یک شناور-مانند دستگاه طراحی شده است برای تولید برق از اقیانوس در حال توسعه در اسکاتلند

عکس گرفته شده در Staffin, انگلستان

جان ریچی | EyeEm | گتی ایماژ

یک خدمات دریایی شرکت مستقر در اسکاتلند اعطا شده است £1 میلیون ($1.29 میلیون) قرارداد به ارائه 50 تن موج انرژی مبدل طراحی شده به نوبه خود جنبش از دریا به برق.

Malin انرژیهای تجدید پذیر خواهد ساخت نیم-مقیاس نسخه از این دستگاه لقب Archimedes Waveswing برای AWS, اقیانوس, انرژی, با مسئولیت محدود (AWS). کیت خواهد بود ساخته شده و سپس با هم در یک سایت در شهر رنفرو در نزدیکی گلاسکو.

AWS توصیف کرده است که فن آوری به عنوان یک “مستغرق قدرت موج شناور” که “در واکنش به تغییرات در زیر آب دریا فشار ناشی از عبور امواج.” مستقیم درایو ژنراتور استفاده می شود به نوبه خود این جنبش و یا حرکت به برق.

این Waveswing توسعه شده است از طریق تامین انرژی موج اسکاتلند رمان موج انرژی مبدل طرح. راه اندازی در سال 2014 موج انرژی اسکاتلند بودجه توسط دولت اسکاتلند.

“این پروژه خاص را قادر می سازد به استفاده از تخصص خود را در hydraulics, برق, هوا, سیستم های مخازن تحت فشار و مهار تحویل جدایی ناپذیر قطعه از تجهیزات برای موج انرژی بخش” Malin دریایی بن Sharples گفت: در بیانیه صادر شده هفته گذشته.

اتحادیه اروپا توصیف کرده است “اقیانوس انرژی” به عنوان هر دو فراوان و تجدید پذیر. به نوبه خود, اسکاتلند است به چندین شرکت و پروژه به دنبال مهار این نوع از قدرت است.

در دسامبر 2019 ادینبورگ-دفتر مرکزی نوا نوآوری گفت: آن صادر شده بود با یک مجوز برای توسعه پروژه در خلیج فاندی, Nova Scotia. این شرکت گفت: در مجموع 15 جزر و مد جریان توربین می تواند نصب شود تا سال 2023. این پروژه با توجه به نوا و نوآوری و تولید برق به اندازه کافی به قدرت 600 خانه.

در پایان ژانویه سال 2020 اعلام شد که یک جریان جزر و مدی برق پروژه های اسکاتلند فرستاده بود بیش از 13.8 گیگاوات ساعت (گیگاوات ساعت) برق به شبکه در سال 2019 یک رکورد است که تقریبا دو برابر قبلی بالا از 7.4 گیگاوات ساعت.

این 13.8 گیگاوات ساعت برق صادر شده در سال 2019 برابر به طور متوسط سالانه مصرف برق حدود 3,800 “معمولی” خانه در انگلستان با توجه به Simec آتلانتیس انرژی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>