83 نیویورک ساکنان قرار داده شده در خود قرنطینه پس از بازگشت از coronavirus زده چین

مردم با پوشیدن ماسک های پزشکی به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر coronavirus راه رفتن در اطراف در خیابان های نیویورک, ایالات متحده آمریکا در تاریخ 30 ژانویه سال 2020 است.

Anadolu Agency

Nassau County مقامات بهداشت گفت: آنها قرار داده شده 83 آمریکایی که به تازگی به نیویورک بازگشت از چین در قرنطینه به دلیل نگرانی آنها در معرض جدید کروناویروس.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اطلاع مقامات محلی که هواپیما حامل Nassau County ساکنان با “بالقوه قرار گرفتن در معرض” به ویروس Nassau County کمیسیون بهداشت و درمان دکتر لارنس آیزنشتاین به خبرنگاران گفت:. قرار گرفتن در معرض بالقوه در این مورد بدان معنی است که آنها تا به حال در سفر به چین در سال گذشته 14 روز.

“ما این کار را در عرض 24 ساعت پس از دریافت این اخطار به آنها برسد … به اجازه دهید آنها را می دانم که ما در حال درخواست از آنها برای منزوی خود,” او گفت:. او افزود که از آنجا که “تقریبا همه” از عودت هستند Nassau County ساکنان “در اغلب موارد” آنها به طور داوطلبانه قرنطینه در خانه.

برای 14 روز او گفت: “ما انتظار داریم آنها را به حذف خود را از افراد دیگر از جمله اعضای خانواده خود را.”

پس Jan. 31 زمانی که برگ برنده دولت اعلام وقوع یک اضطراری برای بهداشت عمومی در ایالات متحده آمریکایی ها در سراسر کشور که در بازگشت از چین خواسته شده است به خود شده است. این داوطلبانه قرنطینه می ایستد در مقابل فدرال اجباری قرنطینه سفارشات که صادر شده است به آمریکایی ها از بازگشت از هوبئی استان, کانون COVID-19 شیوع.

نه چندان داوطلبانه

در حالی که قرنطینه باقی مانده داوطلبانه آیزنشتاین اضافه شده است که “اگر کسی نمی شد سازگار ما را به گام های بعدی.”

آیزنشتاین گفت که مقامات بهداشتی مراجعه کسانی که در خود قرنطینه روزانه خود را چک کنید دما و نظارت بر آنها را برای علائم. با این حال مقامات اجرای قرنطینه و یا اطمینان حاصل شود که در معرض افراد باقی مانده در خانه های خود.

اگر کسانی که در قرنطینه نمایشگاه هر گونه علائم از جمله سرفه یا تب آیزنشتاین گفت که مقامات محلی را تست آنها را برای ویروس. از 83 در حال حاضر در حال نظارت آیزنشتاین گفت: Nassau County آزمایش قرار گرفته است و هفت تن از آنها را. پنج آزمایش منفی, او گفت:, و در حال بررسی است. یکی بیشتر شد “رد صلاحیت” اما آیزنشتاین را توضیح نمی دهد چرا که در آزمون رد صلاحیت شد.

تست تاخیر در آمریکا

برای آزمون این است که هنوز هم در انتظار آیزنشتاین گفت: مقامات محلی ارسال نمونه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری “یکشنبه شب شاید صبح روز دوشنبه.” او اضافه کرد که معلوم نیست زمانی که آنها را دریافت نتایج.

ایالات متحده با مقامات وزارت بهداشت به شدت خواستار این هفته برای آماده شدن برای یک ممکن است همه گیر شیوع در ایالات متحده برخی از نگرانی دولت و ظرفیت های محلی برای آزمایش ویروس. دکتر نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی به خبرنگاران گفت: اوایل این هفته که وجود دارد حدود ده ایالتی و محلی آزمایشگاه است که می تواند در اجرای آزمون. بقیه او گفت: در حال ارسال به CDC در آتلانتا.

در اوایل شیوع CDC ارسال کیت های آزمایش برای سلامت عمومی آزمایشگاه در سراسر کشور است. اما CDC بعد از آن گفت: کسانی که کیت تست شد و مشکل ساز است و نه ممکن است ارائه نتایج دقیق. در روز سه شنبه, r. schultze ، گفت که CDC بود “کار برای تغییر کیت و امید به ارسال های جدید” یکی به زودی.

Nassau County مقامات هنوز نمی باید نتایج خود را در انتظار آزمون آیزنشتاین گفت: از آنجا که آنها تا به حال به ارسال آن به CDC و منتظر نتایج.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>