انفجار درآمد اخبار در حال آمدن است اما بازار ممکن است بیشتر متمرکز در زمانی که اقتصاد را بازگشایی

یک مرد می پوشد یک ماسک محافظ به عنوان او راه می رود گذشته بازار بورس نیویورک در گوشه ای از دیوار و خیابان های گسترده در طول شیوع کروناویروس در شهر نیویورک, نیویورک, ایالات متحده, مارس 13 سال 2020 است.

لوکاس جکسون | ایسنا

درآمد از, IBM, Netflix, Coca-Cola و ده ها تن دیگر انتظار می رود در هفته های پیش رو, اما به عنوان دولت آتن در حال حاضر رسیدن به یک ماه در آستانه, بازار بیشتر احتمال دارد به تجارت در ویروس عناوین و اخبار درباره بازگشایی اقتصاد است.

نیز وجود دارد برخی از آمارهای اقتصادی از جمله فروش خانه های موجود در دوشنبه و کالاهای بادوام در روز جمعه. اما در این هفته مدعیان داده که دوباره خواهد شد بیشتر مربوط به اقتصاددانان سازمان دیده بان برای دیدن اینکه آیا تعدادی از کارگران به دنبال ادعا می کند در حال حاضر به اوج خود رسید و اینکه آیا وجود دارد هر گونه علائم برخی از آنها از بازگشت به شغل به عنوان بودجه دولت رسیدن به دست صاحبان کسب و کار.

در هفته گذشته سهام بالاتر بودند اما وجود یک واگرایی با داو تا کمتر از 2.2 درصد در 24,242 و نزدک افزایش 6% برداشته فناوری و بیوتکنولوژی. S&P 500 به 3 درصد در هفته است و در حال حاضر 31 درصد آن مه پایین.

سهام به دست آورد در میان نشانه هایی از شیوع ویروس به اوج خود رسید و برخی از reopenings می تواند شروع به آرامی در چند هفته آینده.

بازار نیز منعکس جمعه به عنوان نتایج حاصل از مطالعه اولیه از جلعاد مواد مخدر نشان داد وعده با موارد شدید coronavirus. سهام تکنولوژی شد تا حدود 4% برای هفته سلامت و مراقبت بود تا بیش از 5 درصد در حالی که مصرف کننده اختیاری سهام led با به دست آوردن بیش از 6٪.

“به عنوان ویروس اخبار می رود بنابراین ریسک دارایی. مردم انتظار بد اقتصادی گفت:” پاتریک Leary رئیس استراتژیست بازار در Incapital. “داده است که همه انتظار بود وحشتناک. تنها داده های اقتصادی ما واقعا می توانید نگاه کنید در حال حاضر و شروع به اندازه گیری است که ادعا می کند اطلاعات در روز پنج شنبه.” همانطور که در آوریل 11, بیش از 22 میلیون نفر از کارگران ادعا مزایای بیکاری بیش از چهار هفته دوره به عنوان متحده تعطیل و مدارس و رستوران ها و فروشگاه ها و بسیاری دیگر از کسب و کار بسته و یا مجبور شدند به کاهش.

نمودارهای مهم هستند

تحلیلگران که به تماشای نمودار سهام می گویند ویژگی های سطوح ادامه خواهد داد به یک قدرتمند کشش در بازار, از آنجا که بسیاری از معامله گران باید مجموعه ای از رایانه های خود را به تجارت در اطراف آن اعداد.

مثلا S&P 500 به حال زمان سخت عبور از میانگین متحرک 50 روزه جمعه کاهش یافت و پس از آن ابتدا لبه نزدیک 2,862 در معاملات صبح. اما در پایان روز معاملاتی آن شکست را از طریق آن سطح صعودی به 2,874 یک نشانه مثبت برای روز دوشنبه باز است. 50 روز به معنای واقعی کلمه است که متوسط قیمت بسته شدن برای S&P قبلی 50 جلسه است. ویژگی های تحلیلگران بر این باورند تماشای در حال حرکت به طور متوسط آنها را می دهد یک ابزار مهم برای روند قیمت و حرکت است.

باب عروسک Nuveen ارشد حقوق صاحبان سهام استراتژیست گفت: او معتقد است که بازار طی آن خرس بازار پایین در مارس 23, اما آن را می تواند یکی دیگر از شیرجه به سمت پایین در برخی از نقطه.

“من [پایین] هدف 2,350. ما صرف 36 ساعت زیر که کردم و به 2,192 فتح کرد گرفته شد. اگر وجود دارد ثانویه پایین و سپس احتمالا کمترین شانس است 2,350,” او گفت:. “من مطمئن هستم که ما در حال رفتن به رفتن وجود دارد و بر اساس دو چیز قدرت تجمع و دو محرک. آن بوده است بسیار جذاب است.”

عروسک گفت: پس از اولین ضربه خاموش فاز به ماه مارس پایین فاز دوم بازار خرس نوع متلاطم تجاری است که منجر به نوسانات هر دو بالاتر و پایین تر است.

“سپس شما می توانید فاز دو که یک اره دو سر بریدن مد و پرش آن را در همه جا. … شما نوع از سرگیجه و سپس شما را به ثانویه کم است.” عروسک گفت. و سپس در نهایت بازار حرکت می کند تا جایی که قیمت به درآمد و نسبت درآمد به طور کلی مهم خواهد دوباره.

“آنچه رانندگی از بازار است نه درآمد. آنچه رانندگی از آن است که از منظر تحلیل تکنیکی” گفت: عروسک.

آنچه در مورد درآمد

اول درآمد سه ماهه شروع به رول در طول هفته گذشته با شروع از بانک های بزرگ. تا کنون بر اساس واقعی گزارش و پیش بینی های سه ماهه اول درآمد انتظار می رود به پایین 14.5 درصد در سه ماهه اول بدترین سه ماهه پس از بیش از 15 درصد کاهش در سه ماهه سوم 2009. همانطور که برای سه ماهه دوم یک مقدار واضح تر 27.3% کاهش است و انتظار می رود با توجه به I/B/E/S داده ها از Refinitiv.

آی بی ام گزارش روز دوشنبه در حالی که Coca-Cola, Netflix, مسافران و Texas Instruments انتشار نتایج سه شنبه. AT&T هواپیمایی دلتا و Intel استون و الی لیلی در گزارش پنج شنبه. امریکن اکسپرس و Verizon در حال انتظار جمعه.

عروسک گفت که او انتظار دارد بازار به گوش دادن به نظرات از مدیران شرکت در کنفرانس تلفنی, اما نادیده گرفتن درآمد واقعی. “بازار در حال رفتن به پرداخت مقدار زیادی توجه بیشتر به چه کاری می تواند یک جهش مانند نگاه کنید چه می 2021 اعداد مانند نگاه,” او گفت:. “آنها فروش می شود که در مقابل چقدر عمیق است سوراخ رفتن به در سه ماهه دوم. ماکرو سوال که در اطراف هستند عود درمان و واکسن و چگونه سریع می تواند به اقتصاد عقب می آیند و هیچ کس می داند که پاسخ به آن است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گذاشته دستورالعمل برای بازگشایی, اقتصاد, اما در سمت چپ و تصمیم گیری به این کشور که در مواجهه با سطوح متنوع از عفونت های جدید. یک مسئله این است که عدم تست و آمریکا کسب و کار را فشرده تر در دسترس بودن تست کیت بنابراین کارگران را می توان به ارمغان آورد با خیال راحت تر.

عروسک گفت: او جزئی به مراقبت های بهداشتی و سهام تکنولوژی و یکی از دلایلی است که به دلیل تغذیه را کاهش کمی برنامه. “ما در حال حاضر در QE4. ما تا به حال QE1, برنامه qe2 QE3 و شش ماه بعد از تزریق پول به اقتصاد 1, 2 و 3 وجود دارد دو بخش است که عملکرد بهتری نسبت به فن آوری و بهداشت و درمان و دو وجود دارد که underperformed آب و برق و REITs,” او گفت:.

عروسک گفت که او نیز به دنبال چگونه سهام ممکن است از طریق ویروس خاموش شدن ناگهانی. “بخشی از آنچه که شما می خواهید را به مطمئن شوید که این شرکت در حال رفتن به آن را از طریق, و مطمئن شوید این صنعت مناسب و معقول تقاضا گرفتن از آن است. اگر آن را مناسب و معقول تقاضا در طول آن است که یک چیز خوب است و که شما را به مراقبت های بهداشتی و فن آوری گفت:” عروسک.

Leary گفت که او انتظار دارد که شرکت ها به طلبه تا حدودی متفاوت توسط تحلیلگران این سه ماهه و ترازنامه خواهد بود مهم تر است.

“خود را در حال رفتن به در یک مورد به مورد و بر اساس مورد چگونه تحلیلگران در حال رفتن به آنها نگاه کنید. این یک نمونه رکود است. رکود به نظر می رسد به آمار بخش های مختلف,” او گفت: “این یکی متفاوت است که در آن واقعا چند بازندگان مانند شرکت های هواپیمایی و مسافرتی و شرکت های سرگرمی. آن را تا به برخی از برندگان واقعی بیش از حد. من مانند مراقبت های بهداشتی و داروسازی. هر چیزی که دفاعی در طبیعت می گذرد را به خوبی انجام دهد.”

شرکت ها شده است بهره برداری از اوراق قرضه شرکت های بزرگ بازار در رکورد سرعت خود را افزایش نقدی شمع برای کمک به آنها را از طریق اقتصاد را خاموش و هفته آینده باید متفاوت باشد.

این بدهی های شرکت های بزرگ بازار باز شده است برای کسب و کار و گسترش را تنگ از آنجا که فدرال ریزرو اعلام کرد برنامه ای برای خرید بدهی های شرکت های بزرگ. شرکت های صادر شده بیش از 160 میلیارد دلار سرمایه گذاری در اوراق قرضه درجه تا کنون در این ماه با JP Morgan صدور 10 میلیارد دلار در طول این هفته در بزرگترین بانک معامله تا کنون با توجه به اعتبار جریان تحقیقات.

بیشتر انتظار می رود در هفته های آینده به عنوان شرکت گزارش سود و خروج از خاموشی دوره است.

“من فکر می کنم آنچه که شرکت های بزرگ خزانه می دانیم که پنجره فرصت برای صدور بدهی در نرخ معقول را به سرعت نزدیک هنگامی که اقتصاد شروع باز” گفت: Leary. او گفت: ترازنامه و سود بیشتر خواهد بود طلبه هنگامی که همه چیز شروع به تبدیل شدن به بیشتر از نرمال.

“آنها نمی خواهد که به بهانه ای دیگر … در حال حاضر همه چیز است به انتظار غیر منتظره” او گفت:, “من فکر می کنم که پنجره بسته خواهد شد و ما باید به نگاهی به بازار اوراق قرضه دوباره. توانایی خود را به موضوع خواهد بود نهفته ترازنامه خود را…[در حال حاضر] وجود دارد مقدار زیادی از پول نقد در آینده آنها را. فدرال رزرو را به پشتیبانی می کند.”

Leary گفت: برخی از بهره در اوراق قرضه شرکت های بزرگ است که از سرمایه گذاران که ترس از خرید سهام در حال حاضر اما ممکن است بخواهید به سرمایه گذاری در یک شرکت از طریق امن تر از اوراق قرضه خود را. Leary گفت: انرژی پیوند میان حداقل مطلوب با کاهش قیمت نفت.

خام وست تگزاس اینترمدیت در معاملات آتی برای ممکن است حل و فصل در $18.72 هر بشکه آن به پایین ترین سطح خود از ژانویه 2002. اما این قرارداد منقضی می شود شنبه ، ژوئن قرارداد حل و فصل در $25.08 در هر بشکه خواهد سرگیری تجارت وجود دارد هفته آینده به عنوان فعال قرارداد.

“این فقط یک بازتاب فیزیکی شرایط بازار گفت:” جان Kilduff از دوباره سرمایه از کاهش در ماه مه قرارداد. او گفت: این نشان می دهد که معامله گران آتی نمی خواهید به واقع تحویل کالا با توجه به افزایش کمبود فضای ذخیره سازی.

هفته پیش رو تقویم

دوشنبه

درآمد: IBM, جراحی Dynanics Equifax Zions Bancorp, متحد, مالی, Halliburton Infosys رویال فیلیپس Truist مالی

شنبه

درآمد: Coca-Cola, Netflix, مسافران, Texas Instruments, Chubb, لاکهید مارتین, CIT, گروه, SAP, HCA بهداشت و درمان نیروی انسانی Prologis, Comerica امرسون الکتریک همگام مالی, ضربه محکم و ناگهانی کانادا اقیانوس آرام راه آهن کارگزاران تعاملی Teradyne

8:30 صبح بانک فدرال فیلادلفیا nonmanufacturing

10:00 a. m. فروش خانه های موجود

جمعه

درآمد: AT&T, Las Vegas Sands Alcoa, بوستون, آبجو, Kinder Morgan, Delta Air Lines بیکر هیوز, تلاش, تشخیص Kimberly-Clark, Nasdaq, کشف مالی, Netgear, Seagate Technology SLM, TD Ameritrade, CSX, Biogen ترمو فیشر LM اریکسون

ساعت 9:00 صبح FHFA قیمت خانه

پنج شنبه

درآمد: Intel استون گروهی الی لیلی کردیت سوئیس Invesco Huntington Bancshares تراکتور تامین سرمایه یکی FirstEnergy هرشی غربی و هوا و اتحادیه اقیانوس آرام, Citrix, domino’s Pizza, PulteGroup

8:30 صبح هفتگی ادعا

9:45 a. m. شاخص مدیران خرید بخش تولید

9:45 a. m. شاخص مدیران خرید بخش خدمات

10:00 a. m. فروش خانه های جدید

جمعه

درآمد: American Express, Verizon, شرکت سانوفی, Eni

8:30 صبح با دوام کالا

10:00 a. m. ضریب اطمینان مصرف کننده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>