یک coronavirus واکسن نمی تواند منطقی انتظار می رود تا پایان سال 2021 استاد می گوید

یک واکسن برای Covid-19 آماده خواهد شد تا پایان سال آینده با توجه به دیل Fisher, رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) شیوع جهانی هشدار و پاسخ شبکه.

که جدول زمانی خواهد بود “بسیار معقول” انتظار دلیل لازم فاز 2 و 3 محاکمات از هر واکسن برای تضمین ایمنی و اثر فیشر توضیح داد. وجود دارد همچنین نیاز به یک سطح شیب دار بالا در تولید و توزیع و همچنین به عنوان در واقع تجویز واکسن, او گفت:.

فیشر گفت: “ما در حال حاضر در هدف” برای یک واکسن در سال 2021 با پنج فاز 1 مطالعات در حال حاضر در جریان است.

“ما همیشه احساس کرده ام که در مورد, آوریل, مه, ما خواهد بود در فاز 1 مطالعات بنابراین این به این معنی بالقوه واکسن اختراع شده اگر دوست دارید; ما در حال حاضر در تلاش آن در افراد اساسا برای دیدن اگر آن را امن” فیشر گفت CNBC “نشانه های خیابانی آسیا” در روز دوشنبه.

جاری محاکمه خواهد اجازه می دهد “در اوایل مجموعه ای از داده ها” برای ارزیابی اینکه آیا پتانسیل واکسن “در واقع با این نسخهها کار” قبل از بزرگتر محاکمه در ایمنی و اثر بخشی می تواند انجام شود گفت: فیشر که همچنین یک مشاور ارشد در بیماری های عفونی بخش در دانشگاه ملی بیمارستانی در سنگاپور است.

فیشر همچنین گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات به Sunday — که او با اعتماد به نفس یک coronavirus واکسن می توان توسعه یافته تا پایان سال 2020 — بود “کمی زودرس است.”

جدول زمانی به صورت بالقوه coronavirus درمان

نتایج اولیه از آزمایش های بالینی برای Gilead Sciences’ ضد ویروسی remdesivir شده اند امیدوار کننده نشان می دهد, آن می تواند کوتاه شدن زمان بهبودی برای بستری coronavirus بیماران. سازمان غذا و دارو است و پس از اعطا اضطراری با استفاده از مجوز برای مواد مخدر است.

با وجود بسیار مثبت اطلاعات در remdesivir آن است که هنوز هم به دور از ثابت دارو تعجب ما خیلی دوست دارم برای دیدن به گفته فیشر.

اما در نهایت بهترین دفاع در برابر Covid-19 خواهد بود یک واکسن که “دریافت ایمنی عمومی برای جلوگیری از این کار” فیشر گفت. طبیعی گله ایمنی بود و نه راه رفتن, او گفت:. گله ایمنی اشاره به یک وضعیت که در آن مردم به اندازه کافی در یک جمعیت را تبدیل به ایمنی بدن به یک بیماری به طوری که آن را به طور موثر متوقف می شود این بیماری از گسترش.

تا زمانی که یک واکسن آماده است هر فرد برای درک نقش آنها را به بازی در بهداشت عمومی فیشر گفت. او تاکید کرد که باید به طور مستمر “پیام” است.

به جای فقط با تکیه بر تماس با ردیابی اقدامات ساده از جمله تلاش های اجتماعی فاصله ارائه خود در بیمارستان و رفتن زمانی که بیمار بودند “بسیار مهم” و لازم فیشر گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>