باراک اوباما توصیف کرده است دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک “هرج و مرج فاجعه”.

در یک کنفرانس به بیرون درز تماس با اعضای سابق دولت رئيس جمهور سابق گفت: “آنچه ما در حال مبارزه علیه این روند بلند مدت است که در آن بودن و خودخواه بودن قبیله ای بودن تقسیم و دیدن دیگران به عنوان دشمن – که تبدیل به یک قوی تر ضربه در آمریکا زندگی است.”

آقای اوباما گفت که جهان در پاسخ به این COVID-19 شیوع شده بود “anaemic و پر از لکه”.

Donald Trump points finger at China again over coronavirus
تهمت و سرزنش چین برای شیوع

اگر چه او گفت که خرید اینترنتی از کروناویروس در آمریکا شده اند بد “حتی با بهترین دولت” وی افزود: “از آن شده است مطلق هرج و مرج فاجعه وقتی که طرز فکر – از “آنچه در آن برای من’ و ‘به معامله با هر کس دیگری’ – وقتی که طرز فکر است operationalised در دولت ما.”

سابق رئیس جمهور نیز قول داد او خواهد بود “مبارزه به عنوان سخت به عنوان من می توانم برای جو بایدن” پیش از ماه نوامبر انتخابات.

با بیش از 75 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده تا به حال بیشتر مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیش از هر کشور دیگر. تقریبا 1.3 میلیون نفر آلوده شده اند وجود دارد تا کنون.

آقای اوباما ساخته شده است چند نظرات عمومی درباره آمریکا در پاسخ به این گیر و حتی به عنوان آقای تهمت متهم کرد دولت او از عدم ذخیره منابع.

بیشتر از Covid-19

کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany توصیف کرده است آقای مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus به عنوان “بی سابقه” و ادعا کرد رئیس جمهور اقدامات باید کمک به صرفه جویی در آمریکا زندگی می کند.

“در حالی که دموکرات ها بودند که به دنبال یک شم جادوگر هانت علیه رئیس جمهور تهمت رئيس جمهور تهمت بود تعطیل سفر از چین است. در حالی که دموکرات ها را تشویق تجمع جرم رئيس جمهور تهمت بود استقرار PPE پنکه و تست در سراسر کشور,” او گفت:.

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

نظرسنجی ها نشان می دهد که مسابقه بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جو بایدن تنگ است با فقط شش ماه برای رفتن تا زمانی که آمریکایی ها رای خود را.

آقای اوباما در سخنان اول شد به گزارش اخبار یاهو و رئیس جمهور سابق است کاهش یافته است به نظر نشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net