727 easyJet خلبانان در خطر رفع اشکالات

Easyjet آغاز مذاکرات با اتحادیه های کارگری در برش تا 1900 بریتانیا بر اساس شغل از جمله بیش از 700 خلبانان پس از سقوط در سفر هوایی با توجه به کوروناویروس.

شرکت هواپیمایی نیز گفت که به دنبال بسته شدن سه نفر از پایگاه های آن در انگلستان – استانستد لندن London Southend و نیوکاسل هر چند فرودگاه باقی خواهد ماند و بخشی از آن مسیر شبکه می باشد.

Easyjet در حال حاضر اعلام کرد در ماه گذشته بود که آن را برش تا 4500 شغل و یا 30 درصد از نیروی کار خود را به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

British Airways planes
با قرارداد تغییر می تواند کاهش پرداخت 40 درصد

در روز سه شنبه, حامل گفت که به عنوان بخشی از این آغاز شده بود رایزنی های رسمی با اتحادیه های کارگری متحد و Balpa مربوط به تمام انگلستان خلبانان و خدمه.

این تعداد بالغ بر 1900 اما این شرکت هواپیمایی گفت: این امر به دنبال کار با اتحادیه های کارگری به تلاش برای به حداقل رساندن زیان کار است.

Easyjet گفت: آن را در حال حاضر گرفته شده “اقدام قاطع” برای کاهش هزینه های پس از بحران آغاز شد اما آن مواجه تسخیر بازار است که در آن تقاضا شده بود به احتمال زیاد به بازگشت به 2019 سطح تا 2023.

مدیر اجرایی Johan Lundgren گفت: “این بسیار دشوار است پیشنهادات برای قرار دادن به جلو در چه بی سابقه است و زمان دشوار برای خطوط هوایی و صنعت به عنوان یک کل.

بیشتر از کسب و کار

“ما در حال تمرکز بر انجام آنچه درست است را برای این شرکت و آن دراز مدت سلامت و موفقیت بنابراین ما می تواند به محافظت از شغل رفتن به جلو.

“متاسفانه کاهش تقاضا محیط زیست بدان معنی است که ما نیاز به هواپیما کمتر و کمتر فرصت برای کار برای مردم ما – ما متعهد به همکاری سازنده با کارکنان ما نمایندگان در سراسر شبکه با هدف به حداقل رساندن زیان کار تا آنجا که ممکن است.

“این طرح ها هیچ بازتابی در مردم ما در Stansted, Southend و نیوکاسل که همه کار خستگی ناپذیر شده اند و به طور کامل متعهد به ارائه خدمات عالی برای مشتریان است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

Balpa خلبان اتحادیه گفت: آن را “شوکه اندازه بالقوه زیان کار”.

دبیر برایان Strutton گفت: “این به نظر می رسد بیش از حد بیش از حد واکنش و easyJet نمی خواهد پیدا کردن یک تامین خلبانان انتظار برای بازگشت هنگامی که بازیابی می گیرد در طول دو سال آینده.”

او گفت که این اتحادیه خواهد بود “مبارزه برای صرفه جویی در هر شغل” و تصریح کرد: یک تماس برای دولت به گام برای کمک به بخش حمل و نقل هوایی – که شده است در میان بدترین آمار مستند.

بریتیش ایرویز قصد دارد به تبر بیش از 1000 خلبانان به عنوان بخشی از یک طرح را 12,000 کارکنان کار برکنار شده و در حالی که Ryanair است برش تا 3000 شغل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>