهداشت عمومی در هفته گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de