دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-VT) آدرس حامیان خود را در طول جلسه شب دیده بان حزب در مارس 03, 2020 در Des Moines, Iowa. آیووا است که اولین مسابقه در سال 2020 ریاست جمهوری نامزد روند با نامزدها و سپس حرکت به New Hampshire.

الکس ونگ | گتی ایماژ

امکان سناتور. برنی ساندرز برنده نامزدی حزب دموکرات را برای سال 2020 انتخابات خطر مهم برای بازارهای در این سال یک رئیس سرمایه گذاری افسر گفت CNBC این هفته است.

“ما فکر می کنیم یک برنی ساندرز ریاست جمهوری و یا حتی چشم انداز است که او برنده نامزدی احتمالا ارائه یکی از خطرات اصلی برای بازار به عنوان ما را از طریق حرکت 2020 گفت:” نورمن Villamin, CIO از مدیریت ثروت در اتحادیه Bancaire Privée.

“که تا حد زیادی به دلیل آنچه که شما در حال رفتن برای دیدن است که بازار را به قیمت چشم انداز افزایش نرخ مالیات و یا برگشت از کاهش مالیات دیدیم در سال 2018 گفت:” CNBC “سرمایه اتصال” در روز سه شنبه.

“آن خواهد بود و نه یک ضربه عمده به درآمد اگر بازار نیاز به پیش بینی که” او اضافه شده است.

ساندرز در سال گذشته پرده برداری از یک طرح به معکوس رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات برای کسب و کار و افزایش نرخ مالیات شرکت به 35 درصد تا 21 درصد است.

Villamin نظرات آمده در میان تاخیر در انتشار نتایج حاصل از آیووا قفقاز.

رای گیری دیده می شود به عنوان قابل توجهی به این دلیل که نامزد که برنده آیووا به طور معمول — اما نه همیشه — درآمد حاصل به عنوان حزب دموکرات را در انتخابات ریاست جمهوری نامزد.

آیووا حزب دموکرات گفت: آن را در بر داشت “تناقضات” در این گزارش از برخی از نتایج. همچنین گفت: در این زمینه داده ها و دنباله مقاله این است که “صدا” اما آن را در زمان برای نتایج به آماده شود.

پس از این تاخیر ساندرز گفت: حامیان او تا به حال یک “احساس خوب ما در حال رفتن به انجام این کار بسیار بسیار خوبی در آیووا.”

Villamin از UBP نیست و تنها بازار بیننده هشدار می دهد که چه ساندرز می تواند برای پول سرمایه گذاران. رئیس ما سهام استراتژیست در RBC گفت CNBC این هفته که بازار باید قیمت را در “مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند.”

“شرط بندی بازارهای در حال ارسال یک سیگنال مثبت در ساندرز در حال حاضر گفت:” RBC را لری Calvasina. “The big نوع تغییر در روند برنی.”

2020 نژاد در انتخابات

به طور جداگانه Villamin وزن در چه ساندرز-برگ برنده مسابقه خواهد بود.

“اگر شما نگاه کنید در رای گیری وجود دارد که تقریبا 50-50 در نظر چه کسی برنده,” او گفت:.

“ساندرز مانند تهمت واقعا گسترش خواهد رای دهندگان” او پیش بینی کرد و اضافه کرد که این سناتور را “بسیاری از مردم جوان” در.

“بنابراین در سال 2016 آن را به رای گیری بسیار دشوار است به واقعا درک این که آیا آن را دقیق است یا نه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im