£800 متر طلا ردیف می بیند انگلستان تشخیص رهبر مخالفان ونزوئلا به عنوان رئیس جمهور

بریتانیا گفته است که “به صراحت به رسمیت می شناسد” رهبر مخالفان ژوئن Guaido به عنوان رئیس جمهور ونزوئلا در یک بسیار مهم حاکم بر سرنوشت £800 متر در شمش طلا برگزار شد در بانک مرکزی خزانه.

Banco Central de Venezuela (BCV) در زمان قانونی اقدام به انتشار طلا برگزار طرف آن است که آن را می خواهد به فروش برای کمک به مقابله با این کشور coronavirus بحران میان آمریکا.

سقوط قیمت جهانی نفت و قرنطینه اقدامات طراحی شده برای سرکوب COVID-19 شیوع بیشتر فلج کشور را محاصره اقتصادی تحت ریاست جمهوری نیکولا Maduro, رهبری است به رسمیت شناخته شده توسط ده ها تن از کشورها از جمله بریتانیا و ایالات متحده.

Venezuelan opposition leader and self-proclaimed acting president Juan Guaido
تصویر: مخالفان ونزوئلا و رهبر خود اعلام کرد اقدام رئیس جمهور ژوئن Guaido

در روز پنج شنبه آقای عدالت Teare در دادگاه عالی در مرکز لندن گفت: “دولت اعلیحضرت او را به رسمیت شناخته آقای Guaido در ظرفیت قانون اساسی رئیس جمهور موقت ونزوئلا و باید آن را دنبال نمی شناسند آقای مادورو به عنوان قانون اساسی موقت رئیس جمهور ونزوئلا است.

“هر آنچه که پایه و اساس به رسمیت شناختن دولت اعلیحضرت او را به صراحت به رسمیت شناخته شده آقای Guaido به عنوان رئیس جمهور ونزوئلا است.

“این لزوما به شرح زیر است که دولت اعلیحضرت او را دیگر به رسمیت می شناسد آقای مادورو به عنوان رئیس جمهور ونزوئلا… وجود دارد هیچ جایی برای به رسمیت شناختن آقای Guaido به عنوان حق قانونی رئیس جمهور و آقای مادورو به عنوان عملا رئیس جمهور.”

Sarosh Zaiwalla یک وکیل به نمایندگی از ونزوئلا بانک مرکزی در این مورد گفت: این امر می تواند به دنبال ترک دادگاه تجدید نظر حکم.

بیشتر از ونزوئلا

کاراکاس یک درخواست به بانک مرکزی انگلیس در ماه آوریل به فروش بخشی از ذخایر طلای خود را وجود دارد و ارسال درآمد حاصل را به سازمان ملل متحد.

این بانک ارائه می دهد طلا متولی خدمات به بسیاری از کشورهای در حال توسعه.

Venezuelan President Nicolas Maduro
تصویر: انگلستان نمی شناسند جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro کشور را رهبر مشروع

در طول چهار روز جلسه مقدماتی در ماه ژوئن نیکلاس Vineall QC – به نمایندگی از “مادورو مدیره” BCV – استدلال کرد که در حالی که بریتانیا “را تایید نمی کند از دولت مادورو” آن “به صراحت به رسمیت شناخته شده” رهبری او با وجود با توجه به موقعیت خود را به “نامشروع”.

آقای Vineall گفت: انگلستان “در ادامه به رسمیت شناختن دولت مادورو” ارسال یک سفیر به ونزوئلا و دریافت آقاي مادورو نماینده.

او اضافه کرد که به رسمیت شناختن آقای Guaido به عنوان رئیس دولت خواهد بود “یک مداخله غیر مجاز در امور ونزوئلا” و نیز “غیر قانونی تحت قوانین بین المللی”.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

آقای Guaido اعلام شده خود را رئيس جمهور موقت این کشور در ماه ژانویه سال گذشته – دو هفته پس از آقای مادورو گرفت برای بحث برانگیز دوره دوم.

یک سخنگوی سپس نخست وزیر بریتانیا ترزا ممکن است در آن زمان گفت که بریتانیا پشتیبانی “منتخب دموکراتیک ملی با خوان Guaido به عنوان رئیس جمهور آن”.

آلمان, فرانسه, آرژانتین, برزیل, کانادا, کلمبیا و شیلی در میان کشورهایی که همچنین حمایت آقای Guaido.

روسیه و چین با این حال باید گفت که آقای مادورو است که رئيس جمهور مشروع و تلاش برای حذف او غیر قانونی هستند.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *