6,000 گردشگران در مستند در کشتی کروز بیش از coronavirus نگرانی

کوستا Smeralda کروز کشتی لنگر انداخت در بندر چیویتاوکیا 70 کیلومتر در شمال رم در ژانویه 30 سال 2020 است. بیش از 6 ، 000 گردشگران تحت مستند روی عرشه کشتی کروز پس از دو چینی مسافران جدا شد بیش از ترس آنها می تواند حمل coronavirus.

فیلیپو مونتفورت | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

شش هزار و گردشگران برگزار شد در یک کشتی کروز در ایتالیا بیش از ترس که یکی از مسافران می تواند با آلوده چینی coronavirus.

“پروتکل بهداشتی” فعال شده است نگرانی بیش از سلامت فرد در اين سفر با کشتی که توسط شرکت ایتالیایی کاستا کروز. کشتی رسیده ایتالیایی بندر چیویتاوکیا صبح روز پنجشنبه که در آن آن را به حال میره از پالما در جزیره اسپانیایی مایورکا.

پزشکان پردازنده هشدار داده شده بود به یک مورد مشکوک به ویروس در 54 ساله چینی که نگه داشته شده است در انزوا در کنار او و همراه سفر خود را پس از عصر روز چهارشنبه کشتی کوستا تایید کرد به CNBC.

“به عنوان به زودی به عنوان مظنون پرونده شناسایی شد که تیم پزشکی در هیئت مدیره بلافاصله فعال همه مربوط به روشهای درمانی به سرعت منزوی و مدیریت بالینی بیماری” یک سخنگوی این شرکت اعلام کرد. “سازمان بهداشت شده بلافاصله مطلع است و در حال حاضر در هیئت مدیره برای انجام تمام اقدامات مربوط.”

زن مبتلا به علائم بیماری از ماکائو با توجه به برخی از گزارش های رسانه ها.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتد پرس مقامات بهداشتی بودند غربالگری 6,000 مسافران و 1000 خدمه پردازنده کشتی بودند که همه بودن مانع از ترک تا زمانی که این نوع از ویروس آلوده چینی بیمار تعیین شد.

کشتی کروز کوستا Smeralda حال هفت روز سفر با چند توقف برنامه ریزی شده در بنادر سراسر غرب مدیترانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>