67 بیشتر افراد مبتلا به کروناویروس در انگلستان – در نظر گرفتن مجموع به 273

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در انگلستان است که در حال حاضر 273 افزایش 67 بزرگترین در یک دوره 24 ساعته.

جدید کل است تا از یک شکل از 206 که وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی دیروز منتشر شد.

اوایل امروز اعلام شد دو نفر تست مثبت در ولز و شب گذشته مشخص شد که سه نفر بیشتر بودند مبتلا به این ویروس در ایرلند شمالی.

اکثریت قریب به اتفاق موارد در انگلستان است. لندن 51 موارد جنوب شرق 41 و جنوب غرب 35. این منطقه با کمترین تعداد شمال شرق و یورکشایر و با 18.

در میان کسانی که در انگلستان است که آزمایش مثبت است یک دانشجو از دانشگاه آکسفورد که در این موسسه گفت: خود جدا شده قبل از آنها با حضور هر دانشگاه یا کالج حوادث پس از احساس بیمار.

وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی می گوید بیش از 23,500 افراد آزمایش شده اند برای ویروس.

تماس با بیمه خدمات درمانی 111 خدمات باید افزایش بیش از یک سوم در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با 120,000 اضافی تماس در هفته اول ماه مارس بخش گفت.

بیشتر از انگلستان

بخش های سایت گفت: “همانطور که از 9 در 8 مارس سال 2020 23,513 افراد آزمایش شده است در انگلستان که 23,240 تایید شد و منفی 273 تایید شد به عنوان مثبت است. دو نفر که تست مثبت برای COVID-19 فوت کرده اند.”

قبلا وزیر بهداشت مت Hancock گفت: در شب شنبه که دولت انجام شد همه چیز را در قدرت خود را به آماده شود برای به تاخیر انداختن تهدید از coronavirus – که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 3,600 مردم در سراسر جهان است.

او گفت: “امنیت عمومی اولویت من. در پاسخ به کروناویروس عظیم ملی و تلاش من کار با همکاران در سراسر دولت به اطمینان حاصل شود ما باید متناسب اضطراری لایحه با حق اقدامات لازم برای مقابله با اثرات گسترده COVID-19 شیوع.

“ما برنامه ریزی برای بدترین و بهترین و بیمه خدمات درمانی در حال کار 24/7 برای مبارزه با این ویروس است.”

نگرانی وجود دارد بیمه خدمات درمانی ممکن است در تلاش برای مقابله اگر این ویروس به سرعت گسترش می یابد بنابراین خود جداسازی استفاده می شود سعی کنید به کم کردن سرعت.

میلیون ها داوطلب می تواند با توجه به چهار هفته در محل کار به کمک کرنش کردن خدمات بهداشتی در صورت شیوع کروناویروس یک بیماری همه گیر در زیر برنامه های پیشنهاد شده توسط خیابان داونینگ.

سه میلیون نفر از افراد با تجربه که ارائه می دهند وقت خود را به سلامت و یا خدمات مراقبت اجتماعی برای رایگان خود را اشتغال پرداخت می شود محافظت می شود تا یک ماه برای اطمینان از بیماران را می توان به درستی برای مراقبت.

وزرا نیز به دنبال افزایش استفاده از ویدئو کنفرانس و امکانات در دادگاه به مطمئن شوید که محاکمه می توانید پیش بروید و این امکان اجازه می دهد بازنشسته بیمه خدمات درمانی کارکنان به کار در خدمات سلامت دوباره به طور موقت.

پروفسور مارتین مارشال, صندلی از کالج سلطنتی پزشکان عمومی گفت: آسمان, اخبار, با استفاده از پزشکان بازنشسته شد “یک ایده خوب” اگر آن را با دقت انجام شود.

صحبت به Sophy ریج روز یکشنبه در برنامه گفت: “آن دسته از پزشکان را به احتمال زیاد در معرض خطر بیشتر گروه خواهد نه چهره به چهره بیمار در تماس است اما وجود دارد بسیاری از چیزهای دیگر آنها انجام می دهد مانند مدیریت 111 ارائه آنلاین مراقبت از بیماران.

“من مطمئن هستم آنها پاسخ مثبت. چیزی که پزشکان آموزش دیده است. پزشکان تمایل به پاسخ بسیار مثبت در حالات اضطراری است.”

که نگرانی تعداد زیادی از مردم می تواند در قرنطینه می شود و اگر تنها در خانه به عنوان یک نتیجه از خود انزوا آقای Hancock مورد ستایش قرار داد “خوب مثال” مجموعه توسط یک گروه از افراد آزاد شده از بیمارستان قرنطینه در روز یکشنبه بوده است عودت به انگلستان ماه گذشته از coronavirus-آمار الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن است.

این گروه از 30 انگلیسی و دو ایرلندی اتباع اجازه داده شد به ترک Arrowe پارک بیمارستان در Wirral داشتن شده است با توجه به همه روشن است.

می آید پس از یک چهارم از ایتالیا با جمعیت قرار گرفت در مستند به عنوان کشور برای مقابله با شیوع است که تصور می شود تاثیر ده ها هزار نفر.

در همین حال مسکو اعلام کرد یک زندان تا پنج سال برای کسانی که موفق به خود منزوی.

شیوع ویروس: اورژانس جهانی – پخش ویژه, آسمان, اخبار, برنامه coronavirus در 6pm روزهای هفته

شیوع ویروس: پاسخ سوالات شما #AskSkyNews در ساعت 12: 30 pm روزهای هفته

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>