دو رکود ؟ اقتصاد خطر بحران بدهی پس از مخارج محرک

فدرال رزرو ساختمان تصویر در شنبه 6 اوت 2019.

کارولین Brehman | CQ-رول تماس با گروه | گتی ایماژ

بحران اقتصادی در آورده با این بیماری همه گیر کوروناویروس به استقرار دولت در طول تاریخ گسترده مالی و هزینه های بسته برای حمایت از میلیون ها نفر از شهروندان خود و کسب و کار.

این هزینه های لازم برای حمایت از اقتصاد — توافق در آن بسیار است. اما بدهی های متحمل شده در طول زمان می تواند به معنای یک بحران عمیق تر و دو برابر کردن رکود اقتصادی برای برخی از کشورها با توجه به گزارش های اخیر.

“بحران بدهی ممکن است در آینده,” the Economist Intelligence Unit (EIU) نوشت: در اواخر ماه مارس است. “در حال حاضر دولت در حال ramping تا هزینه های مالی برای مبارزه با این بیماری همه گیر حفظ پایه های اقتصادی معماری و نگه داشتن کارگران در شغل خود. به عنوان یک نتیجه کسری مالی را به شدت افزایش می یابد در سال آینده.”

در حال حاضر در اوایل ماه ژانویه قبل از هر کشور تحمیل coronavirus مستندات بانک جهانی هشدار داد خطر تازه جهانی و بحران بدهی. آن را توصیف موج فعلی انباشت بدهی — که در آغاز سال 2010 به عنوان “بزرگترین و سریع ترین و گسترده ترین مبتنی بر افزایش” در جهانی استقراض از 1970s.

در نیمه اول سال 2019 جهانی رسید بدهی توسط $7.5 تریلیون هدف قرار دادن یک رکورد جدید بیش از $250 تریلیون, با توجه به, موسسه مالی بین المللی. “با هیچ نشانه ای از رکود انتظار ما این است که بدهی های جهانی بار به بیش از $255 تریلیون دلار در سال 2019 تا حد زیادی رانده شده توسط ایالات متحده و چین” از IIF نوشت: در اواخر سال 2019 — قبل از سال بود و قبل از هر کسی به صحبت کردن در مورد جهانی همه گیر.

در حال حاضر صندوق بین المللی پول در پروژه های که اقتصاد جهانی در این سال را “بسیار زیاد” رنج می برند بدترین بحران مالی از زمان رکود بزرگ به عنوان دولت ها در سراسر جهان گسترش مستندات و اقتصادی آتن به مبارزه با گسترش Covid-19. واشنگتن-بر اساس صندوق در حال حاضر انتظار دارد که اقتصاد جهانی به قرارداد 3 درصد در سال 2020 است. در ماه ژانویه, در مقابل, آن را تا به حال پیش بینی تولید ناخالص داخلی جهانی گسترش 3.3 درصد برای این سال است.

نیمی از جهان در حال حاضر خواست صندوق بین المللی پول برای کمک مالی سازمان رئیس Kristalina Georgieva گفت CNBC در چهارشنبه برجسته severety از بحران اقتصادی است.

کشورهای جنوب اروپا می تواند ضربه اول

به گزارش EIU هشدار داد که تحت چنین فشار بی سابقه ای و با یقین به چه مدت زمان بحران خواهد داشت متحده’ گزینه برای کشیدن خود را خارج از بدهی سوراخ پس از بحران فروکش در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای باریک.

در حالی که ریاضت اقتصادی استفاده شده است برای جلوگیری از بالا کسری مالی در گذشته از این بعید است که برای اثبات زنده در هر پست-بحران بازیابی با توجه به سطح تروما و اقتصادی ترین درد دنیا را تجربه کرده اند.

با هیچ واقع بینانه اقدامات در محل برای جلوگیری از بحران بدهی های مستقل دوم و به طور بالقوه عمیق تر ضربه می تواند آمار اقتصاد — به خصوص به شدت مدیون کشورهای توسعه یافته مانند ایتالیا و اسپانیا را تهدید سرایت به بیشتر بازارهای EIU هشدار داد. افزایش درآمد مالی از طریق افزایش مالیات خواهد بود ناخوشایند برای برخی از زمان و حتی ممکن است کافی نویسندگان گزارش نوشت. در بالا از آن ما می تواند سرمایه گذار اشتها برای همیشه بدهی تضعیف میکند.

“بسیاری از کشورهای توسعه یافته ممکن است در میان مدت برای پیدا کردن خود را در آستانه یک بحران بدهی” Agathe Demarais جهانی, پیش بینی مدیر برای EIU نوشت: در این گزارش.

“این است که با این واقعیت است که بسیاری از کشورهای اروپایی که در میان بدترین تحت تاثیر این بیماری همه گیر مانند ایتالیا و اسپانیا در حال حاضر ضعیف مالی مواضع قبل از شیوع کروناویروس.”

اسپانیا و ایتالیا هستند دوم در جهان و کشور بدترین ضربه در نظر coronavirus موارد پس از ایالات متحده آمریکا با 182,816 و 165,155 موارد از کروناویروس که از پنج شنبه به ترتیب با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع. ایتالیا ثبت نام بیش از 21,600 مرگ و میر ناشی از این بیماری و اسپانیا مرگ و میر است که در بیش از 19,100.

خیلی از جنوب اروپا است که هنوز هم بیش از سال از ریاضت Demarais اضافه شده است و وزن بالا بدهی کسری مالی و پیری جمعیت. “بحران بدهی در هر یک از این کشورها به سرعت گسترش به سایر کشورهای توسعه یافته و بازارهای نوظهور ارسال اقتصاد جهانی به یکی دیگر از, احتمالا, بسیار عمیق تر, بحران اقتصادی است.”

استیو برایس رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در استاندارد چارترد بانک خصوصی گفت: CNBC نمی کند و او را در واقعیت ببینید بدهی چرخه جلوتر است.

“ما جلوگیری از بدهی عظیم به طور پیش فرض چرخه اما در کوتاه مدت ما ممکن است برخی از بدتر اخبار” او گفت:, مرجع $349 میلیارد ایالات متحده کسب و کار کوچک نجات برنامه وام که از پول روز پنج شنبه. “به وضوح ما نیاز به برخی از کمک های مالی بیشتر. و به نظر می رسد که کمتر از امروز آسان تر از آن بود که دو سه هفته پیش” برایس گفت.

“ما هنوز هم فکر می کنم آن را از طریق آمده اما در کوتاه مدت اگر شما نمی توانید بسیار مثبت داده در بازگشایی اقتصاد و سپس بازارهای در حال رفتن به یک کمی آسیب پذیر در کوتاه مدت است.”

CNBC سام مردیت کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>