دموکراتیک رئیس جمهور می تواند تاثیر بزرگی در صنعت فن آوری — در اینجا که در آن نامزدها ایستاده مهم در مسائل مربوط به فن آوری

دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری (L-R) سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ دیابت الیزابت وارن (D-MA) دیابت برنی ساندرز (I-VT) معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، ctq (D-MN) وارد مرحله دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث در پاریس لاس وگاس در فوریه 19 سال 2020 در لاس وگاس, نوادا.

اتان میلر | گتی تصویر

رای دهندگان از 14 ایالت و یک خاک ایالات متحده میزبانی مقدماتی و قفقاز در سه شنبه باید مقدار زیادی از مسائل را در نظر بگیرید در انتخاب یک نامزد. علاوه بر مسائل بالا مانند بهداشت و درمان و اسلحه سیاست برخی از رای دهندگان ممکن است وزن نامزدهای دموکرات’ مواضع در فن آوری است.

آمریکایی ها شده اند به طور فزاینده ای نگران قدرت بزرگ شرکت های فن آوری مانند Facebook, گوگل, آمازون, اپل و مایکروسافت خوب بکار بردن بیش از اطلاعات شخصی خود و آینده شغلی چشم انداز. یک مرکز تحقیقات پیو بررسی نشان داد که نگرش نسبت به شرکت های با تکنولوژی soured در نیمه این دهه است. بین 2015 و 2019 درصد از بزرگسالان ایالات متحده پاسخ دهندگان گفت که شرکت های فن آوری اثر مثبت در راه رفتن چیزهایی در این کشور کاهش یافته و از 71 درصد به 50 درصد.

در میان نامزدهای دموکرات ماساچوست ایالت الیزابت وارن ساخته شده است که بزرگترین و قدیمیترین چلپ چلوپ با دیدگاه های خود را در صنعت فن آوری آزاد برنامه ریزی خود را به “شکستن فناوری بزرگ” در ماه مارس است. اما وارن است که نه تنها نامزد به وزن در مسائل مربوط به فن آوری که گسترش فراتر از آنتی تراست.

در اینجا چیزی است که رای دهندگان باید بدانید در مورد مواضع از بالا به رای گیری دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در کلید مسائل مربوط به فن آوری:

شکستن فناوری بزرگ

ایالت ورمونت برنی ساندرز گفت: در سی و رویداد سال گذشته که او را “کاملا” سعی کنید به شکستن Facebook گوگل و آمازون است. ساندرز است که شاید تنها دوم به وارن در آمادگی خود را برای اعلام حمایت از یک فروپاشی است.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg گفت که به عنوان یک نامزد برای او نیست احساس می کنم آن را مناسب برای دیکته کردن آنچه شرکت ها باید شکسته شود تا با توجه به مصاحبه خود با نیویورک تایمز هیئت تحریریه. اما او را توانمند کمیسیون تجارت فدرال برای ارزیابی بهتر و رسیدگی به رفتار ضد رقابتی توسط شرکت فنی او گفت: در سی ان ان تاون هال در ماه آوریل است.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: ما باید “نگرانی در مورد تمرکز قدرت” در مصاحبه با نیویورک تایمز هیئت تحریریه. صنعت فن آوری با تجربه نسبتا مثبت درمان در دولت اوباما اما بایدن گفت تحریریه “وجود دارد که در آن [رئیس جمهور سابق باراک اوباما] و من مخالفت کرد.”

ماساچوست ایالت الیزابت وارن بود که برای اولین بار در خارج از دروازه با پیشنهاد او برای شکستن بزرگ با تکنولوژی. از آن پس او را حفظ مداوم طبل در موضوع. وارن متعهد شده است که به نوبه خود بزرگ کمک های مالی از فناوری بزرگ مدیران به شانه خالی کردن هر گونه سوال از نفوذ هر چند آن را به طور کامل روشن نیست چه کمپین شمارش به عنوان آستانه در.

ایالت مینه سوتا ctqبالا دموکرات در سنا آنتی تراست کمیته فرعی گفت: “این موضوع تحکیم است underrated ترین موضوع مورد بحث در زمان ما” در مصاحبه با تایمز هیئت تحریریه. Klobuchar گفت قوی ضد تراست اجرای شامل به دنبال در گذشته ادغام مانند Facebook و Instagram. در سال گذشته Klobuchar معرفی قوانین به روز رسانی آنتی تراست اجرای, از جمله با تغییر بار بر روی شرکت ها برای ثابت کند که بسیار بزرگ ادغام درد نکنه رقابت است.

سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگمیلیاردر فن آوری و رسانه های مغول خود گفت: جیوه اخبار در ماه ژانویه که وارن و ساندرز نیست “می دانم آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد” وقتی که می آید برای شکستن بزرگ شرکت های فن آوری. او گفت که او باز است به باریک تر اشکال اجرای.

دیجیتال و حریم خصوصی

ساندرز گفت: Vox “آمریکایی ها باید این حق را به خود داده و وجود دارد که باید سخت مجازات برای شرکت های که در حال غفلت در حفاظت از آن داده است.” او افزود که وجود دارد باید نظارت بر جمع آوری و فروش از مصرف کننده اطلاعات به ویژه توسط شرکت های فن آوری مانند Facebook.

Buttigieg گفت: در یک مصاحبه پادکست که او معتقد است که آمریکایی ها باید “حق فراموش شده” شبیه به آن اعطا شده به شهروندان اتحادیه اروپا. Buttigeg گفت: روزنامه نگار Kara Swisher در Recode رمزگشایی پادکست “ما نیاز به برخی از سطح از رابطه با ارزش است که ایجاد شده است به نام ما.” یک نسخه ایالات متحده از “حق فراموش شدن” احتمال افزایش جدی متمم اول قانون اساسی مسائل اما Buttigieg استدلال شرکت های فن آوری در حال حاضر تصمیم گیری در اطراف گفتار “از آنجا که سیاست جهانی نمی کند آن را کشف کردن.”

بایدن گفت: بار تحریریه “ما باید تنظیم استانداردهای نیست بر خلاف اروپایی ها انجام می دهند نسبت به حفظ حریم خصوصی” در حالی که صحبت کردن در مورد انواع مسائل مربوط به فن آوری. اتحادیه اروپا گل سرسبد سیاست حفظ حریم خصوصی به طور کلی حفاظت از داده ها و مقررات (GDPR) به شهروندان کنترل بیشتری بر روی داده های خود از جمله حق برای پیدا کردن که چرا یک شرکت ذخیره سازی داده های خود را را انتخاب کنید و برای انتقال آن به دیگری ارائه می کند.

وارن پیشنهاد کرده است قانونی که اجازه می دهد مدیران شرکت با بیش از 1 میلیارد دلار در درآمد سالانه برگزار شد با عنوان جرم جنایی مسئول در مورد جایی که آنها در بر داشت که عمل تسامح و نقض قانون مدنی تأثیر داده های شخصی از 1% از یک دولت و یا مردم آمریکا.

Klobuchar امضا کرده است و بر روی یک کلید دموکراتیک حریم خصوصی لایحه در مجلس سنا که اجازه می دهد کشورها همچنان به صدور و اجرای خود را با قوانین حفظ حریم خصوصی و به افراد این حق را به خود پرونده های حقوقی علیه شرکت های آنها احساس نقض حقوق خود است.

بلومبرگ نشان داده است یک اولویت برای ثبات در فدرال دیجیتال حریم خصوصی قوانین ظاهری به چین با محافظه کاران که می خواهند یک قانون فدرال که جلوگیری دولت قانون با توجه به مصاحبه با جیوه اخبار.

رمزگذاری و پشتی

ساندرز گفت: Vox او مخالف “مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای وادار کردن شرکت ها برای ایجاد به اصطلاح “درب پشتی” برای رمزگذاری فن آوری — حمله اول و چهارم اصلاحات که در نهایت همه ترک کمتر امن است.” او همچنین گفت: “فن آوری می تواند سپر مردم از سیستم قضایی به خصوص وقتی که می آید به یقه سفید و سایر جرائم مالی.”

Buttigieg گفت بورسی “End-to-end encryption باید هنجار” اما “ما همچنین نیاز به اطمینان حاصل شود که اجرای قانون دسترسی به ابزار آن نیاز به نگه داشتن همه ما امن است.” او تلاش برای “افزایش استانداردهای قانونی” برای مقامات دولتی در تلاش برای به دست آوردن دسترسی به داده ها با ابزارهای جدید مانند حکم دادگاه و اثبات تمام گزینه های دیگر خسته شده اند.

بایدن نشده اظهار نظر مقدار در رمزگذاری این چرخه انتخابات اما او معرفی یک ضد تروریسم لایحه در سال 1991 است که باید با اجازه مقامات دولتی برای به دست آوردن اطلاعات و ارتباطات از خدمات الکترونیکی ارائه دهندگان “در هنگام مناسب مجاز توسط قانون.” در حالی که این لایحه تبدیل به قانون و تکنولوژی به سرعت در حال تکامل در سال دخالت قانون یادآور دادستان کل ویلیام Barr تماس برای شرکت های فن آوری برای ساخت یک راه برای اجرای قانون دسترسی به رمزگذاری دستگاه ها و پیام ها با یک حکم.

وارن گفت: “دولت می تواند در اجرای قانون و حفاظت از امنیت ما بدون زیر پا گذاشتن روی آمریکایی ها می اندازد. افراد متمم چهارم قانون اساسی حق در برابر ضمانت جستجو و تشنج است و نباید تغییری در عصر دیجیتال” با توجه به پاسخ او به Vox سوال.

Klobucharدادستان سابق ابراز درک درستی از اجرای قانون چالش ها در طول سال 2016 بن بست بین اپل و دفتر تحقیقات فدرال که درخواست کمک به باز کردن قفل آی فون استفاده می شود توسط یک تیرانداز در یک حمله در سن Bernadino کالیفرنیا. Klobuchar در بیانیه ای گفت به MinnPost در آن زمان که “بسیار واقعی خطرات ارائه شده به عنوان جنایتکاران و تروریست ها به طور مداوم در تلاش برای استفاده از آخرین فن آوری برای فرار از دستگیری و محکومیت” و اضافه کرد که “هر گونه پیشنهاد که می تواند امنیت اطلاعات در دسترس عموم می تواند مانع از تلاش ها برای محافظت از آمریکا کسب و کار و مصرف کنندگان از حملات سایبری توسط مجرمان و دولت های خارجی.”

بلومبرگ به حفر صنعت فن آوری برای مقاومت در برابر تماس به ساخت یک backdoor به رمزگذاری برای مقامات دولتی در یک سال 2016 وال استریت ژورنال op-ed زیر عمومی مبارزه بین اپل و FBI بیش از بازکردن سن Bernadino تیرانداز تلفن. بلومبرگ اذعان رمزگذاری مزایای برای افرادی که تحت رژیم های سرکوبگر اما گفت: “ما کار می کنند برای تضعیف رژیم های سرکوبگر در راه است که مصالحه نیست ما خود ایمنی است و ما باید انتظار tech رهبران برای کمک به راه است.”

بخش 230

ساندرز گفت: بورسی که بخش 230 قانون محافظت از سیستم عامل های آنلاین از مسئولیت قانونی خود را برای کاربران, پست, پیش نویس بود “و قبل از زمان عصر حاضر جوامع بیان و توسعه فن آوری.” ساندرز گفت: “با کارشناسان و طرفداران به اطمینان حاصل شود که این بزرگ و شرکت های سود آور هستند مسئول برگزار می شود که فعالیت های خطرناک رخ می دهد در سازمان دیده بان خود را در حالی که حفاظت از حق اساسی آزادی بیان در این کشور و مطمئن شوید که گروه های جناح راست نمی سوء استفاده از قوانین و مقررات برای پیشبرد دستور کار خود.”

Buttigieg نشده روشنی موضع خود را در بخش 230 اما پیشنهاد شرکت های فن آوری باید مسئولیت بیشتری را برای نقش خود را در گسترش نفرت آنلاین و باید مورد نیاز برای ریشه کن کردن اطلاعات غلط در تبلیغات سیاسی. Buttigieg گفت: Vox او را “شناسایی سیستم عامل آنلاین و شرکت های دیگر که حاضر به برداشتن قدم برای جلوگیری از استفاده توسط گروه نفرت.”

بایدن گرفته افراطی ترین دیدگاه نامزدهای دموکرات وقتی که می آید به بخش 230 گفتن بار در هیئت تحریریه آن “باید لغو … برای [Facebook مدیر عامل علامت] زوکربرگ و سیستم عامل های دیگر.” دیگر نامزدها گرفته اند و نه یک روش قوی در بخش 230 به احتمال زیاد دلیل آن را نیز اجازه می دهد تا به صورت آنلاین سیستم عامل را به شرکت در “حسن نیت” محتوای اعتدال به حذف موذی ترین مطالب از سایت های خود را بدون ترس از پیامدهای قانونی.

وارن گفت: در یک کمپین برنامه ریزی که او را “فشار برای قوانین جدید که اعمال سخت مدنی و کیفری مجازات آگاهانه انتشار این نوع از اطلاعات است که صریح و روشن منظور تضعیف پایه حق رای” با اشاره به اطلاعات نادرست در مورد رای گیری در انتخابات آمریکا. او به نام در تکنولوژی سیستم عامل به مسئولیت پخش كردن, دروغ, درخواست از آنها برای به اشتراک گذاری منابع و حتی باز کردن اطلاعات در مورد الگوریتم های خود را و اجازه می دهد تا به کاربران برای انتخاب کردن به طوری که آنها لازم نیست به موضوع به تقویت مواد.

Klobuchar گفت: بخش 230 “چیز دیگری است که ما قطعا باید نگاهی به ما نگاه کنید که چگونه ما می توانیم بیشتر در پاسخگویی” در مصاحبه ای در جنوب, جنوب غرب ثبت شده برای Recode رمزگشایی پادکست. اما او گفت: آن را نه هدف “از بین بردن” شرکت های فن آوری.

بلومبرگ گفت: شرکت رسانه های اجتماعی برگزار می شود باید به مشابه استانداردهای قانونی به عنوان رسانه. در مصاحبه با جیوه, اخبار بلومبرگ گفت: “جامعه باید به حمایت است که ما باید از فشار مسئولیت فقط به دلیل آن کمک می کند تا آنها را به پول بیشتر است.” او را متوقف کوتاه گفت: بخش 230 باید لغو و گفت: او نمی دانست که بخشی از این قانون باید تغییر داده است.

بی طرفی خالص

ساندرز شده است مدت طولانی است که آوازی از حامیان بی طرفی خالص مفهوم که ارائه دهندگان پهنای باند نباید اجازه داده شود برای جلوگیری و یا کاهش سرعت دسترسی به وب سایت و یا نیاز به پرداخت برای ارائه سرعت سریع تر. هنگامی که کمیسیون فدرال ارتباطات رئیس Ajit Pai دستور net neutrality به لغو در سال 2017, ساندرز گفت: این تصمیم بود “فاحش حمله ما دموکراسی است.” او طرفداران برای برقراری بی طرفی خالص در مبارزات انتخاباتی خود طرح.

Buttigieg گفت در توییتر در سال گذشته او را “بی طرفی خالص قانون زمین.” Buttigieg یکی از 100 شهرداران به ثبت نام در این شهرستانها باز اینترنت تعهد در حالی که در اتاق که نیاز به ارائه دهندگان اینترنت انجام کسب و کار با کسانی که بخشی از این تعهد به پیروی از اصول بی طرفی خالص.

بایدن گفته است که بسیار بر بی طرفی خالص اما او قبلا موقعیت خود را به عنوان یک شکاک. در سال 2006 در حالی که خدمت به عنوان یک سناتور دلاور در قوه قضائیه کمیته بایدن گفت: به نظر نمی رسد لازم است به معرفی یک پیشگیرانه قانون است چرا که اگر تبعیض می ترسید با بی طرفی خالص طرفداران اتفاق می شود وجود چنین نمایشی عمومی پاسخ داد که “رئیس مورد نیاز خواهد بود برای برگزاری این جلسه در این بزرگترین اتاق در کنگره وجود خواهد داشت خطوط سرگردان تمام راه را به پایین به کاخ سفید است.” دولت اوباما که او در آن خدمت کرده است اما یک قهرمان بی طرفی خالص.

وارن حمایت در سنا برای بازگرداندن بی طرفی خالص قوانین و گفت: در سال 2018 که خود را لغو “است و شرکت های بزرگ حرص و آز و فساد روی آن نوشته شده است.” در طرح او برای “سرمایه گذاری در مناطق روستایی و آمریکا و” وارن گفت: او را تعیین FCC کمیسیون که بازگرداندن بی طرفی خالص.

Klobuchar علنا پشتیبانی بی طرفی خالص در سنا خواستار قوانین “مهم حمایت” و گفت: FCC را رای به از بین بردن آنها را “به ضرر مصرف کنندگان به خصوص در مناطق روستایی است. آن را به محدود کردن رقابت است. و از آن خواهد صدمه دیده کوچک کسب و کار و کارآفرینی و نوآوری است.” او در “برنامه ریزی برای آینده از کار و تغییر اقتصاد” Klobuchar به وعده “کار برای تدوین قوی بی طرفی خالص اصول و فوری پیشرفت در 100 روز اول [به عنوان رئیس جمهور] با استفاده از فدرال پیمانکاری نیاز به تشویق ارائه دهندگان پهنای باند به افتخار بی طرفی خالص اصول و ترویج اینترنت آزاد و باز.”

بلومبرگ نشده گفت: مقدار در هر صورت در مورد بی طرفی خالص در این مرحله در مبارزه است.

چین و تعرفه ها

ساندرز گفت: “ما نیاز جدید تجارت و سیاست است که عادلانه به کار مردم این کشور نه تنها به مدیران اجرائی اما به طور معمول من فکر می کنم برگ برنده می شود آن را اشتباه در نظر پیاده سازی” با توجه به بورسی. ساندرز گفت: در سی سال گذشته او خواهد بود “البته” با استفاده از تعرفه ها برای رسیدن به یک معامله با چین اما تنها “مورد استفاده در یک راه منطقی در چارچوب گسترده و معقول و تجارت سیاست.”

Buttigieg گفت: در سی سال گذشته است که آن را “یک احمق ماموریت به فکر می کنم شما خواهد بود قادر به گرفتن چین به تغییر اصول خود را مدل اقتصادی توسط poking آنها را در چشم با برخی از تعرفه ها.” در ماه ژوئن بحث دموکراتیک Buttigieg مشترک نگرانی های خود را با چین پیشرفت در تکنولوژی و گفت: “چین در حال سرمایه گذاری به طوری که آنها می تواند به زودی قادر به اجرای محافل در اطراف ما در هوش مصنوعی و این رئیس جمهور است که تثبیت شده در این رابطه که اگر همه که اهمیت تعادل در ماشین ظرفشویی… بزرگترین چیزی که ما باید انجام دهیم این است که سرمایه گذاری در خود ما داخلی رقابت است.”

بایدن گفت: در یک سخنرانی در تابستان گذشته است که اگر آمریکا نتواند به قانون برای مقابله با چین آن را “نگه دارید در حال حرکت و سرقت از شرکت آمریکایی” فن آوری و مالکیت معنوی. او حمایت از ایجاد “جبهه متحد” از شرکای اقتصادی است که می تواند نگه چین پاسخگو باشد. بایدن در آن زمان گفت: “وجود دارد بدون قصد بازگشت به کسب و کار به طور معمول در تجارت با من.”

وارن گفت: در سال 2018 است که سیاست ایالات متحده در قبال چین بوده است “گمراه” برای سال و “در حال حاضر ایالات متحده سیاستگذاران شروع به نگاه بیشتر به شدت در فشار چین به باز کردن بازارهای بدون خواستار گروگان قیمت دسترسی به تکنولوژی آمریکا” به گزارش رویترز،. در یک کمپین وبلاگ پست وارن گفت: “تعرفه یک ابزار مهم [اما] آنها نه توسط خود یک راه حل دراز مدت برای ما شکست خورده و تجارت در دستور کار است و باید بخشی از یک استراتژی گسترده تر است که این دولت به وضوح فاقد است.”

Klobuchar گفته است می توانید آن را حس برای استفاده از تعرفه های, اما وجود دارد که نیاز به یک سطح از قوام به هر دو وعده ها و تهدید های ساخته شده در این فرآیند است. او با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه ها به عنوان بیش از حد گسترده و صدمه زدن به متحدان در این روند در طول ماه سپتامبر بحث دموکراتیک.

بلومبرگ گفت: در اخیر بحث دموکراتیک است که “ما باید برای مقابله با چین اگر ما در حال رفتن به حل بحران آب و هوا.” پرداختن به گذشته خود گفته است که رئیس جمهور چین است نه یک دیکتاتور بلومبرگ گفت: “او در خدمت به دستور دفتر سیاسی” است که “شما می توانید مذاکره با او. این دقیقا کاری است که ما باید انجام دهیم آن را به نظر می رسد که آن را در مورد علاقه خود را در علاقه مردم به انجام آنچه ما می خواهیم به انجام پیروی از قوانین به خصوص سرقت مالکیت معنوی; پیروی از قوانین در نظر موافقت نامه های تجاری که ما در حال متقابل و به همان اندازه در هر دو جهت.”

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort analbetroadYabancı Dizi İzlemobil ödeme bozdurmamecidiyeköy escort